-
Posts
637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izka
-
Dzięki Dziewczyny:lol: Rudas to twardziel :cool3: Rudasek u pańci na kolankach:lol: [img]http://img253.imageshack.us/img253/8382/a375ia6.jpg[/img] Czekanie na spacerek:cool3: [img]http://img253.imageshack.us/img253/7572/a380dm7.jpg[/img] [img]http://img253.imageshack.us/img253/8043/a381wp2.jpg[/img]
-
Witam! Kate i Luka u nas po staremu ,tylko czasu jakoś mało:roll: .Rudy po kolejnej wizycie u weta,antybiotyki nie poradziły sobie z guzem,będziemy ciąć ,mamy juz umówiony termin.Psy dogadują sie coraz lepiej, aż miło patrzec :lol: . [img]http://img461.imageshack.us/img461/8177/a371ib0.png[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/6617/a370xj0.jpg[/img]
-
Witam z zasypanego Zabrza:lol: [img]http://img404.imageshack.us/img404/624/a358dq5.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/6005/a356ad4.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/1057/a349xr7.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/5026/a342er6.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/4392/a348mj2.jpg[/img]
-
Kitka20 to już spora psina:lol: Masz ja na codzień ,i wydaje Ci sie że taka mała:lol: ,musi byc słodziutka:loveu: :loveu: Imbir1-te nasze, wszystkie boksie to takie do siebie podobne:lol: A moje perełki juz smacznie śpią:loveu: [img]http://img470.imageshack.us/img470/6113/a318ni7.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/8233/a320pq2.jpg[/img]
-
[img]http://img177.imageshack.us/img177/9808/a347th3.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/4453/a344dc8.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/1621/a353jt2.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/5370/a355wq6.jpg[/img]
-
[img]http://img259.imageshack.us/img259/4008/a333vx0.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/8929/a332tw0.jpg[/img] [img]http://img177.imageshack.us/img177/9808/a347th3.tjpg[/img]
-
Dorrag- jak tak dalej pójdzie to całkiem nas zasypie:nonono2: nie lubie zimy!! zwariowana Faza zato bardzo:cool3: Kitka20-a ile ma Twoja suńka? i ciąg dalszy zimowych fotek....:lol: Rudy nie szaleje ,wcisnie nochal w śnieg i szuka niewiem czego...:razz: [img]http://img295.imageshack.us/img295/5205/a341jp7.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/6489/a331wr7.jpg[/img] [img]http://img119.imageshack.us/img119/9786/a346gt2.jpg[/img] co jest?... [img]http://img329.imageshack.us/img329/577/a345dy8.jpg[/img]
-
No rzucaj wreszcie tą kulkę... [img]http://img295.imageshack.us/img295/3456/a360ep3.jpg[/img] [img]http://img119.imageshack.us/img119/2553/a339sy0.jpg[/img] no gdzie ona poleciała ,przecież nie złapie tej kulki... [img]http://img119.imageshack.us/img119/8643/a361vl2.jpg[/img] [img]http://img119.imageshack.us/img119/425/a362pt3.jpg[/img]
-
Cześć:lol: Fazka to modelka ładna :lol: tylko pozowac do zdjęć nie lubi :roll: co musze sie nagimnastykowac zeby jej fajną fotę zrobić .Jak tylko zauważy ze biorę aparat to zaraz zaczyna się kręcić i w miejscu ustać nie może:evil_lol: A teraz zdjecia z dzisiejszego wariactwa na śniegu:lol: Tańcząca ze śniegiem [img]http://img295.imageshack.us/img295/2508/a350yr8.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/2873/a351wv8.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/6262/a352up0.jpg[/img] [img]http://img119.imageshack.us/img119/8681/a354sl1.jpg[/img] Razem z Rudasem:lol: [img]http://img295.imageshack.us/img295/7946/a365is1.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/791/a367st2.jpg[/img] w pogoni za Rudzielcem:lol: [img]http://img295.imageshack.us/img295/7357/a338uz5.jpg[/img] [img]http://img295.imageshack.us/img295/7794/a337qm9.jpg[/img]
-
