[quote name='alexandra']
ZADNYCH Swiadectw przez najbli|szy rok!!! Reka mi odpada, pisalam wczoraj do 1 w nocy :evil:
[/quote]
Biedactwo :(
Twój mąż powinien Cię teraz przez rok na rękach nosić :D (do następnego zakończenia roku ;) )
[quote name='julcia_so']Super fotki z wystawy i nie tylko!! :D :angel:
Jostra, ale świetnie wygląda Berrylka i Uni razem! :iloveyou:[/quote]
Dzięki Julciu!
W końcu to mąż i żona ;) - pasują so siebie idealnie
Jak biegają razem po ogrodzie to trudno ich rozróżnić :roll:
Dlaczego nie doniesie???
Jak donosić to już wszystko, nie?
A nie tak wybiórczo :evilbat:
Może wykupię ogłoszenie w Wyborczej albo może jakiś Nowościach Olsztyńskich :lol: :lol: :lol:
ŚWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaka kupa? :o :evil:
Ubierz okulary, bo Ty już stara jesteś i tak dobrze, że na 40 wyglądasz, nieźle się trzymasz :evilbat: 0X 0X 0X
Myślę, że potrzebuje :P
Ale widocznie ktoś ma złe wiadomości :evilbat:
CACIB-a dostał pies z Niemiec, widziałam tylko kątem oka, ale się wydawał fajny, mój TZ niestety nie zrobił foty :(
Jeszcze Berrysia: (V2)
[img]http://img87.echo.cx/img87/8444/berryszczecin3pe.jpg[/img]
[img]http://img36.echo.cx/img36/8114/berryszczecin15rg.jpg[/img]
[img]http://img198.echo.cx/img198/8939/berryszczecin20af.jpg[/img]
i para:
[img]http://img34.echo.cx/img34/2116/paraszczecin19vb.jpg[/img]
[img]http://img36.echo.cx/img36/8548/paraszczecin7kq.jpg[/img]
No i udało się :P
Foty ze Szczecina:
Lamborghini Svarcava Zw. Rasy, CACIB, CWC
[img]http://img92.echo.cx/img92/135/lamboszczecincacib8lx.jpg[/img]
[img]http://img118.echo.cx/img118/8832/lamboszczecin3lq.jpg[/img]
Porównanie o CACIB
[img]http://img33.echo.cx/img33/1525/porownaniecacibszczecin1it.jpg[/img]
Unison Rezlark CWC (o mały włos CACIB ;) )
[img]http://img109.echo.cx/img109/3017/uniszczecin22ub.jpg[/img]
[img]http://img51.echo.cx/img51/4136/uniszczecin4mz.jpg[/img]
[img]http://img72.echo.cx/img72/7237/uniszczecin13qw.jpg[/img]
[img]http://img77.echo.cx/img77/4544/uniszczecin38on.jpg[/img]
Foty w aparacie w domu
Przypominam, że dojechałam do chałupy dopiero wczoraj w godzinach późnowieczornych
A teraz oglądam siebie na innym forum i nie mam czasu pisać :evilbat: