Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. nie ma to jak imprezki , zdrówko ! :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: za kolejne stronki :beerchug: :beerchug:
  2. Toż istne pijaństwo się porobiło... :wink: :D sama zaproponowałam i cieszę się ,że dołączyłyście [img]http://img410.imageshack.us/img410/1959/pijacy4aw.gif[/img] jeszcze Mini w zimowej scenerii :D ( a za oknami śnieg u nas sypie) [img]http://img362.imageshack.us/img362/7559/a6gf.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/5098/b7wk.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/8166/c4dj.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/7743/07df.jpg[/img] [img]http://img167.imageshack.us/img167/1122/m4wc.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/838/n2lg.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/7389/v9zd.jpg[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/4654/x2uv.jpg[/img]
  3. Alka

    .:: A X E L ::.

    [URL=http://imageshack.us][img]http://img293.imageshack.us/img293/6338/19gu1.jpg[/img][/URL] boska fota! :klacz:
  4. [quote]a to ty już nie możesz z domku do mnie przyjsć aaa pewnie TZ nie pozwoli , bo na złą komputerową i aparacianą drogę cię sciagam[/quote] pisałam ,że przeleżałam całą sobotę :evil: [b]Ala,[/b] sądzisz ,że ja jestem podatnym gruntem na patologie :wink: póki co to ja ciebie ściągnęłam na dogo :wink: :D :D :D kurcze [b]50 stronka[/b] , a nikt nie oblewa, co jest? :roll: za 50 stronek i nastepne :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: :beerchug: [b]Agata[/b], naprawdę takie tłumy :roll: Zaraz Mani wróci z Katowic, będziemy uzgadniać kiedy pojedziemy. Dam znać :D
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Maga100'] Nawet nie chce mi się jechać na spacer [b]z Leonem [/b]:-? Mokro, brudno, [b][size=7]ona[/size] zaraz [/b]bedzie mokry i brudny, zdjęcia i tak nie wyjdą, bo jest za ciemno... ech :([/quote] :o Leon przeszedl operacje zmiany płci ? :o[/quote] :o czyżby Saba mu ,, lulunia '' zeżarła :( :wink:[/quote] ale zbereżnica.. :evil_lol:
  6. [quote name='PIKA'][quote name='Alka']dalszy ciąg zimowej Mini :D [img]http://img291.imageshack.us/img291/6082/mini12va.jpg[/img] [/quote] A Mini się po tym zdjeciu nie zarumieni? :lol:[/quote] pewnie fotę robił Marcin, że też nie dał dziewczynie chwili na intymność ... :evil: :wink: :D
  7. [quote name='bernulka'][quote name='Koma'][quote name='Daisunia']kolejna rozbrajajaca fota... ;)) :lol: [URL=http://img295.imageshack.us/my.php?image=pb1900513ua.jpg][img]http://img295.imageshack.us/img295/1095/pb1900513ua.th.jpg[/img][/URL][/quote] Nie no rozbroiła mnie ta fotka :cunao: :cunao: :cunao: Czy wyrażasz zgode abym umieścilą ją sobie na tapecie? ;)[/quote] mistrzostwo :angel: :lol: :lol: :lol: genialna :lol: :lol: paździoszki[/quote] REWELACJA ! [img]http://img359.imageshack.us/img359/8512/super10eq.gif[/img]
  8. [quote name='PIKA'][quote name='Alka'] [b]obecnie spie [/b]na profilowanej. :wink:[/quote] :o Ty ? :evil: A pies? :-?[/quote] pies razem z mężem na jednej . :wink: Czasami zajmie całą i mężulek leży płasko bez podusi, hehe
  9. [quote name='HankaRupczewska'][img]http://img106.imageshack.us/img106/3730/dsc009410wr4lo.jpg[/img] [b][size=7]Zdjęcie Roku 2005[/size][/b][/quote] popieram!!! :ylsuper: a może konkurs - które poopsko zgrabniejsze? :wink: [quote]Pogoda obrzydliwa , ociepliło się, wszystko płynie breją. Ciemne chmury wiszą nisko i w całym domu trzeba pozapalać światła, bo nic nie widać Nie ma czemu ni komu robić zdjęć ani gdzie [/quote] [b]Maga[/b], u nas to samo. Szaro, buro i sennie... :evil:
  10. Mini z Marcinem [img]http://img518.imageshack.us/img518/6195/mar15wh.jpg[/img] Mini z Manuelą [img]http://img518.imageshack.us/img518/5061/mani5cg.jpg[/img]
  11. [quote name='HankaRupczewska']Bo uciekła na ulicę :-? I udawała, że jest głucha. Gezek ją przygonił - ja nie wyrobiłam. Jak na taką staruszkę to ma całkiem niezłe biegi :o[/quote] Oj, Haniu, ale miałaś przeżycie... :-? Super,że wszystko dobrze się skończyło :D ale fotki ze spacerku bombowe ! [img]http://img503.imageshack.us/img503/1664/super13xv.gif[/img]
  12. [quote name='mmbbaj']Bajan śpi..... :sleep2: [img]http://img45.imageshack.us/img45/52/pict13725008ee.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/6917/pict13735007ld.jpg[/img] [img]http://img45.imageshack.us/img45/7484/pict13745008oe.jpg[/img] [/quote] jak on słodko spi :angel: cudne foteczki! [img]http://img508.imageshack.us/img508/8819/super15jz.gif[/img] Pańciostwo widać bardzo kochają i dbają o Bajanka , nie ma nic lepszego jak zdowy sen. :D Sama kiedyś miałam taką poduszeczkę , obecnie spie na profilowanej. :wink:
  13. [quote name='Alicjarydzewska']SMUTNO BĘDZIE :([/quote] tak, smutno, bez historyjek, które rozweselały mnie gdy miałam podły nastrój :-?
  14. No to wyściskaj Kropeczkę od nas! :buzi: życzymy jej dużo szczęścia i radości w nowym domku :D
  15. [quote name='Pasavera'][quote][img]http://img514.imageshack.us/img514/2540/np72um.jpg[/img][/quote] :roflt: Zdecydowanie wolę Metkę jako blondi :roflt: :angel: :klacz: :angel: :klacz: :angel:[/quote] Metka obrosła jakimś blond futrem , do pyszczka jej w tym kolorku... :D [img]http://img501.imageshack.us/img501/6656/3631619ml.gif[/img]
  16. [quote name='HankaRupczewska'][img]http://img433.imageshack.us/img433/7254/pip0041ro.jpg[/img] [b]Aguś - ja jak zwykle dla Saruni [/b] :calus:[/quote] ja się przyłączam - :buzi: dla słodkiego pysia Saruni
  17. no, gdzie te foteczki? :roll:
  18. dalszy ciąg zimowej Mini :D [img]http://img291.imageshack.us/img291/6082/mini12va.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/7372/35nl.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/4079/23em.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/9545/56mo.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/5503/64fq.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/2060/72jg.jpg[/img] [img]http://img291.imageshack.us/img291/1073/80wh.jpg[/img]
  19. Alka

    .:: A X E L ::.

    A nie mówiłam,że te"gorsze" wcale nie są gorsze? :wink: klimacik zimowy - przecudny , piękne foteczki! [img]http://img516.imageshack.us/img516/4057/3617516za.gif[/img]
  20. Witajcie! :D Wow, wow, co się dzieje :roll: ... jedni piją ,gadają ,szyją... :wink: Wczoraj okropnie się czułam.Aura dała mi popalić.Zmiana pogody, ciśnienia i ja meteoropatka przeleżałam prawie cały dzień. :evil: Pozwoliłam się wykazać mężusiowi... :wink: [b]Agata[/b], jestem pod wrażeniem! Cała gama ubranek, Flercia ma w czym wybierać...Bardzo pomysłowe, wygodne, cieplutkie wdzianka , szyte z wyobrażnią, brawo! [img]http://img300.imageshack.us/img300/4223/3617515lc.gif[/img] [b]Gosiu[/b], dzięki za info o włosach yorka. :D [b]daga [/b]- można się pomylić widząc taką masę futra, prawda? a jak odgarnie się włoski widać skórę psiaka, tak jak na ludzkiej głowie :wink: :D [b]Alicja[/b] - nie mogłaś wpaść z tym rumem do mnie :wink: na pewno by polepszył moje samopoczucie :D [b]Teklunia, bernulka[/b] , Mini wita Was - "nie jestem wiewiórką, hehe "
  21. Teklunia, masz wielkie i wspaniałe serduszko . :thumbs: Ten zmienił się niesamowicie.Buziaki dla Was! :buzi:
  22. Wreszcie dostarczono najnowsze foteczki Mini. :D ze swoim Pańciem - Marcin, pobawmy sie ... :wink: [img]http://img60.imageshack.us/img60/9902/zabawa11lb.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/707/zabawa27as.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/268/zabawa47wq.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/476/zabawa58vx.jpg[/img] [img]http://img60.imageshack.us/img60/4029/zabawa69vy.jpg[/img]
  23. [b]XXL [/b], pisząc poprzedni post nie myślałam o Tobie. :wink: chlapa, niskie ciśnienie i będzie znowu szaro, buro i sennie... :evil:
  24. [quote name='Bajkowe']słodki!! :iloveyou: A jak mu się nosi ubranko?? bo ja właśnie mam zamiar kupić takie cudo Bajce i tak się zastanawiam czy to jest wygodne? :roll:[/quote] [b]Bajkowe[/b] , dzięki za odwiedzinki! :D Tuffi lubi zakładac ubranka, grzecznie pochyla głowkę ,jeżeli akurat ubieram sweterek, a łapeczki wkłada swobodnie bez oporu. :D Jeżeli ubranko jest wygodne i nie krępuje ruchów pieska to sądze,że Twoja Bajka je zaakceptuje. Tuffcio nie polubił tylko ubranka przeciwdeszczowego , szeleszczącego i nie zmuszaliśmy go do chodzenia w nim. życzę powodzenia w doborze ubranka :D
×
×
  • Create New...