[color=red][size=6]Agnieszko[/size][/color]
[color=violet][size=6]Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.[/size] [/color]
[color=indigo][size=6]Życzy Marca&Besi[/size][/color]
[img]http://www.gifownik.pl/gify/swieta/przyjecie/2.gif[/img]
[url]http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_18968.php[/url]