Jump to content
Dogomania

NNikka

Members
  • Posts

    1284
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NNikka

  1. [b]Lazy Fuka[/b] Super! Tylko jak my się spotkamy? Przy jakich ringach bedziecie? Ja przy yorkach.
  2. NNikka

    MOPS+off

    Co za zmiana wizerunku... Natusia... co to za klops? Fasolka?
  3. Pewnie, że widziałam! Nawet je w rękach miałam! Śliczne!
  4. W Łodzi jest dużo małych hoteli więc trzeba tylko się dowiedzieć jak z przymowaniem psów. Jeśli bedzie taka potrzeba to przeprowadzę wywiad! :wink:
  5. [quote name='Fuka'][b]Babciu[/b], :angel: to się zobaczymy - juz sie ciesze i szykuje winko :drinking:[/quote] Gdzie dziecko? We Wrocku?
  6. NNikka

    MOPS+off

    Pracując w ZK w IX grupie widuje często małe klopsiki i to są istne dynamity! Pewna pani która hoduje klopsy i buldozki francuskie powiedziała, ze 100x woli buldozki niż klopsowate diabełki :)
  7. [quote name='Cockerek'][b]Gosia[/b], no to za chatkę :drinking: :wink: Mam newsa: mamusia mojej przyszłej pociechy pojechała właśnie na randkę z tatusiem :lol: Mam dzwonić za jakiś miesiąc co z tej randki wynikło, a mam nadzieję że moja mała fasolka :P No to aby się udało :drinking:[/quote] A wczoraj w naszym oddziale ZK przyniosła na przegląd hodowlany... pewna pani śliczne i ogromnie zadbane maltanki! Tatusiem jest właśnie piesek od p.Forysińskiej! Jak chcesz to mam namiary! Piesek i sunia są wolne!
  8. NNikka

    MOPS+off

    [quote name='Yaki']Taki temperament to wielki plus u mopsa nie spotykany czesto,a bardzo wysoko ceniony przez sedziow.[/quote] Oj często!
  9. Mam jedno miejsce w samochodzie z Łodzi.
  10. Lece szukać! Dzięki!
  11. Napiszcie jakie macie aparaty cyfrowe bo chcę sobie kupić a nie wiem co...
  12. NNikka

    MOPS+off

    Śliczne stworzonko... aż Ci zazdroszcze... :wink:
  13. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Za pałac!
  14. Witamy!
  15. Moja Toska też często ma takie kłopoty. Myje ją Nizoxinem i uzywam do codziennej pielęgnacji olejku norczego.
  16. [quote name='Agasia']Szukam transportu na niedziele - gdyby ktos przejezdzal kolo Tomaszowa Maz... :) Jest to bardzo niedaleko Łodzi, wiec w ostatecznosci polece pociagiem, ale zawsze lepiej z kims... oczywiscie dorzucam sie do paliwa :)[/quote] Agasia zapytam koleżankę może coś się znajdzie... Dam Ci znać w poniedziałek.
  17. Cocerek! Życzmy sobie pałacu! :D
  18. I tak trzymaj Lazy! Nie jesteś w tym sama.
  19. [quote name='orsini'] A pisanie mi,ze moge do Lodzi pojechac??? sami sobie jedzcie do Lodzi!!! 1. sedzia mi nie pasuje! 2. do Wawy jezdza pociagi-do Lodzi tez ale tak,ze dojazd i powrot zajmie mi 3 dni 3. pewna osoba znowu sie na niej pojawi-w Wawie jej nie ma moze ktos zauwazyl [b]i w ogole Warszawa ma lepsze wystawki jak jakas tam Lodz[/b]! [/quote] No! No! No! No! Orsini! Ty tu uważaj paskudo! Łódz Ci się nie podoba?! No!
  20. [quote name='Albertynka'] Nie ukrywam mojego zdziwienia wypowiedziami osób, które wyrażają chęć wzięcia udziału w wystawie, nawet gdyby miała się ona odbyć w dniach Żałoby Narodowej.[/quote] A ja nie ukrywam zdziwienia, ze ktoś taki jak Ty staje w obronie Papieza. Czy Ty wogóle rozumiesz o co mu chodziło? Gdzie miłośc, wyrozumiałość i tolerancja? O kulturze to już nie wspomne... [quote name='Albertynka'] Wypowiedzi osób, które twierdzą, że wystawa powinna odbyć się pomimo trwającej Żałoby Narodowej, albo wyrażające chęć udziału w wystawie odbywającej się w tym terminie, uważam za kompromitujące, ośmieszające, żenujące i bardzo niedojrzałe – oraz niegodne Polaków.[/quote] i znowu obelgi... [quote name='Albertynka'] Taka jest moja opinia na ten temat. [/quote] I miej taką! Nikt Ci nie broni! Ale uszanuj także opinie innych! Nigdy nie słyszałam żeby Papież ubliżał komukolwiek i to w dodatku w imię wiary... :o
  21. [quote name='Albertynka'] Niestety, muszę stwierdzić, że pisząc takie rzeczy ośmieszasz się jako Polak i Obywatel.[/quote] [quote name='Albertynka'] dajesz dowód swojego nieprzystosowania społecznego, kulturowej bezmyślności[/quote] Oj jak miło... tak z miłościa do człowieka... Ty po prostu wyraziłaś swoje zdanie... to może zmień forme? Na bardziej uprzejmą? Każdy ma prawo do własnego zdania pod warunkiem, ze grzecznie o tym mówi i nie ubliża innym tylko z tego powodu, ze mają inne zdanie... A jeśli chodzi o wystawe... to piątek mimo wszystko byłby bardzo niezręczną datą. Moim zdaniem powinni przesunąć na sobotę i niedzielę.
  22. Dobrze, ze jest tyle ras psów! :roll: bo ja uwielbiam płaskie mordki... mniam, mniam... jak widzę takiego małego klopsa to bym go zacałowała na śmierć... :wink:
  23. Dziękuję Wam dziewczyny za zrozumienie! :D Tylko, ze to nie będzie drugi pies ale... 5. Mam 13-letniego springer spaniela który mieszka u moich rodziców. 12-letniego mopsa pieska - rodzice. 3-letnią mopsice która jest po dużych przejściach i trafiła do mnie w wieku 1,8 roku i kiedy kupiłam yorkówne która męczy mi mopsię ta została u mamy. Tak więc mając liczne stado u mnie w domu nadal jest tylko jedna sunia. Mopsica wymaga stałej obecności, nie wiem co ludzie jej zrobili ale dostałam straszliwie zaburzoną suke. Na szczęście wtedy byłam po wypadku na zwolnieniu i miałam czas się nią zająć. Teraz jest w miarę dobrze ale yorkówna jest bardzo zaborcza a mopsica boi się wielu rzeczy więc jest teroryzowana i dla jej dobra została u mamy. Mama ją rozpuszcza na maxa ale niech ma!
  24. [b]Yoreczka[/b] ja napewno będę więc się znowu zobaczymy! :D
  25. Yorkshire jak o koleżanka dla mojej Tosi. Mops- bo uwielbiam. King charles spaniel- marze od dawna. Maltańczyk- ostatnia fascynacja.
×
×
  • Create New...