Musimy poczekać na piewszą cieczkę. Dopiero potem sterylka. Jesli znalazłby się odpowiedzialny dom, który ją wysterylizuje to czemu nie oddać wcześniej. Byc może cieczka się zbliża, bo Pekisia jest intensywnie obwąchiwana. Bosz, już widzę to kongo jakby dostała cieczkę :roll: