-
Posts
109 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ziemniak
-
Mnie tez korci ta wystawa... Moze macie jakies informacje o tej wystawie z ubieglego roku. Ciekawi mnie czy duzo bylo na niej akit. Jesli macie jakies katalogi z ubieglego roku to bylbym wdzieczny jak byscie je odkurzyli... :lol: Swoja droga to ja jechalbym tylko na niedziele - bo w sobote sedziuje czeszka wiec raczej nie ma po co jechac :cry:
-
Raz udalo sie Shogunowi upolowac w takim sniegu myszke :D Zanim sie zorietowalem co on sie tak cieszy :lol: to juz bylo po niej :cry: A musze dodac, ze to byla duza laka z mnostwem sniegu
-
:lol: a tak Shogun bawil sie ze mna na ostatniej wycieczce :lol: [img]http://shogun_akita.w.interia.pl/Z/Kulin.jpg[/img] [img]http://shogun_akita.w.interia.pl/Z/Kulin2.jpg[/img]
-
Bimbo sie mi podoba :lol: Chyba wszyscy sie zgodza, ze akity w zimie sa najpieeeeeeeeeekniejsze. Matagi dzieki za zdjecia, masz urocze pieski. Proponuje Ci jednak wstawic szybe wzmacniana, bo niedlugo nie wytrzyma pod naporem glodnej akitki. :D
-
[quote name='dorotal']akita - 1 Suki junior AHA BARA AVESTA[/quote] Serdeczne dzieki. Fajna wystawa z jedna akita :D Mozna kiedys sie wybrac
-
[quote name='Izis'][quote name='Matagi']Jutro postaram sie porobić jakieś foty,śnieg jest,mróz też!!! [b]Ziemniak!!![/b] :P Wcalę sie nie dziwię,że podoba Ci sie Tada :wink: :wink: Mi się zaczął podobać jak miał ze 4 tygodnie.... :wink: :wink: :wink:[/quote] A nieprawda bo mial 6,5 tygodnia :-) Prosze mi sie tu z mego kochanego Tadunia nie nabijac. On jest super facet ;-) tylko lekko zdominowany, bo w domu same baby ;-) Taki cukiereczek co to w glowie ma jeszcze fiu bździu ;-) ale za sukami juz by polecial. Typowy maly macho ;-)[/quote] Ten to ma dobrze :lol: Shogun ma wkolo samych facetow :cry: , a jak zobaczy jakas kobitke to robi takie oczy :o i cieszy sie jak szalony :lol: no i wtedy dopiero pokazuje jaki z niego amorek :evil: Co do sniegu to u nas jest w nadmiarze, w gorach powyzej metra a i nizej pod dostatkiem :wink: Matagi czekamy na zdjecia
-
Pozdrawiam z zasypanej sniegiem Kotliny Klodzkiej [img]http://shogun_akita.w.interia.pl/Z/D1.jpg[/img] i jeszce raz osobiscie [img]http://shogun_akita.w.interia.pl/Z/D2.jpg[/img] Jescze pare slow: podoba mi sie sie pan Tada :lol: Mamy teraz Zime a tu cos zdjec zimowych nie widac :o? Mam nadzieje, ze sie poprawicie :D
-
A jaka byla stawka akit?
-
Nistety krajowa :cry: to moje oczka mgla zasnula :o ale co sie odwlecze to nie uciecze, moze pojedziemy w maju :lol:
-
[quote name='christoph']@Ziemniak, pochwal się, jedziesz do Nitry wystawiać Shoguna? Czy aby nie w championach?[/quote] Chyba pojedziemy - a jak pojedziemy to pokazemy sie w chempionach 8). Potrzebujemy jeszcze 1 Caciba z zagranicy, co prawda dopiero po 1 maja ale jakby sie udalo zdobyc, byloby fajnie. :lol: Wiecie moze czy przyjmuja zgloszenie mailem?
-
Czy ktos ma informacje na temat obsady sedziowskiej? W szegolnosci interesuje mnie gr.5 - akity. Bede wdzieczny za wszelkie informacje :D :D :D
-
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
Ziemniak replied to Marek z Gromem's topic in 2008
Sopot był ok 8) -
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
Ziemniak replied to Marek z Gromem's topic in 2008
Sopot był ok 8) -
UFF... Jeszcze zdazylem przed polnoca... Z okazji Mikolaja zycze duuuuuuuuuuzo prezentow (mam nadzieje ze juz wszyscy dostali, a jak by sie nie udalo to trzeba troche popracowac aby byc grzecznym i zasluzyc = czyli nie wolno byc takim :evil: a nalezy dozyc do -> :lol: ) Zdjecia super, mi sie nie udalo zrobic zadnego ale obiecuje poprawe i na swieta zrobie mala sesje. A propo Nowej Rudy to ja tam bylem, miod i wino pilem - wyniki sa na stronie Agappe.
-
Wracajac do ogona, wydaje mi sie ze takie mozna samemu ustawic. Przynajmniej ja tak moge zrobic Shogunowi: gdy chcialem aby mu ogon zwsal to go poprostu tak ustawilem i sie tak trzymal, zreszta jak Shogun dostaje "szfunga" i biega radosnie z pelna predkoscia prostujac ogon, to pozniej zarzuca go sobie na bok nie zakrecajac go wcale. Normalnie jednak chodzi z ogonem zakreconym. Wiec jak to jest tak naprawde? Czy hodowcy, Ci doswadczeni potrafia tak wystawic swojego psa aby np. w danej chwili ich pies mial to czego sie od niego wymaga? Ponizej link do zdjecia Shoguna z wystawy w Lodzi dostal tam res.Caciba pokonujac w porownaniu BOS-a Kumade a przegrywajac z Rengoku (sedzia J.L.Dalante z Francji) http://shogun-akita.w.interia.pl/WYSTAWY_pliki/2Lodz2004.jpg
-
Tak jak pisalem autora nie pamietam, a co do tego ogona to chcialbym zobaczyc jakies zdjecia owego trendu, bo jestem b.ciekaw czy to wyglada tak jak na zdjeciu Daichi-ego z baneru pod twoim wpisem?
-
A Lilka juz chyba padla... :-? Niech sie przespi i wypocznie, bo musi jutro ladnie wygladac przez kamara. A swoja droga co to za program nagrywasz i kiedy go wemituja? Z mila checia sobie popatrze 8) :lol:
-
Co do tego skreconego ogona to nie jest tak dokonca jak niektorzy twierdza - moze ja nie jestem takim expertem jak co niektorzy i nie mam swoich teorii na ten temat ale bede bazowal na czym co ostatnio wpadlo mi w rece.. a mianowicie ksiazka wydanie niemieckie (autorstwa o ile sie nie myle p.Angeliki Kammerscheid-Lammers wraz mezem)- ksiazka w posiadaniu Halnego Wzgorza; i tam byl caly dlugi rozdzial o tym jak powinien wygladac ogon akity, powinien byc jak najbardziej skrecony - rysunek akity w linku podanym przez christopha tylko odowiednio osadzony i to doskonale widac na zdjeciach (patrz link christoph) ten po lewej zdecydownaie zle, a po prawej ok. Jak tylko uda mi sie zrobic skany to wrzuce ja na to forum.
-
No i odnalazlem zdjecia: ojciec -akita, matka - dog:
-
A SHOGNA czeka jutro niespodzianka :lol: :lol: :lol: Dostanie jutro na objadek :wink:
-
Podaje wyniki z Czestochowy: psy kl.ml 1.ODA NOBUNAGA Halne Wzgórze - Zw.Mł 2.FUMIKO Pa-Lis -dosk kl.otwarta 1.OSOROSHII Mataginu- CWC 2.BOSS Kumade - dosk 3.ASZTAR Imaginacja -dosk 4.GAIBUN Zelazny Jar - b.dobra kl.ch 1.SHOGUN Halne Wzgórze - CWC, NPwR, BOB suki: kl.szcz 1.ENISA Porazyniaka - ob? kl.ml 1. BU Yamamoto - bdb? 2.KURIMU Tajgeta - bdb kl.pos 1.AISHA Polkrza - bdb kl.otw CHOKAI Pa-Lis -nieobecna Oceny suk zamieszczam orintacyjnie, gdyz nie jestem ich pewien na 100%. Prawda jest, ze zadna z suk nie wyszla do porownania o zw.rasy.
-
Co prawda to prawda, wszystko jest dla ludzi ale pod warunkiem ze sie nie przesadza w ilosci. No, coz ja jesteam zdania tego, ze prawie wszystko jest lepsze od suchego ale jest to moje zdanie i nie zamierzam go zmienic. Zywie Shoguna miechem i tak zamierzam dalej. Pozdrowienia :lol: :lol: :lol:
-
Tylko lekkie czyszczonko na drugi dzien. Shogun juz sie uodpornil i mu to nie pszeszkadza :wink: Ale jakbys zobaczyl jego mine jak mu przygotowuje watrobke :o : na kaflach mozna jezdzic, bo jest taka mokra od sliny :D
-
Zdjecia Shoguna CWC, NPwR, BOB oraz ODY Zw.Ml Wynikow innych pieskow nie znam, dakladne ale Kamil wszystkie spisal. Pozdr