Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. [quote name='Lucy*']O jaka :o :o zbereźna galeryjka :evilbat: :lol: :wink: :lol:[/quote] zberezna, zberezna.....baaardzo zbereżna [img]http://img229.imageshack.us/img229/1693/zo7kj.gif[/img] :wink:
  2. Teklunia :o co jest ? :roll: dlaczego zaniedbujesz galeryjkę Tena ? :evil: ok kilku dni cisza... nieładnie... :nono: poprosimy o foteczki ! :D
  3. [img]http://img523.imageshack.us/img523/3314/3613916ou.gif[/img] Śnieżek w dalszym ciągu sobie leży, leciutki mrozik trzyma , a zapowiadaja u nas opady sniegu. :D Tuffi jakis niewyrazny, zle spał w nocy, miał problemy z przełykaniem ...na razie obserwujemy psinke,a po południu zdecydujemy czy czas na wizyte u weta. Temperatury nie ma .Podałam mu do polizania kogel - mogel na gardełko. :-? Wklejam ptactwo, które bardzo licznie przebywa na zalewie rybnickim. :D Fotki wprawdzie pochodza z ubiegłej zimy ale nic nie straciły na aktualności. :wink: :D Jedynie spacerowicze obawiają się ptasiej grypy... [img]http://img529.imageshack.us/img529/2351/dsc027576jz.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/921/dsc027597uc.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/5184/dsc027714sw.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/6756/dsc027747ch.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/6094/dsc027700jl.jpg[/img]
  4. [quote name='asher']PIKA, no wiesz??? Będziesz Tuffiemu i jego wybrance w tak intymnych momentach towarzyszyć? :o Ciężkie życie musi mieć z tobą Saba :roll:[/quote] ta [b]Pika[/b] jest widać nadopiekuńczą Pańcią... :wink: ale [b]asher[/b], z drugiej strony dysproporcja wielkości psów jest tak wielka ,że mogłoby byc ciekawie... :roflt:
  5. [quote]moje ubranko kicz i tandeta [/quote] oj [b]dbsst[/b], jak Emil wróci to wstawisz fotki i same ocenimy :wink: :D ja już z góry zakladam ,że jest śliczne , a Szpileczka bosko sie w nim prezentuje... :wink: :D
  6. [quote name='HankaRupczewska'][size=6][b][color=green]GEZIO ODHIBERNOWANY [/color][/b][/size] :angel: [img]http://img12.imageshack.us/img12/5272/b72zo.jpg[/img][/quote] na pewno cały Gezio wrócił do nas ? :roll: uszy wydaja się przymarznięte nieco... :wink: :D
  7. [quote]Sabę ewentualne Szpilę a to wszystko jedno No tego to ja wlasnie tez jestem ciekawa, zwazając na roznice w rozmiarach [/quote] :hmmmm: a na leżąco ? :roll: kiedyś taka jedna duuuża sunia położyła się na trawie podgryzając patyka, a Tuffciowi zebrało sie na amory. :wink: Co się naskakał to jego, nawet na jej głowie siedział"a sunia ...zero zainteresowania.Musiałam go siłą zabrać do domku. :evil:
  8. no to zapowiadaja się ciekawe "kuligowe" foteczki... :wink: :D
  9. [quote name='mmbbaj'][quote name='Maga100'] Szpila urodzi baby z zamrozonych jajeczek Saby, zapłodnionych przez Leona, baby okaże się zadziwiająco podobne do Tuffiego, ale koniec końców wyjdzie na jaw, że Szpila w międzyczasie gziła się z Ozzim i Bajanem na przemian, więc bedzie proces o ustalenie ojcostwa, ale problem jeszcze polegał na jednym: kto jest matką? :o Szpila czy Saba?[/quote] :hmmmm: ..........o kurcze :-? ...to bardziej niż w brazylijskim serialu :roll:[/quote] albo czeski film, kiedyś się mówiło " nikt nic nie wie" :wink: :D
  10. [b]asiunia[/b], porzuć myśli o ucinaniu Metkowego ozorka i zapodaj nowe foteczki... czekamy... :wink: :D
  11. [quote name='asher'] [quote][img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-1-3.jpg[/img][/quote]O boziu, jaki biedny smutny pies... Serce się kraje :cry: :cry: :cry: A tak w ogóle to się obrażam, bo mi Maga powiadomień nie wysyła :evil:[/quote] kurcze, wkleiłam fotkę biednego Leonka, żal mi piesia ...sam w domku, nie ma kto poprzytulać , podrapać...Widziałam z jaka determinacj Leos się drapie :evil: ale teraz doczytałam coś o kryciu przez ... Tuffiego :o ale kogo, gdzie , jak :o o zgrozo, która miała taki pomysł i która chce to zobaczyć ... [img]http://img218.imageshack.us/img218/2497/waek4ki.gif[/img]
  12. Alka

    .:: A X E L ::.

    Kolejne piękne ujęcia, coraz ładniejsze ...[img]http://img225.imageshack.us/img225/6224/13congrats9mj.gif[/img] [b]Gosiu,[/b] nie mam nic do ptaków, ale dlaczego tak mało pokazjesz Axia ? :roll: :wink: :D
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:wink: po emotce z piffkiem , zorientowałam się że coś jest nie tak :lol:[/quote] Mąż stwierdził ,że emotki były jak najbardziej na miejscu. :evil: Cieszylam się ,że jade, płacze bo nic nie kupiłam i zadowalam sie piwkiem. Tylko ,że ja napoju z pianką dzisiaj na oczy nie widziałam.Przecież mieliśmy kolędę i nie chciałam podpaść. :wink: :D [quote]Tuffcio rozmarzony [/quote] Moniko, bardziej zaspany... :wink:
  14. [quote name='mmbbaj'] po wystawie odprężyliśmy się oboje! :lol: :lol: [img]http://img350.imageshack.us/img350/8122/pict10855007ky.jpg[/img][/quote] oj tak ! Gołym okiem widać luzik u Bajankowej Pańci . :wink: :D Świetnie razem wyglądacie ! :kciuki:
  15. [quote]wiec trzeba poczekać do soboty lub niedzieli [/quote] Ala, czy to już [b]TEN[/b] moment? :roll:
  16. Zdolna bestyjka z [b]Gosi[/b]! Róża jest cudowna ! :D [b]Haniu[/b], Twoje foteczki też cudne! Nastrojowe, relaksujące...bardzo lubie takie barwy . :D duże brawa dla Was! [img]http://img211.imageshack.us/img211/778/0116xa.gif[/img]
  17. Noddy to prawdziwy kawaler już. Moniko, czas szybko biegnie, ani sie nie obejrzysz a szczeniorek stanie sie poważnym facetem. Życzymy Noddusiowi wszystkiego najlepszego :BIG: :BIG: :BIG: [img]http://img233.imageshack.us/img233/4663/zdj53vw.gif[/img]
  18. [quote name='Daga&Oskar'][quote name='Alka'][quote]Właśnie wróciliśmy z Silesia City[/quote] haha, Daga, niesamowite, my też tam dzisiaj byliśmy...tylko trochę się spieszyliśmy z powrotem bo mieliśmy kolędę. :wink: :D :D :D[/quote] Aluś no i nic nie wspomniałaś? My tam byliśmy koło 16:30, a Wy? Jakie ogólne wrażenia?[/quote] Nie wspominałam , bo do konca nie byłam pewna czy pojade.Byliśmy zaraz po otwarciu.Trochę błądzilismy , bo sporo objazdów jest .A wrażenia, no cóż , trochę sie rozczarowałam. :wink: :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska']ile razy wejdę na Tuffikowa galerię to mi database wywala :evilbat:[/quote] no coż , każdy pretekst dobry... :wink: a na serio , to u mnie też szwankuje ... :evil: [b]Alicja[/b], nie odpowiedziłam , bo mnie nie było, ktoś musi wyjść na wieczorny spacerek. :wink: Po powrocie moi chłopcy mieli tajemnicze miny jak zapytałam, czy jest wiadomość od Ciebie.No i patrze , a tam mój TZ" bawił się", jakieś emotki powysyłał... :evil: Dziewczyny,co się nachodziłam, naoglądałam ,naprzymierzałam to moje. Nic sobie nie kupiłam , ale to mnie nie dziwi , bo zawsze kiedy jadę z moimi pociechami taki jest efekt.Zostały mi zmęczone nogi i boląca głowa. :wink: :D :D :D i dwie foteczki Tuffcia [img]http://img210.imageshack.us/img210/7885/dscf34983fc.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/9610/dscf34992mk.jpg[/img]
  20. [quote]Właśnie wróciliśmy z Silesia City[/quote] haha, Daga, niesamowite, my też tam dzisiaj byliśmy...tylko trochę się spieszyliśmy z powrotem bo mieliśmy kolędę. :wink: :D :D :D
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Alka'][quote name='Alicjarydzewska']:o a gdzie nowe fotki :-?[/quote] fotek niet! [img]http://img312.imageshack.us/img312/7093/3624219qg.gif[/img] zresztą wpadłam na chwilkę , zaraz uciekam... komp gorący, oblegany, ledwo co się wcisnęłam ...[/quote] :o no jak niet , to co aparata nie dowieźli :x[/quote] nie no , aparcik dowieżli :wink: ale różne okoliczności sprawiły ,że tylko kilka fotek "domowych" cyknęłam , a baaardzo chciałam na dworku :evil: młodzi póżno dość przyjechali, odwiedziła mnie koleżanka , mąż miał wolne :evilbat: , mówie Wam istny dom wariatów. Dzisiaj jade z "młodymi ", synem i siostrą na zakupy . :B-fly: Zostawiam Tuffiego i dom pod opieką męża ,wydałam odpowiednie dyspozycje...zobaczymy jak wróce.......będę wieczorem ...
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:o a gdzie nowe fotki :-?[/quote] fotek niet! [img]http://img312.imageshack.us/img312/7093/3624219qg.gif[/img] zresztą wpadłam na chwilkę , zaraz uciekam... komp gorący, oblegany, ledwo co się wcisnęłam ...
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PiotrekJ'][quote name='Alicjarydzewska']A to rano to było 5.30 :evil: , ale połazilismy prawie godzinkę :lol: / a pańcia miała na 6 do pracy 8) :lol: /[/quote] Nie ma to jak sumienny pracownik :lol: ...[/quote] :wink: trzeba sie umieć ustawić 8) :lol: No , bo jak odmówić spacerku pupilkowi :wink:[/quote] a potem pańcia biegiem do pracy ,Tuffcia pańcio widział i od razu mi doniósł :wink: podobno Ozzamber chciał go przewrócić... :cunao: :cunao:
  24. ja też [img]http://img383.imageshack.us/img383/7043/zo1qg.gif[/img] [img]http://img383.imageshack.us/img383/5036/dsc037444un.jpg[/img]
  25. Witajcie! Śniegu jeszcze więcej , ja właśnie oczekuje na aparcik. :B-fly: Lada moment nadjedzie, chciałabym jeszcze dzisiaj pofocic na dworku. :D póki co wstawiam "stare" foteczki [img]http://img509.imageshack.us/img509/9803/dsc024852mo.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/8554/dsc024879xx.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/503/dsc024891wo.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/4623/dsc024920py.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/2977/dsc024935fe.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/7905/dsc025007tp.jpg[/img]
×
×
  • Create New...