Jump to content
Dogomania

Daga_i_Oskar

Members
  • Posts

    7113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga_i_Oskar

  1. [LEFT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jeszcze 2 ostatnie zdjęcia i ie męcze Was już dzisiaj hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31c8b0d3d9a5b086.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/101/31c8b0d3d9a5b086.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a529aa068d6e33e.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/8a529aa068d6e33e.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ead50cc903a6b3fc.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/ead50cc903a6b3fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ab5bd713f9e954d.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/5ab5bd713f9e954d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d855c6a7f0733dea.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/d855c6a7f0733dea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33b5de827f815c3f.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/33b5de827f815c3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c39674844d110ee8.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/c39674844d110ee8.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a4dfc3e718b6fd4.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/3a4dfc3e718b6fd4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b368bbbf76e53be5.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/b368bbbf76e53be5.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]chłopcy znaleźli sobie bardzo ciekawą rozrywkę, spójrzcie same :-o[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/908a3ce3d1375bd1.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/97/908a3ce3d1375bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a3556c1519c6911.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/3a3556c1519c6911.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/918dcf70cb997f92.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/918dcf70cb997f92.jpg[/IMG][/URL]
  4. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale mi dzisiaj strasznie internet muli, ech :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jeszcze nie mialam okazji widzieć z tak bliska wojskowy helikopter, jak się lepiej przyjżeć to idzie tam ludzi dostrzec :-o[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1348d94f4daa3071.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/97/1348d94f4daa3071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11f46d1edf49f916.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/101/11f46d1edf49f916.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f24b1dd9c0ba779.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/101/2f24b1dd9c0ba779.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f290e32278760dfe.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/f290e32278760dfe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16be5ad7b7637f9f.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/101/16be5ad7b7637f9f.jpg[/IMG][/URL]
  5. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witam środowo,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]nie mam za wiele czasu, wpadłam się przywitać, ciąg dalszy zdjęć powstawiac i zmykam, jutro mam kolokwium z angola, więc ttrzymać kciuki od 10 obym zaliczyła ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0141adde183c076b.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/97/0141adde183c076b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/daa3d4149391ea26.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/97/daa3d4149391ea26.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a3a8bc67323077c.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/101/3a3a8bc67323077c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/850a45b1625aecc2.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/181/850a45b1625aecc2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja z moją Sis :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1bc0b02ba30b369.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/f1bc0b02ba30b369.jpg[/IMG][/URL]
  6. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hello :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]:BIG:spóżnione wszystkiego Najlepszego zyczymy :BIG::BIG:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Doczytałam, ze ostatnio miałaś sesję fotograficzną - supper :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]I widzę, ze również szykujesz niespodziankę na rocznicę ślubu rodziców tak? Ja również jestem na etapie tworzenia niespodzianki, ale opornie mi to idzie, pewnie daltego, ze mam jeszcze trochę czasu hihih.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A którą to Twoi rodzice mają rocznicę? Moi w tym roku "srebrne wesele" obchodzą i zapowiada się huczna impreza :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale umorusany Matrix w wannie sobie stoi hihih. Teraz coraz częśćiej nasze pieski będą takie opiaszczone wracały do domku, bo pogoda na dworku fatalna ech :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witamy Anusie i Alutke :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]E no, gdzie wejde to o jedzeniu gadają :eviltong: Jakieś niewyżarte jesteście :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ech zima, śnieg w październiku - to mi się wcale nie podoba :shake: Będąc z piątku na sobotę w Cieszynie na urodzinkach, rano zastał nas podobny widok, podwórko było całe w śniegu, gapiłyśmy się z dziewczynami w szybę z niedowierzaniem, że kilka godzin temu było jeszcze