-
Posts
637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by izka
-
Witam !:lol: U nas śniegu nasypało straasznie,drogowców znowu zaskoczyło:cool3: łąki białe ,ale psy jakos sie ciesza ,niewiem z czego:evil_lol: [img]http://img226.imageshack.us/img226/1876/a3014jn.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/9640/a3021sa.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/4454/a3030zr.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/6751/a3059zq.jpg[/img]
-
Cześć Dziewczyny!:lol: Rudasek dalej na antybiotykach ,guzek sie zmniejsza-to dobry znak:lol: [img]http://img201.imageshack.us/img201/4908/a2834gx.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/5182/a2842tv.jpg[/img]
-
[img]http://img120.imageshack.us/img120/9373/a2781zd.jpg[/img] [img]http://img265.imageshack.us/img265/8527/a2823rt.jpg[/img]
-
Ślicznie razem wyglądali:loveu: :loveu:
-
Dziewucha jak malowana:loveu: :loveu: jaką ma wagę? moja Faza 31 kg.:cool3:
-
Witam!:lol: Mnie tez smuteczek wieczorkiem ogarnia bo jutro wszystko od nowa zacząć trzeba:razz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
izka replied to bonita's topic in Foto Blogi
Do Babuni Wszyscy!:lol: :lol: :lol: -
Śliczne chłopaczysko:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Witam! Ja też jestem właścicielką 2 pięknych bokserów .Suka 6 lat ,rok temu wzięta z rzeszowskiego schroniska i pies jakieś 7-8 lat znaleziony w lesie koło Głogowa jest z nami juz 4 miesiące. Suka nadpobudliwa, nerwowa z padaczką ,juz wysterelizowana.Pies wykastrowany prawie głuchy.Po roku pracy z suczką ,uzyskaliśmy psa dobrze ułożonego ,wyciszonego i dopiero po roku zdecydowaliśmy sie na drugiego.Pies jest przeciwieństwem suni,opanowany, powolny, ciapowaty .Psy bardzo szybko ustaliły między soba hierarchię ,oczywiście bez naszej ingerencji ,do potarczek miedzy nimi dochodzilo tylko przy żarciu, ale zawsze byly to kłótnie bezkrwawe i szybko sie skończyły ,gdy pies uznał ze miske będzie miał juz zawsze.Faza bardzo pomogła w układaniu głuchego przybysza ,bo pies po prostu ja naśladował,najwięcej problemów przysporzyło nam przywołanie niesłyszącego psa ,ale i z tym już sobie poradzilismy.Pies jest z nami 4 miesiace ,nauczył sie wszystkich zasad panujących w naszym stadzie jest poprostu super.Moim zdaniem psy ze schronisk są najlepszymi i najwdzięczniejszymi stworzeniami:lol:
-
Witam ,witam :multi: Tereny mamy piękne, niedaleko domku, i pełno ścierzek wydeptanych przez psiarzy:lol: [img]http://img179.imageshack.us/img179/3976/a2698lr.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/7576/a2773gs.jpg[/img]
-
[img]http://img267.imageshack.us/img267/7954/a2715eq.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/41/a2751tl.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/329/a2742ey.jpg[/img]
-
O tak dlugo nikt nie zaglądał?:crazyeye: Rano godzina 10:lol: psy czekaja aż pańcia ,na spacerek wyprowadzi [img]http://img267.imageshack.us/img267/3963/a2658rd.jpg[/img] no i kilka Fotek ze spacerku [img]http://img147.imageshack.us/img147/7573/a2674ko.jpg[/img] [img]http://img440.imageshack.us/img440/7687/a2683gf.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/7259/a2728tj.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/9310/a2733bg.jpg[/img]
-
Psy nie posiadaja takich uczuc jak zazdrość.Wystarczy obnirzyć pozycie suki w stadzie, a jej zachowanie powinno ulec znacznej poprawie.Trzeba trzymać sie paru prostych zasad ,a czas i konsekwencja zrobią swoje.Poczytaj ksiażki polecam -Dlaczego mój pies -Johna fishera. Zycze powodzenia.:lol:
-
Witaj Bonita :lol: juz wiem gdzie zrobilam błąd:cool3:
-
no kurcze co zle robię:niewiem: :wallbash: :help1: [img]http://img246.imageshack.us/img246/2958/a264rh0.jpg[/img]
-
o zdjecie mi sie nie wkleilo ,napewno jakiś błąd,no to jeszcze raz:lol: [lmg]http://img252.imageshack.us/img252/2650/a264be3.jpg[/img]
-
Kitka20 -pańcia wszystko moze robic Rudaskowi, on pańcie kocha nad zycie:loveu: :loveu: Tylko patrzy smutnymi gałami ,ale pańci a wycałuje mordziache i juz wporządku ,kochany jest ten mój rudzielec:loveu: :loveu: Rudy Spi [img]http://img252.imageshack.us/img252/6936/a263tr4.jpg[/img] Faza tez smacznie chrapie [lmg]http://img252.imageshack.us/img252/2650/a264be3.jpg[/img]
-
Imbir1 Rudasek dzis wysciskany za wszystkie czasy ,od Ciebie też wytarmoszony na dobranoc:lol: juz po spacerku ,kolacyjce, teraz smarowanko ,kołnierzyk i spać :lol: :lol: :lol:oooo juz śpi a to nie szkodzi ,na spaniu smarowanie zrobimy i ubierzemy klosz:lol: :lol:
-
Sliczny Gastuś akrobata:lol: :lol: A dziadunio Gastonka wow:lol: :lol:
-
Załatwione Gonia:lol: :lol: [img]http://img248.imageshack.us/img248/5883/a159bx2.jpg[/img]
-
Gonia Rudy zamiziany:lol: :lol: :lol: i zacałowany :lol:
-
Witaj Bodziulka i zdrówka życzę :lol: A na fotkach to jast duży ręcznik kąpielowy:cool3: :lol: ?
-
Bodziulka dobrze ze tak to sie skończyło, i dziadzia juz zdrowy:lol: zobaczymy co bedzie z Rudym .Nasz pierwszy bokser mial wycinany guzek pod narkozą . Zauważyłam ze Rudas stracil zainteresowanie tym guzem . Mam nadzieje ze to za sprawa podanego antybiotyku. Dla pewnosci jednak jak wychodze ,albo na noc zakladam kołnierz.
-
Bodziulka Twój psiak mial usówany ten guzek? My przerabialismy takie guzy z naszym pierwszym bokserem,ale on mial go na czubku glowy:crazyeye: Jutro jedziemy do weta na nastepną porcje antybiotyków zobaczymy co bedzie. smutnego Rudaska ciąg dalszy;) [img]http://img442.imageshack.us/img442/5076/a261gt7.jpg[/img] Evaxon - duza ta lampa hihihiih [img]http://img442.imageshack.us/img442/8317/a262mn9.jpg[/img] Rudas wymiziany i wycałowany :lol: