Jump to content
Dogomania

Marca_Besi

Members
  • Posts

    674
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marca_Besi

  1. Super zdjęcia. Gosiu widać, że spotkanko się udało!
  2. [b]Gosiu[/b] zdjęcia świetne! Prosimy o więcej i jakąś relację!!
  3. Śliczne pudelki! :iloveyou:
  4. My również serdecznie witamy nowych Yorkofiołów!
  5. [b]Waldku[/b] Świetne zdjęcia!
  6. Faktycznie. Teraz poznaję. Pozdrawiamy!
  7. Rolek!? Och, prześliczny! :iloveyou:. Już nie wiem, który kolor piękniejszy!
  8. Tak takie białe puszki hih.
  9. A ja wczoraj widziałam w Krakowie wątrobianego Flata! Był śliczny! :iloveyou:
  10. [color=red][size=6]Agnieszko[/size][/color] [color=violet][size=6]Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.[/size] [/color] [color=indigo][size=6]Życzy Marca&Besi[/size][/color] [img]http://www.gifownik.pl/gify/swieta/przyjecie/2.gif[/img] [url]http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_18968.php[/url]
  11. [b]Zazula[/b] My również składamy Najserdeczniejsze życzenia! Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Życzą Marca i Besi. :new-bday::new-bday::new-bday: :BIG: :BIG::BIG:
  12. [b]NNikka[/b] A nad jakimi się zastanawiasz?
  13. Serdecznie witamy nowych Yorkofiołów!!
  14. Hmm.. ja nie mam problemu z kupowaniem. Kupuję w takim jednym sklepie w Krakowie. I tam właśnie pan polecił mi tą karmę.
  15. Śliczne te zdjęcia Hawańczyków! A czy są jakieś strony polskich hodowli Hawańczyków?
  16. Miło Was zobaczyć kochani!
  17. Ja również przyłączam się do życzeń dla Gosi! :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :BIG: :BIG::BIG::BIG::BIG: Gosiu Wszystkiego Najlepszego! Zdrowia, szczęścia i wszystkiego czego sobie jeszcze zamarzysz!! Życzą Marcelka i Besunia
  18. Śliczne są te pieski. Czy wiecie może coś na temat ich charakteru? A może ktoś jest właścicielem Hawańczyka? Bo z tego co widzę, rasa ta jest dość rzadka w Polsce.
  19. [b]Justka&Figa[/b] Dokładnie, jak mówiła Dagusia. Jestem bardzo zadowolona z Bento Kronen. Besi je Lamb&Rice, Adult.
  20. [b]Ola&Kika[/b] Faktycznie już dawno nie pokazywałaś Nam swoich fotek z Yorczusiem. Świetne zdjęcia. [b]Agnieszko[/b] Super fotki! Spotkanko z pewnością było udane!
  21. Dokładnie kochani, nie przejmujcie się takimi komentarzami. W końcu nie wszyscy lubią Yorki. A może mówią tak z zazdrości, hiihhi. Co do tych "białych" Yorków, to właśnie pokazywałam Wam zdjęcia tych piesków, w temacie, który kiedyś założyłam.
  22. Serdecznie witam wszystkich nowych Yorkofiołów!!
  23. Dziękuję Wam!! :D
  24. [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124058.jpg[/img] [size=6][color=indigo][i]Żeby śmiały się pisanki, Uśmiechały baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.[/i][/color][/size] [size=6][color=violet][i]Z okazji świąt Wielkanocnych życzą[/i][/color][/size] [size=6][color=blue][i]Marcelka i Besunia[/i][/color][/size]
×
×
  • Create New...