Jump to content
Dogomania

izka

Members
  • Posts

    637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izka

  1. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam:lol: Z moich obserwacji wynika że to Faza wie takie rzeczy:cool3: skąd? ja nie wiem:megagrin: :megagrin: ale Rudasowi zawsze jest głupio i nie wie co ma robić :megagrin: :megagrin: [img]http://img104.imageshack.us/img104/4894/111cz8.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/3061/104if5.jpg[/img]
  2. izka

    Boksery2 I Ja

    [quote name='Kitka20']Witaj Izka:multi: jak tam Twoje zboczuchy jedne:diabloti:[/quote] Witaj Kitka, Dlaczego uważasz że moje psy sa zboczone?:crazyeye: to normalne psie zachowania,wśród psowatych nie ma zboczeń,a silnie dominujące suki potrafia zachowywac sie jak samce.
  3. izka

    Boksery2 I Ja

    Cześć:lol: Agga świetny opis do tej fotki ,rzeczywiście wygladaja jak po dobrej imprezie:megagrin: :megagrin: . Kate, Rudas jak sie wkurzy na faze to potrafi sie odgryść, ale cierpliwosć to on ma anielską :lol: [img]http://img137.imageshack.us/img137/9770/114kr3.jpg[/img] Faza Rudasowi na barana wskakuje:crazyeye: [img]http://img137.imageshack.us/img137/3229/116cu8.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/5231/117un4.jpg[/img] :crazyeye: :crazyeye: [img]http://img86.imageshack.us/img86/7750/108zs2.jpg[/img] [img]http://img221.imageshack.us/img221/5701/106xr7.jpg[/img]
  4. izka

    Dziadek Box [']

    Witajcie:lol: Biedaczysko ,ale jak te zastrzyki pomagaja to dobrze :lol: Bodziulka buziaczki dla dziadzia:lol:
  5. Witajcie :lol: piekne psisko :loveu: a jaka to rasa? duze jast piekne:lol: Bonita boksie Twoje sa cudowne ,uwielbiam je oglądać :lol:
  6. izka

    Boksery2 I Ja

    Pańcia i Faza Dziekuja Gastonkowi:lol: :lol: :Dog_run: [img]http://img444.imageshack.us/img444/7451/118lp4.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/4210/115xb1.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/2308/109gb9.jpg[/img] [img]http://img444.imageshack.us/img444/6672/107ea8.jpg[/img]
  7. Szybciutko zagladam co sie u Was dzieje ,i zmykam .Cieszę sie ogromnie że malutkiej perełce trochę lepiej:multi: byle tak dalej a wszystko będzie dobrze:multi: całusy dla pieknej malutkiej fafluni:lol:
  8. Witaj Kitka ,biedna malutka ,tak mi smutno:shake: musi być dobrze ,trzeba wieżyć ,ona będzie walczyć maleństwo .Trzymamy wszystkie kciuki,i łapki za Was !
  9. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam:lol: wiosna u nas pełną gębą :multi: :multi: foty z porannego spaceru:lol: [img]http://img132.imageshack.us/img132/7391/90xi1.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/2366/91ao7.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/525/94ux8.jpg[/img] i szcześliwe tarzające sie boksery:lol: [img]http://img132.imageshack.us/img132/6568/93xx0.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/5230/96su3.jpg[/img] troszkę szaleństwa:evil_lol: [img]http://img337.imageshack.us/img337/832/97es1.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/979/99ih6.jpg[/img] [img]http://img132.imageshack.us/img132/9090/98oe2.jpg[/img] Faza potwór straszny Rudasa straszy:evil_lol: [img]http://img147.imageshack.us/img147/8686/105st5.jpg[/img] chwila odpoczynku [img]http://img337.imageshack.us/img337/8892/103oj6.jpg[/img]
  10. izka

    Boksery2 I Ja

    [img]http://img296.imageshack.us/img296/2481/81tb5.jpg[/img] [img]http://img370.imageshack.us/img370/7971/82yn7.jpg[/img]:lol: [URL]http://www.zippyvideos.com/3218747326727216/hpim4294/[/URL] Madzia jak sie Twojemu komputerowi poprawi :lol: to zobaczysz. [URL]http://www.zippyvideos.com/4329784386727296/hpim4280/[/URL] Prose powiedzcie jak ogląda sie te filmiki:lol:
  11. izka

    Boksery2 I Ja

    [URL]http://www.zippyvideos.com/1485637046727136/hpim4313/[/URL] [URL]http://www.zippyvideos.com/9342702676727176/hpim4293/[/URL]
  12. izka

    Boksery2 I Ja

    :lol: [URL]http://www.zippyvideos.com/5418127726727076/hpim4292/[/URL]
  13. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam:lol: Ranek dzis byl u nas słoneczny:lol: , wybraliśmy sie na długi spacerek,:multi: Fazka znalazła sobie znowu piłkę:evil_lol: [img]http://img262.imageshack.us/img262/9695/86eq9.jpg[/img] Rudas poszukał sobie patyk:evil_lol: [img]http://img262.imageshack.us/img262/3444/87hf4.jpg[/img] nakręciłam filmiki:lol:
  14. izka

