-
Posts
1714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UTAAP
-
Powodzenia dla wszystkich - owocnego biegania po ringach :painting: !!! I przywiezcie duuuuzo fotek(bylabym szczegolnie wdzieczna za jedyne dwa softy jakie sa zgloszone:cool3: ):loveu: !!
-
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
UTAAP replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
Zmniejszone:happy1: -
Czy jaka osoba "wtajemniczona" moglaby mi powiedziec, czy istnieje mozliwosc poznania stawek pytajac sie ososbiscie w oddziale:crazyeye: ??? Jakos nie wysdaje mi sie zeby tak bylo, ale pytam, bo ktos mnie prosil zebym sie dowiedziala jak bede w zk bo "na telefon nic nie chca powiedziec"- to jak to jest:roll: ?
-
Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
UTAAP replied to PALATINA's topic in Terier pszeniczny
Wstawiam kilka fotek z wypadu na wies:p ... Zaraz po przyjezdzie Gajka zaczela szalec na podworku:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3278/img02138ja.jpg[/IMG][/URL] Cykasz mnie, cykasz:cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5533/img02147ps.jpg[/IMG][/URL] Potem byla chwila spokoju...(na planie z Hektorkiem:loveu: ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1073/img02171il.jpg[/IMG][/URL] sama... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img457.imageshack.us/img457/4166/img02181bm.jpg[/IMG][/URL] pies musi cos jesc [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1306/img02218bm.jpg[/IMG][/URL] "mniam, mniam-dobra trawka!" [url]http://img457.imageshack.us/img457/6784/img02223yd.jpg[/url] Po posilku biegniemy na pole:Dog_run: jupiiiii! [url]http://img504.imageshack.us/img504/1301/img02276qj.jpg[/url] No, tu mi akurat z kadru uciekla:diabloti: [url]http://img504.imageshack.us/img504/8905/img02288db.jpg[/url] Wiatr w uszach! [url]http://img457.imageshack.us/img457/4372/img02315sn.jpg[/url] Dokąd teraz... [url]http://img457.imageshack.us/img457/1790/img02303el.jpg[/url] Buszująca w trawie:evil_lol: [url]http://img504.imageshack.us/img504/9113/img02370pn.jpg[/url] W drodze powrotnej do domu, Gajka niezapomniala wykapac sie w stawie:wallbash: , wiec potem bylo jeszcze plukanie psa - i taki efekt [url]http://img504.imageshack.us/img504/1586/img02391se.jpg[/url] [url]http://img504.imageshack.us/img504/7421/img02428dz.jpg[/url] [url]http://img504.imageshack.us/img504/8003/img02437wx.jpg[/url] [url]http://img504.imageshack.us/img504/1850/img02461uz.jpg[/url] Jak juz przeschla, znow ganiala z Hektorem:lol: [url]http://img504.imageshack.us/img504/2231/img02513jr.jpg[/url] Cos wisi w powietrzu:roll: [url]http://img504.imageshack.us/img504/2137/img02614si.jpg[/url] Pada deszczyk, pada... [url]http://img504.imageshack.us/img504/2929/img02569lk.jpg[/url] ...a ja z cukru nie jestem:laugh2_2: [url]http://img504.imageshack.us/img504/5409/img02601xx.jpg[/url] -
No cus pogoda zupelnie wariuje ostatnimi czasy:shake: Sliczny ten skye:loveu:
-
Buuuu, szkoda:-( .....ale rozumiem sytuacje:cool1: A tak z ciekawosci spytam - gdzie byly terierowe ringi: w hali czy na zewnatrz??? Czytajac topik "Opole" w dziale wystawy, zaczelam sobie juz wyobrazac, jak wygladaly te mokre softy:eviltong:
-
Ja potwierdzenie dostala jakos zaraz po swietach i tez bylam zdziwiona, ze nie ma karteczki na katalog, ani podanego nr ringu, o szacowanej godzinie oceny nie wspomne:shake: ....Zadzwonilam do oddzialu i 'mila' pani w sluchawce po wiedziala, ze "wszystko sie zgadza - katalog bedzie do odebrania przy wejsciu na wystawe i wtedy sobie zobacze ktory mam nr ringu, bo wszystko jest w katalogu" :angryy:
-
No to super, dzieki:multi: ! Bede czekac na fotorelacje z niecierpliwoscia:loveu: A moze ktos z Was pokusilby sie o spisanie wynikow:cool3: ...
-
[quote name='zadziorny']Ja będę na pewno :lol:. Znowu sobie z aparatem poszaleję :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote] No to jak planujesz poszalec, to ja bym baaardzo prosila jakies fotaski pszenicznych:modla: . Niestety doopiasty dojazd z Lodzi nie pozwala mi na udzial w tej wystawie:angryy:
-
[quote name='agacia']Dzieki Diana,chyba wlasnie tak zrobie. A orientujesz sie moze ile mniej wiecej kosztuja lodzkie taksowki?[/quote] Przylaczam sie do pytania - jesli wogole sa takie ktore zabiora siersciucha:cool3: My tez juz potwierdzenie dostalysmy, tylko szkoda, ze bez numeru ringu, ani orientacyjnej godziny sedziowania:shake: ....
-
[quote name='Devis&Marta']no to ja was chyba pociesze, bo wypada tak ze raz w miesiacu jestem w Czechach na zawodach, co prawda moj pies jest juz po kwarantannie, ale na granicy moze raz mi jego paszport sprawdzali i nigdzie tego nie notuja, wiec kto by udowodnil ze bylismy w Czechach?:razz: oni tylko sprawdzaja date szczepienia i puszczaja..... UTAAP fajoski avatar:lol: Lemonsky jasne ze dziewczyny fajne inaczej by na dogomanii nie siedzialy:evil_lol:[/quote] No, odetchnelam z ulga:eviltong: . Moja sucz w czasie planowanego wyjazdu tez juz bedzie po zakonczonej kwarantannie, ale wolalam spytac. Avatar mi wyszedl rzeczywiscie fajny:cool3: :oops: - to z ostatniego weekendowego spacerku:lol: Tak sobie czytam wasze posty i...zaczynam troche inaczej patrzec na wyjazd. Ja generalnie nie planowalam wyjezdzac z PL przynajmniej przez najblizsze 5 lat - strasznie sie cykam, bo boje sie o moj jezyk. Niby mam tego Firsta, jezdzilam wiele razy na wakacje i nie bylo problemu, ale teraz sytuacja "ogolna" zmusza do wyjazdu i to na studia tez, wiec mam stracha jak to bedzie:roll: ....Mimo wszystko taki wyjazd doszedlby do skutku, jesli nie teraz to pozniej, z powodow juz tutaj na topiku wymienionych - niestety, na poprawe w naszym kraju sie nie zapowiada:shake: Pozdro:p
-
Sluchajcie, juz to sprawdzalam i na tym topiku tez chyba ktos pisal, ale wole spytac dziesiec razy niz pozniej pluc sobie w brode - jesli pojade z psem do Czech to kwarantanna nadal jest wazna i nie naruszam zadnych warukow odnosnie pozniejszego wjazdu do UK....prawda:cool3: :oops: ??
-
[quote name='Polna']UTAAP jedziesz do Radomia, masz jakiś transport ? Bo mi opole i Łódz odpadło przez cieczke. Moze do radomia sie wybiore jak będę miec z kim[/quote] Wyobraz sobie, ze moja sucz tez sie zacieczkowala:lol: , ale jeszcze mam nadzieje, ze moze sie jakos na Lodz wyrobimy. Na Radom to juz napewno bedzie po cieczce, ale nadal nie mam transportu tez - jak mi sie uda cos zalatwic to dam znac, tak jak sie umawialysmy;)
-
[B]talut[/B], fajne foty - dobrze ze wstawilas:cool3: :eviltong:
-
[B]talut[/B], ja Ci dam "nie chce mi sie"! Trza bylo sie nie chwalic, ze cos masz - wstawiaj:mad: :evil_lol: ...
-
[quote name='talut']ja mam kilkja fotek, ale głównie beagle, Blue i kilka shib ;)[/quote] No coz, wprawdzie to nie softy:roll: , ale....kazda fota jest dobra:eviltong: - dawaj i sie nie zastanawiaj:diabloti:
-
A moze komus jakies softy wpadly pod obiektyw:cool3: ?
-
A ma ktos juz fotaski jakies:cool3: ? Nie ukrywam, ze mnie najbardziej interesuja teriery....[B][COLOR=sandybrown]pszeniczne teriery:diabloti: [/COLOR][/B]
-
[quote name='jovi']A wybraź sobie, że były( zgłoszone) :p [B]IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER[/B] PSY [I]klasa pośrednia:[/I] 426.IRYSS I LOVE Kni-York SUKI [I]klasa młodzieży:[/I] 427.Janett Jacksonn Kni-York [I]klasa otwarta:[/I] 428.Cheirynn Chelssy Kni-York[/quote] No wlasnie znalam juz wczesniej zgloszenia na Grudziadz, ale nie bylam pewna czy jakies znajomki sie tez na Inowroclaw zglosily:oops: Dzieki jovi:calus:!
-
A ja prosilabym bardzo o sprawdzenie w katalogu, czy byly zgloszone jakies teriery pszeniczne - Irish Soft Coated Wheaten Terrier, a jesli byly, to o podanie imion na forum :modla: ???
-
[quote name='AnkaW']Małe pytanko, czy ocenianie psów odbędzie na polu, czy pod namiotami, gdzieś o czymś takim słyszałam :hmmmm: :???:[/quote] Odkad pamietam, zawsze wystawa w Lodzi byla calkowicie na powietrzu, ringi takie normalne niezadaszone. Tylko konkurencje finalowe, ktore sa na plycie stadionu, odbywaja sie pod takim niby namiotem, bo dach materialowy jest, ale bez scianek;)
-
[quote name='Asiaczek']Lecimy! irish soft coated wheaten terrier sędzia: Zdena ZABRODSKA/cz PSY kl.kl. ł. Presley Elvis Nove Mesto kl. o Sophisticated Wheaten Harvey kl. ch Ivonhoe of Cuillin Hills SUKI kl. Laureen Lil von Fischerhof kl. ch Soft Devil's Bella kl. w Funny Fay von Airedy-Castle Pzdr.[/quote] Wielkie dzieki Asiaczek:multi: !
-
Ja za badanie w Pulawach dalam 277+60 za pobranie krwi w lecznicy bo reszte mialam gratis:p . A sprawdzajcie wszystkie info na wynikach, bo u mnie byly bledy i w nazwie psa, i w dacie ur., i kolor psa inny....potem trzeba bylo poprawiac:angryy:
-
[quote name='an3czka'][I][B]No to ja do tej pory oglądam w Makro surowe...[/B][/I][/quote] Mowiac "lekko przerobione" mialam na mysli te bielone, a jeszcze niedoprawione i niegotowane:razz:
-
Takie co ja podawaam, to byly biale w kolorze, bo one sa czyms tam(chyba wapnem) wybielane, no i o takich mi mowil wet, ze sa traktowane kwaskiem - ale one nie smierdza kwasem, tylko....no kupa bym tego nie nazwala, ale czyms podobnym napewno:cool3: . A sa jeszcze takie zoltawe w galaretce juz z przyprawami, ladnie pachnace, i te wystarczy wrzucic do gara, ale do BARFu nijak nie pasuja:lol: . Ja wczesniej caly czas mowilam o tych bialych smierdziuchach:razz: