Jump to content
Dogomania

jostra

Members
  • Posts

    3598
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jostra

  1. Dzięki Madziorko :D
  2. Ka-Vanga - super fociaki :P - całusy dla Bangity :D Romas i Elitesse - też fajne fotki - ale za mało :evilbat: Ja wrzucam link do fotek małych białasek, bo nie bardzo mam czas wklejać Sorki :oops: [url]http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/ostraj/album?.dir=/mail&.src=ph&.tok=phbwqjDBuirOd6za[/url] Pozdrowionka dla wszystkich :P Justi i sznucki
  3. jostra

    4.09- Przemyśl

    [quote name='Żaneta']błagam ogary :) i tego co wygrał BIS też,który to był plizz[/quote] Niestety nie wiem, który wygrał, taki brązowy był, podpalany trochę :P :evilbat: :lol:
  4. jostra

    4.09- Przemyśl

    [quote name='Tomek67']Jostra - proszę sprawniej operować paluszkami :lol: Sorki i dzięki :wink:[/quote] he he Jak masz sprawne paluszki to podaj jeszcze ogary, bo troche ich bylo, a ja musze juz leciec No i ogar wygrał BIS
  5. jostra

    4.09- Przemyśl

    [quote name='AnkaW']A my mamy dosk. złoto, NPwR i cwc. A najbardziej z opisu podoba mi się " pies doskonale przygotowany do wystawy" nareszcie ktoś mnie docenił :lol: :lol:[/quote] Gratulacje :P Grzywkę miał ładnie ułożoną czy jak? :wink: :lol: :lol: :lol:
  6. jostra

    4.09- Przemyśl

    [quote name='Tomek67']A my mamy Zw. Mł. i Zw. Rasy.[/quote] Gratulacje :D
  7. jostra

    4.09- Przemyśl

    Mops Psy mł NATANIEL Astarte Gold Psy pośr AGENT Świat w Miniaturze
  8. jostra

    4.09- Przemyśl

    Dzięki :D POSOKOWCE B. psy pośr DON Ponowa suki pośr KURACJA z Żywieckich Łączek suki otw. ZADRA z Damasławka
  9. jostra

    4.09- Przemyśl

    My mamy 2 x BOB :D Dobki: suki mł MONA LISA Apologeta suki posr ERIA PRO RATINA Z suki otw. ARIA ARABESCA chłopaków nie było
  10. [quote name='Elitesse']a Miss zostala moja faworytka hihi :P[/quote] Moja też i za wicemiss też trzymalam kciuki :D
  11. Dzięki za komplementy :P Aga - Baccara jest super, a jaki ma motor :roll: :evilbat:
  12. [quote name='Justa'] [img]http://img49.imageshack.us/img49/6486/dsc082307cl.jpg[/img] A na tym drugim zdjęciu, w oddali chyba sie dopatrzyłam hodowczyni mojego czarnucha :o[/quote] Ja Ci powiem, z której hodowli ta druga suczka jest he, he :P To moja Bercia :D Czy Ty masz suczke z Mandragory?
  13. Pierwsza tj. niebieska dziewczynka ma ogromniasty apetyt i jest największa, a jak się urodziła to wcale taka największa nie była :roll: Typuje, że to będzie pierwszy w Polsce biały olbrzym :evilbat: A trzecia nie jest taka gruba, tak jakoś wyszła Drugie miejsce ma ostatnia tj. różowa dziewczynka, też kocha żarełko :lol: Biedaczki jeszcze tak kiepsko im stanie wychodzi, za tydzień już napewno będą lepiej pozować :P [b]Olivka[/b] chętnie będę Ci służyć moją bardzo skromną wiedzą Czerwona (urodzona jako ostatnia) to okropny niejadek, chyba najlepiej wyszła ze względu na figurę modelki ;) :evilbat:
  14. Troszkę się spasły :oops: Mam nadzieję, że jak zaczną szaleć to troszkę schudną, bo dziewczynkom tak nie wypada :roll: :evilbat: :lol:
  15. Ze względu na brak czasu nie wklejam zdjęć, tylko link do albumu moich 6 grubasek - dziewczynki mają już 15 dni Mam nadzieję, że się Wam wyświetli :roll: [url]http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/ostraj/album?.dir=/mail&.src=ph&.tok=phbwqjDBuirOd6za[/url] jak nie to jak znajdę chwilkę czasu, to je wkleję
  16. [b]dorotak[/b] Wielkie gratki dla Ciebie i super zdolnego Atoska!!! A dlaczego on ma tak mało fot??? :hmmmm: Nieładnie :roll: :wink: :lol:
  17. Moje też są jadkami :P Nawet aż za bardzo, bo Parys jak nie zje suchego do końca, to przykrywa miskę kocem lub poduszką, Fifkę też tego nauczył :roll: A Fifka to wczoraj nawet na szczeniaczka warczała, bo wlazł jej do miski i biedna się przestraszyła, że jej coś podje - dobra z niej matka :evilbat: :lol: :lol: :lol:
  18. [b]Julcia[/b] :new-bday: [b]Alexandra[/b] i [b]Malawaszka[/b] - wielkie gratki i całuski dla Natalek :P [b]Natalia[/b] [size=7][color=red]OGROMNIASTE GRATULACJE DLA CIEBIE I KENZIA [/color][/size] :multi: :drinking: :drinking: :drinking:
  19. Lamborghini Svarcava w Nowym Targu (Zw.Rasy, NPwR) właśnie ukończył Championat Polski :D [img]http://img122.imageshack.us/img122/1479/lambonowytarg3nz.jpg[/img] [img]http://img119.imageshack.us/img119/8531/lambonowytarg10tr.jpg[/img]
  20. Witaj Gosiu! Wielki gratki :D Ja tez się pochwalę, mój białasek Lamborghini wczoraj ukończył Championat Polski, zrobił to w dokładnie 6 miesięcy i jeden dzień :D Cała rodzinka jest z niego bardzo dumna :P
  21. Dziewczyny: super foty!!! Szczególnie podobają mi się foty Pas i Kory A oto moje niedźwiadki polarne ;) [img]http://www.elfidar.com/grafika/ziel10d001.jpg[/img] [img]http://www.elfidar.com/grafika/ziel10d005.jpg[/img] [img]http://www.elfidar.com/grafika/ziel10d006.jpg[/img] [img]http://www.elfidar.com/grafika/zl10d%20002.jpg[/img] [img]http://www.elfidar.com/grafika/zl10d%20004.jpg[/img] [img]http://www.elfidar.com/grafika/zl10d%20008.jpg[/img] Więcej fot na: [url]http://www.elfidar.com/mioty.htm[/url] ZAPRASZAMY!!!
  22. jostra

    Rzeszów - 21.08

    Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!!! Ja niestety nie wystawiałam moich psiaków ( :oops: wstyd - w swoim oddziale) Ale podawano sędziego, który moje psiaki już 2 razy w tym roku oceniał, a na miejscu okazało się, że jest ktoś inny Szkoda :-? Ale za to suczka, którą przygotowywałam na wystawę zajęła 1 miejsce na BIS szczeniąt [url]http://img378.imageshack.us/my.php?image=10021519ur.jpg[/url] Zawsze jakiś sukcesik, nie? ;)
  23. jostra

    4.09- Przemyśl

    [quote name='Kika'][quote name='jostra']Czy ktoś mi może służyć kolejnością sędziowania na ringu gdzie będą sznaucerki??? Mam zgłoszonego białego miniaturka (chłopca) w klasie pośredniej i czarną miniaturkę (oczywiście dziewczynkę) w szczeniaczkach I kto w końcu ocenia sznaucerki?[/quote] Ktoś tym razem nic nie może pomóc 8)[/quote] Szkoda :roll: Mam nadzieję, że się spotkamy :P
  24. [b]Asiaczek[/b] Wielkie dzięki za stawki [b]Savannah[/b] Dzięki za chęci :P
  25. Pas, gdzie Ty spędziłaś te wakacje? Za kratkami??? :wink: :evilbat: :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...