-
Posts
1251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by strumyk
-
Kto sie wybiera? Termin przesuneli do 23.07. My juz zgloszone i zaplacone.
-
Cuuudnie :loveu: Wielgachne gratulacje !!
-
No to jak z tym kursem? Bedzie? :)
-
[quote name='Alojzyna'][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=seagreen][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial]Gdyby tylko była lepiej wystawiana... :cool3: [/FONT] [FONT=Arial]No cóż, każdy z nas kiedyś tak zaczynał...:evil_lol: [/FONT][/quote] Ale stoi suczydlo :) Ja bym chciala, zeby chociaz tak zaczac :) Juz nas Amfi pocieszala, ze na poczatku kazde bryka, ale nie kazdy chce sie az tak bardzo zblaznic :)
-
[quote name='wera99']Strumyk, ale ja nie Ciebie cytowałam ;)[/quote] no ja wiem, ale mi przykro, bo to ja zaczelam no lubie sie trzymac zasad :) moja mama zawsze sie ze mnie smiala, ze jestem zasadnicza jak sluzba wojskowa :) [QUOTE]Pozdrawiam Was wraz z Frodziem :)[/QUOTE] dzieki serdeczne i nawzajem miziaki dla zakapiora :) [QUOTE] I myślę, że pora wrócić do wyników i gratulacji - Blaira - brawa ogromne[/QUOTE] ok :) ja po prostu wspolczuje pogody mam nadzieje, ze za tydzien bedzie chlodniej, bo inaczej bede czarna skorke ciagnac po ringu w Gdyni :)
-
[quote name='wera99'][COLOR=black]Może w końcu ja coś napiszę :)[/COLOR][/quote] dokladnie :) [QUOTE]Pomyłka moja i TYLKO pomyłka - a dowodem jest nasza nieobecność - mylić się rzecz ludzka ,[/QUOTE] jak najbardziej, bo ja tez sie dlugo zastanawiam kiedy konczy sie i zaczyna kazda klasa, a zeby wciaz nie liczyc, to sobie to w koncu rozpisalam :) [QUOTE]Aby nigdy nikomu się coś podobnego nie przydarzyło bo jak widać licho nie śpi i hieny czyhają na czyjeś potknięcie[/QUOTE][COLOR=black] hmm, no akurat mi tu najmniej zalezy na Twoim potknieciu, jakby nie bylo jestesmy razem swiadectwem pracy hodowlanej [/COLOR][QUOTE]a napisałam wyraźnie - NIE MAMY UPRAWNIEŃ WIĘC NIE JEDZIEMY.[/QUOTE] i tu lezy pies - nie napisalas, tylko ktos inny napisal, ze Was nei bedzie [QUOTE][COLOR=black]To tyle q woli tym siejącym[/COLOR] [/QUOTE] nie sieje, zastanawialam sie jak to mozliwe a akurat tak sie zlozylo, ze chwile wczesniej przeczytalam o zeszlorocznym Ustroniu i przesunieciu Lugera do innej klasy - krew mnie zalewa jak tworzy sie regulaminy, ktorych nikt nie przestrzega rowniez gratulacje dla wszystkich i dzieki ogromne za zdjecia!!
-
Ogromniaste gratulacje!!
-
[quote name='blaira']Co do Leonarda to przyznam ze regulamin jest....ale tez nie ma co przesadzac bo on jets w kl szczeniat i to tak naprawde jedynie dla nauki wystawiania ...zreszta nikt nie bedzie mial konkurencji ;) [/quote] albo zasady sa albo ich nie ma - a tu jest jasno okreslone nie chodzi mi o to, ze to ma znaczenie, ja to ja najbardziej rozumiem, bo tez mnie korci, zeby mi jakis sedzia cos o Lindzie powiedzial ale ... niewazne czy wyrzucisz maly papierek czy duza beczke - smiecisz tym bardziej powinnam cicho siedziec, bo to jej brat miotowy chodzi mi o zasade :) [QUOTE]Ja przyznam ze to co zrobi wlascicielka to jej sprawa, ja jestem poprostu ciekawa jak ten brzdac wyglada [/QUOTE] Hehe, tez jestem ciekawa A to co robi wlascicielka to jedno, a co dopuszcza oddzial to drugie
-
Jestem ciekawa przyznam szczerze. Choc mam nadzieje, ze po prostu dzwonili do ZK i ktos powiedzial, ze moga przyjechac. Jest to niezgodne z reg., ale mniej straszne niz sfalszowanie daty.
-
Nie zmienia to jednak faktu, ze seminarium z Inki warte jest uczestnictwa. Choc fakt, ja jestem z Gdanska, wiec mniejszy bol z dojazdem i zakwaterowaniem.
-
Jeju, ja mam juz takiego stresora. Ta nasza mala "energizer" na pewno bedzie galopowac :) Jeszcze raz ogromne gratulacje!
-
Gratulacje !!! Asztir - pisz jak biegal? Udalo sie spokojnie przebiec? :)
-
[quote name='Justuss']albo "przyśpieszyć" date urodzenia psiaka....[/quote] ale to chyba przypodaniu inie wyslaniu metryki [QUOTE]Wg mnie każdy oddział powinnien konsekwentnie wymagać ksero metryk od właściceli psów, ktore mają rodowód w przygotowaniu...[/QUOTE] Zglosilam Lindziore do Gdyni i babeczka poprosila o doslanie ksero metryki i wplaty, za to w Sopocie gdzie jestesmy zarejestrowani sami sobie znajda. Ja wiem, ze to tylko tydzien, ale chyba nie wolno narzekac na to, ze zle sie dzieje w ZK i samemu kombinowac. Tzn ja nie wiem czy Pancia Leonarda narzeka, ale nie znam takich co ne narzekaja :)
-
[quote name='Asztir']byłby o tydzień za mały ;) sędzia chyba to uzna. Choć ja z Cartmanem wolałam nie jechać do Krakowa , a brakowało mu zaledwie 2 dni :razz:[/quote] hmm, dla mnie regulamin jest jasny - dzien po
-
[quote name='blaira'][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]pies, szczeniąt 1)HUMAN DOGS (FCI) LEONARDO DA VINCI[/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote] hm, ja nie chce byc ten tego ale Leonardo to brat miotowy Lindy, ktora urodzila sie 15 stycznia on na pewno tam jest? szok
-
[quote name='Dag']Piga ma początek ropomacicza i będziemy psa w przyszły wtorek rżnać.:-([/quote] zdjecia cudne :) u nas sie robi chlodniej, wiec moze nei bedzie az tak zle - trzymam kciuki za prosiaczka
-
[quote name='hun'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216579.jpg[/IMG] [/quote] boskie !!! oby tylko, odpukac tfu tfu, strzaleczka lapisowa nie sciemniala bo naszej Lindzie na klacie sie lekki deresz zrobil :)
-
Jejku, ogromnie wspolczuje. Slow mi brak doslownie. :shake:
-
Bardzo na przykro, Lindzie tez by na pewno bylo, gdyby zrozumiala, gdy jej mowilam, ze jest niestety polsierota.:-( Straszna szkoda, sliczne psisko :shake:
-
[quote name='Viz']moje psisko zgloszone, choc 6 godzin po terminie. mam nadzieje, ze nas przyjma :eviltong: :eviltong:[/quote] Przyjma - termin przesuneli na 5 lipca :)
-
Ogromniaste gratulacje !!!!!
-
[quote name='Asta']No rewelacja, teraz to ja już nie mam chyba po co jechac do tej Gdyni, sędzia nam się trafił, że szok... [/quote] powiedz cos wiecej o nim
-
[quote name='blaira']zawsze moze byc jeszcze imie na F: Fiku miku ;)[/quote] Nooo, i akurat bylyby dwa szczynki: Fiku Miku i Fiu Bzdziu :)
-
[quote name='Alojzyna'][FONT=Arial Narrow]Frunia lub Frania, Fetka, Figa, Fibi...[/FONT][/quote] Fruzia, Fretka, Felcia, Fiu Bzdziu :)
-
[quote name='Dag']Strumyk... czy Ty masz SBT o imieniu Dag? [/quote] nie, ja mam na imie Dagmara, a SBT to Linda :) ale, ze od lat sie tak na listach podpisuje, to tu tez - mam nadzieje, ze nikt sie nie bedzie mylil i w ogole a propos imienia to wychodzi na to, ze Asztir powinna miec suczke ;)