    Boksery2 I Ja

    :lol: Czasem mam ochote pozbyć sie tych roslin,tyle czasu zajmuje mi podlewanie tego ogródka:evil_lol: ale tylko tak marudzę:evil_lol: bo lubie moja prawie dżunglę. Kitka ,Twoja sunia jest jeszcze dzieciakiem,miejmy nadzieje że z tego wyrosnie:lol: chociaż moim zdaniem psa trzeba nauczyć żeby nie niszczył. Witaj u nas Lothia:lol: no to Ci nie zazdroszcze takiego małego niszczyciela:evil_lol: :lol: . [img]http://img410.imageshack.us/img410/5450/a51bm0.jpg[/img] [img]http://img355.imageshack.us/img355/7549/a53ac8.jpg[/img]
  15. Witam :lol: Lubię do Was zaglądac ,robisz piekne foty:loveu: [IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/0207/imgg048.jpg[/IMG]
  16. Piękny Gaston faflak:loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2769/aaaaaaaajp7.jpg[/IMG][/URL]
  17. Cześć Aśka jesteś wprost nie samowita,z tymi podrózami i przygodami :lol: :lol: ,jak juz będziecie miały biuro podroży, to ja jadę na wycieczkę :multi: :multi: . Śliczne foty ,jak zwykle:lol: a Rudas ....brak mi słów no nie mogę :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2481/kopiadsc03675resizetm9.jpg[/IMG][/URL]
  18. Cześć Bonita :lol: Słodziutka ta Twoja babunia :loveu: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6591/dscn9553lu9.jpg[/IMG]
  19. izka

    Dziadek Box [']

    Cześć Bodziulkowa Rodzinko:lol: Oglądałam filmiki ,są super ,dziadzia boks jest taki przekochany:loveu: staruszek:loveu: i kąpiel mu nie przeszkadza ,sama słodycz:loveu:
  20. izka

    Boksery2 I Ja

    Witam w dezsczowy wieczór :lol: Tego pieknego kwiatka dostalam ,nie wyhodowałam go sama;) jak przekwitnie zostanie tylko goła cebula z paroma lisciami.Musze się pochwalić:lol: ,moje boksery nie niszcza nic ,dlatego moge sobie pozwolic na dom pełen kwiatow doniczkowych :lol: [img]http://img62.imageshack.us/img62/1201/hpim4267uw8.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/4448/hpim4266pr3.jpg[/img] [img]http://img62.imageshack.us/img62/1169/hpim4270kr9.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/5171/hpim4268gw9.jpg[/img] [img]http://img502.imageshack.us/img502/6882/hpim4269im4.jpg[/img] I to sa moje kwiaty ,mało wymagające i szybko rosnące :lol:
  21. Cześć:lol: No i proszę wszystko sie wyjasniło:lol: ja tez napiszę nie martw sie Kasiu ,wszystko sie super poukłada, najważniejsze , że zdrowa jesteś :lol: że za pół roku znowu wszyscy razem będziecie:lol: to szybko zleci,naprawdę Kasiu:lol: .Ty będziesz miala troche czasu żeby Gastonka poukładać ,będzie dobrze .:lol: :lol: :lol: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9282/mjkijimojepodwrkock1.jpg[/IMG]
  22. CZEŚĆ:lol: :lol: Haker cudowne minki strzela:lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4374/obraz398ol0.jpg[/IMG] Kwiateczki aż miło popatrzeć ,śliczne fotki:lol:
  23. izka

    Boksery2 I Ja

    Cześć:lol: Kasiu ten piękny kwiatek to Amarylis ,kóry o tej porze roku tak pieknie kwitnie:lol: . [img]http://img78.imageshack.us/img78/4082/hpim4179sp1.jpg[/img] Leemonca ale Ci sie trafiło z tą kanapeczka:lol: [img]http://img78.imageshack.us/img78/5958/54os4.jpg[/img]
  24. izka

    Boksery2 I Ja

    witam:lol: Z tego co wyczytałam filmy nie moga przekraczac 20 MB, moje sa dłuższe ,więc na potrzeby galerii trzeba będzie stworzyć nowe:lol: no to trochę fotek:lol: zrobię fikołeczka:evil_lol: [img]http://img258.imageshack.us/img258/8141/67dy9.jpg[/img] i juz ...fajnie było.. [img]http://img19.imageshack.us/img19/3821/69tb2.jpg[/img] Rudy chodz sie wygłupiamy... [img]http://img19.imageshack.us/img19/7894/72nr3.jpg[/img]
  25. I my bardzo sie cieszymy że wszystko dobrze:lol: [img]http://img87.imageshack.us/img87/7630/hpim4164zv0.jpg[/img]
×
×
  • Create New...