zielono, a teraz biało. Normalnie nienormalny widok o tej porze ech :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A co tam u Alutki jakoś mało jej zdjęc tutaj :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aj Madziu tęsknimy tutaj za Wami, za foteczkami i w ogóle :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Końccie są budwę/ wystroj wnetrza domku i wracaj do Nas :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kasiu :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Qrcze ale Ci się dzień zaczął :shake: Jak tylko wrócisz z Fidlaczkiem od lekarza to koniecznie napisz, czy to chwilowa niedyspozycja, czy może coś z łapeczkami sobie zrobił :-( mam jednak nadzieję, ze to chwilowe, że jest w takim lekkim szoku, może sobie nadwyrężył łapeczki i go bolą, oby to nie było złamanie ani nic poważniejszego :placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Zajrzałam sobie na kilka zdjęć wstawionych wcześniej i z Łukaszka to widzę niezły sprzątacz rośnie :loveu::lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Fidlaczek po wizycie u fryzjera bo jakiś taki golutki na zdjęciach się wydaje :loveu: Przyzwyczailam się do tj jego fryzuirki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Kamilko i jak rozmowa poszła? Na pewno pomyślnie :multi: ale swoje musiałaś przejśc hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moja mama to przechodziła w zeszłym tygodniu, była także na rozmowie w sprawie pracy no i ją dostała, od wczoraj pracuje :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ciesze się, ze z Corinką już wszytsko w porzadku i że mała przytyła :multi: wymiziaj tą maleńką kuleczkę od cioteczki i buziaczki prześlij :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach dziewczyny ciesze się bardzo, ze zdjęcia się spodobały, zaraz będzie c.d :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Saruś - rzeczywiście pogoda na Śląsku nie dopisuje jest raptem 4st na termometrze, zimny wiatr, który potęguje chlodne powietrze i wydaje się jakby temperatura była na minusie i pewnie tak ją odczuwamy. w chwili obecnej siąpi deszc z nieba, kto moze niech nie wychyla nosa z ciepłego mieszkanka.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images29.fotosik.pl/101/683e92ac6edb4bbc.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/fd13ce0b324a46c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/101/90b290e7bf504ba7.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/181/e194caf53be75b35.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/101/68f57cff9bfc690b.jpg[/IMG]
  13. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Madźka :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Twoja galeria niedługo pęknie w szwach z nadmiaru gadaniny :eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Nie czytam, bo zżarłoby mi móc cenny wolny czas, ale na urwiski to chętnie sobie popatrzyłam :loveu: Śliczne, tawrzowe sweterki mają :loveu: My jeszcze nie założyliśmy, ale jak tylko temperatura spadnie poniżej 0 to na pewno na wieczorny spacer nie pogardzimy kubraczkiem :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki i całuski dla chłopaków :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Saruś :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale mi dogo zaczęło mulić chyba z 10 min czekałam, aż mi się wgra strona :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Arisek jak zwykle śliczny, pięknie wyczesany i taki radosny, że z przyjemnością się go ogląda na zdjęciach :loveu: mizianki dla chłopaka i pozdrowionka dla Ciebie :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='Aga76']Nareszcie !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG][/quote] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj Agusiu naciesz się na zapas :eviltong: Znając życie znowu mnie nie będzie na jakiś czas, no chyba że w czwartek zagoszczę jak wrócę ze szkoły :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080][IMG]http://images23.fotosik.pl/101/2e88192168e50152.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images26.fotosik.pl/101/f4fbc0041acfe6b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/101/c60fdc50eb231e9c.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]woda była nieziemsko lodowata, miałyśmy kilka podejśc z Sis zanim weszłyśmy do tej wody, oczywiście z zaciśniętymi zębami :evil_lol: ale czego się nie robi dla kilku pamiątkowych zdjęć :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/181/7e7943327d134219.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/181/eac6f9e73d30c6dc.jpg[/IMG]
  16. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dziewczyny :cool3: ja wiem, ze Wy mi prędzej czy później taką o to :mad: pogrozicie za tą moją nieobecność, no ale co mam zrobić kiedy czasu brakuje na wszystko :roll: Teraz te dni coraz krótsze, o 18 już mamy ciemnice za oknem, a co to będzie jak czas zmienimy, będę wychodziła do szkoły jak za oknem będzie szarówka, a wracała będę w ciemnościach ech :shake: nie kcem zimy :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dzisiaj mamy fatalną pogodę jest szaro, buro, nieprzyjemnie, jeszcze do tego mrzyście i zimno :shake: nie taką jesień sobie wyobrażałam, miejmy nadzieję, że pogoda będzie jeszcze .łaskawa dla Nas i podaruje Nam trochę słoneczka i ciepełka. Chciałam do parku się wybrac jakieś zdjęcia porobić, a tak to dupa blada, zbyt zimno i nieprzyjemnie :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ale dosyć tego marudzenia, osłdźmy sobie trochę życie i przypomnijmy sobie to ciepłe lato, cudne plaże i przeźroczystą wodę, chciałam Wam przedstawić:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple][B] DURDLE DOOR[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [IMG]http://images27.fotosik.pl/101/381bee7b31c3cc87.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/f0e97dc67410d949.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/181/daf7b201b3a68859.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/9da21b43ff14698d.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/97/df51a35b1b9cfd0e.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Teraz zmykam obiadek małemu zrobić, ale odezwę się jeszcze dzisiaj, bo niewiele nadrobiłam, jeszcze muszę odwiedzić zaprzyjaźnione galeryjki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześc Beatko :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]I my dotarliśmy do Waszej galeryjki i witamy się :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Śliczną masz dziewczynkę :loveu::loveu::loveu: niech malutka rośnie zdrowo, uwodzi swoim wdziękiem sędziów i zdobywa najwyższe lokaty na wystawach :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. zapomniałam dodac linka do zdjęcia [URL]http://images32.fotosik.pl/11/e86d85bb5f3919b3.jpg[/URL]
  19. Ojejejeje jak tu się wiewiórkowo zrobiło :loveu::loveu::loveu: Kocham te angielskie wiewórki sa takie cudowne i mimo iż nie posiadają takich cudnych barw jak te Nasze polskie to tym swoim zachowaniem przebijają wszytskie wiewióry no i jak cudnie pozują :loveu::loveu:
  20. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hallo, Marusiu, gdzie się podziewacie? :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Comic Sans MS]Cześć Kasiu :multi:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Odezwałabyś się czasem na dogo, spójrz ile osób tu na Ciebie czeka :lol:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Wstaw jakieś foteczki, napisz co tam u Was i Tenusia :loveu:[/FONT]
  22. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Witaj Mona :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Miałam zaległosci, oj miałam, ale i tak wzystkiego nie udało mi się na raz ogarnąc,bo to takie czasochłonne hihih[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Przede wszytskim skupiłam moją uwagę na cudnych zdjęciach :loveu: co wejdę do Ciebie to widzę nowego małego Yoreczka hihih :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Doczytałam, że koljne porzucone/niechciane/znalezione pieseczki znajdują swoje kochane domeczki --> wspaniale czyta się takie informacje, oby ich było jak najwięcej :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Nie mogę się doczekać już na Coraliczka, jestem ciekawa jak bardzo chłopaczek się zmienił, ta Nasza mała perełeczka dogomaniakowa :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Twoja gormadka jak zwykle urocza, cudne zdjęcia ogrodowe -wspaniale się je ogląda kiedy za oknem, szaro,buro i deszczowo. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Chcialam się zapytać czy czasem wybieracie sie do Parku Chorzowskiego na spacerek z piesiami, bo jakbyś kiedyś była w tych okolicach to miło byłoby spotkać się z Tobą i Twoją przecudną gromadką :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Doczytałam, ze Paweł, Twój syn jest w szpitalu, tak więc życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia i niech wraca tu do Nas :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Daga&Oskarek[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Agusiu :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Przyszłam się przywitać i popodziwiać panienki :loveu: Fioneczka rośnie w zastraszającym tempie, jeszcze nie tak dawno jak byłam z ostatnią wizytą, była małą czarną kuleczką, a teraz to już pannica pięknie się wybarwia :loveu: Jestem ciekawa, któa z dziewczynek będzie ciemniejsza :razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Mizianki dla obu ślicznotek, cioteczka cały czas o Was pamięta tylko przez brak czasu nie może tego tak często wyświadczas jak inne dogomaniaczki :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]No i cudne fotki te letnie przede wszytskim, trochę słoneczka, mnóstwo kolorków od razu poprawia humorek, ja też coś wstawię na letnie wspomnienie, tylko odwiedzę pozostałe galeryjki, do siebie pewnie gdzieś tak za godzinę dotrę :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A niech Wam będzie wstawe Wam na dokładke Oskarcia :loveu::lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080][IMG]http://images30.fotosik.pl/84/ee0b50c3de3a198a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080]:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images25.fotosik.pl/84/2165e570e6b10462.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/84/32633878bf04b542.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/98/0ee6819ea26c4d0c.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/102/9a08c36df6f12c03.jpg[/IMG]
  25. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To już ostatnie zdjęcia z Salisbury i będę zmykała, wszystkim życzę miłego popołudnia postaram się do Was wpaść wieczorkiem :p[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images30.fotosik.pl/101/86784a7955b7b74d.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/101/7433c16c0624c89e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/101/1ce9bd889b0e9787.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/181/0601b2faf2ec0325.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/101/fa0230f8f0b95dd6.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de5733643c67e91b.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/de5733643c67e91b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...