[quote name='Siostra'][quote name='dbsst']o dzizys jakie wykozaczone zdjecia
zazdroszcze Ci dwoch boksiek :D[/quote]
boksi, to możesz mi zazdrościć jednej, a właściwie nie musisz, bo sama masz :D . Z cały szacunkiem i ikochaniem - Bert to egzemplarz bokseropodobny jeno ( jakby sie dobrze przyjrzeć to udział niejednej rasy w niej widoczny :) ). Coa absolutnie niczym nie umniejsza jej wyjątkowości, wręcz przeciwnie, bo [b]Bertasiek jest nie do podrobienia[/b] :D [/b][/quote]
I jak ma pięknie oczka pomalowane :wink: