Z tą ceną to mi się fuksnęło, bo w sklepie internetowym nie sprawdzili sobie ceny w hurtowni i zapłacili za nią więcej niż ja :evilbat:
Mam namiar na Ostery za 550 i 600, ale bez ostrzy
Ale mają tam też Andisa z ostrzem i 4 nakładkami za 400
Moc w porządku, mogłaby ta maszynka być OK, ale nigdy nie używałam, więc nie wiem. Może takie coś Ci pasuje?