Jump to content
Dogomania

izka

Members
  • Posts

    637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izka

  1. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam !:lol: U nas śniegu nasypało straasznie,drogowców znowu zaskoczyło:cool3: łąki białe ,ale psy jakos sie ciesza ,niewiem z czego:evil_lol: [img]http://img226.imageshack.us/img226/1876/a3014jn.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/9640/a3021sa.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/4454/a3030zr.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/6751/a3059zq.jpg[/img]
  2. izka

    Boksery2 I Ja

    Cześć Dziewczyny!:lol: Rudasek dalej na antybiotykach ,guzek sie zmniejsza-to dobry znak:lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/4908/a2834gx.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/5182/a2842tv.jpg[/img]
  3. izka

    Boksery2 I Ja

    [img]http://img120.imageshack.us/img120/9373/a2781zd.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/8527/a2823rt.jpg[/img]
  4. Ślicznie razem wyglądali:loveu: :loveu:
  5. Dziewucha jak malowana:loveu: :loveu: jaką ma wagę? moja Faza 31 kg.:cool3:
  6. Halo rudaskowa rodzinko ! gdzie się podziewacie?:bye: :PROXY5:
  7. Witam!:lol: Mnie tez smuteczek wieczorkiem ogarnia bo jutro wszystko od nowa zacząć trzeba:razz:
  8. Do Babuni Wszyscy!:lol: :lol: :lol:
  9. Śliczne chłopaczysko:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Witam! Ja też jestem właścicielką 2 pięknych bokserów .Suka 6 lat ,rok temu wzięta z rzeszowskiego schroniska i pies jakieś 7-8 lat znaleziony w lesie koło Głogowa jest z nami juz 4 miesiące. Suka nadpobudliwa, nerwowa z padaczką ,juz wysterelizowana.Pies wykastrowany prawie głuchy.Po roku pracy z suczką ,uzyskaliśmy psa dobrze ułożonego ,wyciszonego i dopiero po roku zdecydowaliśmy sie na drugiego.Pies jest przeciwieństwem suni,opanowany, powolny, ciapowaty .Psy bardzo szybko ustaliły między soba hierarchię ,oczywiście bez naszej ingerencji ,do potarczek miedzy nimi dochodzilo tylko przy żarciu, ale zawsze byly to kłótnie bezkrwawe i szybko sie skończyły ,gdy pies uznał ze miske będzie miał juz zawsze.Faza bardzo pomogła w układaniu głuchego przybysza ,bo pies po prostu ja naśladował,najwięcej problemów przysporzyło nam przywołanie niesłyszącego psa ,ale i z tym już sobie poradzilismy.Pies jest z nami 4 miesiace ,nauczył sie wszystkich zasad panujących w naszym stadzie jest poprostu super.Moim zdaniem psy ze schronisk są najlepszymi i najwdzięczniejszymi stworzeniami:lol:
  11. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam ,witam :multi: Tereny mamy piękne, niedaleko domku, i pełno ścierzek wydeptanych przez psiarzy:lol: [img]http://img179.imageshack.us/img179/3976/a2698lr.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/7576/a2773gs.jpg[/img]
  12. izka

    Boksery2 I Ja

    [img]http://img267.imageshack.us/img267/7954/a2715eq.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/41/a2751tl.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/329/a2742ey.jpg[/img]
  13. izka

    Boksery2 I Ja

    O tak dlugo nikt nie zaglądał?:crazyeye: Rano godzina 10:lol: psy czekaja aż pańcia ,na spacerek wyprowadzi [img]http://img267.imageshack.us/img267/3963/a2658rd.jpg[/img] no i kilka Fotek ze spacerku [img]http://img147.imageshack.us/img147/7573/a2674ko.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/7687/a2683gf.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/7259/a2728tj.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/9310/a2733bg.jpg[/img]
  14. Psy nie posiadaja takich uczuc jak zazdrość.Wystarczy obnirzyć pozycie suki w stadzie, a jej zachowanie powinno ulec znacznej poprawie.Trzeba trzymać sie paru prostych zasad ,a czas i konsekwencja zrobią swoje.Poczytaj ksiażki polecam -Dlaczego mój pies -Johna fishera. Zycze powodzenia.:lol:
  15. izka

    Boksery2 I Ja

    Witaj Bonita :lol: juz wiem gdzie zrobilam błąd:cool3:
  16. izka

    Boksery2 I Ja

    no kurcze co zle robię:niewiem: :wallbash: :help1: [img]http://img246.imageshack.us/img246/2958/a264rh0.jpg[/img]
  17. izka

    Boksery2 I Ja

    o zdjecie mi sie nie wkleilo ,napewno jakiś błąd,no to jeszcze raz:lol: [lmg]http://img252.imageshack.us/img252/2650/a264be3.jpg[/img]
  18. izka

    Boksery2 I Ja

    Kitka20 -pańcia wszystko moze robic Rudaskowi, on pańcie kocha nad zycie:loveu: :loveu: Tylko patrzy smutnymi gałami ,ale pańci a wycałuje mordziache i juz wporządku ,kochany jest ten mój rudzielec:loveu: :loveu: Rudy Spi [img]http://img252.imageshack.us/img252/6936/a263tr4.jpg[/img] Faza tez smacznie chrapie [lmg]http://img252.imageshack.us/img252/2650/a264be3.jpg[/img]
  19. izka

    Boksery2 I Ja

    Imbir1 Rudasek dzis wysciskany za wszystkie czasy ,od Ciebie też wytarmoszony na dobranoc:lol: juz po spacerku ,kolacyjce, teraz smarowanko ,kołnierzyk i spać :lol: :lol: :lol:oooo juz śpi a to nie szkodzi ,na spaniu smarowanie zrobimy i ubierzemy klosz:lol: :lol:
  20. Sliczny Gastuś akrobata:lol: :lol: A dziadunio Gastonka wow:lol: :lol:
  21. izka

    Boksery2 I Ja

    Załatwione Gonia:lol: :lol: [img]http://img248.imageshack.us/img248/5883/a159bx2.jpg[/img]
  22. izka

    Boksery2 I Ja

    Gonia Rudy zamiziany:lol: :lol: :lol: i zacałowany :lol:
  23. izka

    Dziadek Box [']

    Witaj Bodziulka i zdrówka życzę :lol: A na fotkach to jast duży ręcznik kąpielowy:cool3: :lol: ?
  24. izka

    Boksery2 I Ja

    Bodziulka dobrze ze tak to sie skończyło, i dziadzia juz zdrowy:lol: zobaczymy co bedzie z Rudym .Nasz pierwszy bokser mial wycinany guzek pod narkozą . Zauważyłam ze Rudas stracil zainteresowanie tym guzem . Mam nadzieje ze to za sprawa podanego antybiotyku. Dla pewnosci jednak jak wychodze ,albo na noc zakladam kołnierz.
  25. izka

    Boksery2 I Ja

    Bodziulka Twój psiak mial usówany ten guzek? My przerabialismy takie guzy z naszym pierwszym bokserem,ale on mial go na czubku glowy:crazyeye: Jutro jedziemy do weta na nastepną porcje antybiotyków zobaczymy co bedzie. smutnego Rudaska ciąg dalszy;) [img]http://img442.imageshack.us/img442/5076/a261gt7.jpg[/img] Evaxon - duza ta lampa hihihiih [img]http://img442.imageshack.us/img442/8317/a262mn9.jpg[/img] Rudas wymiziany i wycałowany :lol:
×
×
  • Create New...