[quote name='Olivka']Jostra !
Wypróbowałam ten fiński trymer , fajny .
Dobrze sierść wychodzi . Chyba wcześniej miałam problemy , bo siersć nie była jeszcze dojrzała. Teraz jest OK i jestem z niego baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona :B-fly:[/quote]
No to super, bo się bałam, ze Ci nie spasował
ja mam jeszcze dwa futrzaki do trymowania :(
[quote name='Agatka']Ja jak płace za wystawe zagraniczna to zawsze zaznaczam ze koszty banku zagranicznego pokrywa odbiorca ;) i jakos nigdy mi tego nikt nie zakwestionował...[/quote]
No i dobrze robisz, tamta rada była dla orsini, bo ona ma dostać kasę.
W odwrotnym przypadku, lepiej jest wysłać w ten sposób co Ty, bo po co więcej płacić :D zawsze można dopłacić, a poza tym masz potwierdzenie, jaką kwotę wpłaciłaś, a że mniej doszło to nie Twoja sprawa, nie??? :P