Tak to glutek sopelkowy:megagrin: :megagrin: :megagrin: :turn-l: To zdjęcia z seri -łapki- [img]http://img260.imageshack.us/img260/830/a315gr4.jpg[/img] [img]http://img294.imageshack.us/img294/1152/a316vz3.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/5091/a317so4.jpg[/img]
-
Jakie fajowe zimowe foteczki:loveu: :loveu: :loveu:
-
Kitka20 -nie było moim zamiarem zwracanie uwagi na błędy ,przecież każdemu mogą sie zdażyć:lol: nie ma za co przepraszać :lol: [img]http://img148.imageshack.us/img148/6525/a328ca7.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/3044/a329ts8.jpg[/img]
-
Kitka20 wymiziałam je porządnie od Ciebie:lol: :lol:
-
Sliczniutka Fioneczka:loveu: :loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
izka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witam:lol: piękne foty:loveu: -
Swietne foty zimowego harcowania Hakera:loveu: :loveu: :lol:
-
Witam:lol: U nas zima na całego:razz: jak rano wychodziłam z psami było -8 ,na łąkach jeszcze mgła ,ale psiaki zadowolone:cool3: [img]http://img440.imageshack.us/img440/9469/a321ak9.jpg[/img] Faza kija wygrzebała [img]http://img442.imageshack.us/img442/1101/a322tr8.jpg[/img] [img]http://img248.imageshack.us/img248/2796/a323ne2.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/5339/a324mx6.jpg[/img] A rudasek siedział sobie na śniegu brrr:lol: [img]http://img248.imageshack.us/img248/5079/a327is1.jpg[/img] [img]http://img442.imageshack.us/img442/1471/a326sm3.jpg[/img]
-
Rudas bardzo się cieszył ze ,zabieram tylko jego, ze moze być tylko ze mną:lol: Przypuszczam ze ,gdyby był jedynym moim psem ,zachowywał by sie inaczej,a tak jest troche wyciszony przez Faze .Jak przyjchaliśmy do domu ,przywitali sie z Fazą raczej oschle . [img]http://img249.imageshack.us/img249/8876/a3146vg.jpg[/img]
-
Dziśiaj byłam z Rudym u wecika,guz sie zmniejsza ,dostał jeszcze zastrzyk,i masć i za tydzien do kontroli będzie dobrze . Jedziemy do lekarza :cool3: Fazka została w domu:lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/3027/a3119ze.jpg[/img] [img]http://img244.imageshack.us/img244/9726/a3123rg.jpg[/img] Jak wychodziłam do pracy ,Rudy bawił sie w dużą lampę :lol: [img]http://img255.imageshack.us/img255/4517/a3067ln.jpg[/img] [img]http://img244.imageshack.us/img244/3831/a3075hf.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/2372/a3089no.jpg[/img] Fazka spała zmarszczona:cool3: [img]http://img244.imageshack.us/img244/9092/a3104vn.jpg[/img]
-
Zdrówka życzymy:lol: ,
-
[img]http://img259.imageshack.us/img259/7905/a1863xm.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/3545/a1647bi.jpg[/img]
-
Wspomnienie początków stycznia:lol: [img]http://img158.imageshack.us/img158/4466/a1660pa.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/5234/a1713oq.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/5369/a1724wc.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/3306/a1834ej.jpg[/img]
-
Nas juz zasypało całkiem:cool3: nie lubie zimy , jak tu ja przegonić:razz: tylko psiaki cieszą sie tym bialym ,mokrym opadem:cool3: szaleja jak nawiedzone. jak tak dalej pójdzie to auto na sanie zmienić będe musiała:crazyeye: bo drogowcy znowu zaspali .
-
Witam! Bodziulka ,usteczka do całowania przecudne:loveu: :loveu: :loveu: Ja to bym chyba zimę zabiła:evil_lol: jazda samochodem to koszmar:angryy: odsnieżanie ,drapanie szyb masakra,spacery to teraz tylko psom radość sprawiaja ,wsadzają te pyszczydła w śnieg i tyraja po tropach :cool3: a ja w mokrych spodniach ,butach padnieta przychodze :razz: mam juz dość zimy:razz: A na bolące gardło polecam płukanie wodą utlenioną 3% zmieszaną z przegotowana woda :lol: naprawdę pomaga :lol:
-
Bonita-Faza ma ładną buzię ale to straszna jędza:cool3: Asiu -Twój Rudasek bardziej udy i ten nochalek taki cudny,różowe usteczka taki slodziutki:loveu: :loveu: wycałuj różową mordziachę:sweetCyb: