w zeszlym roku najladniejsza byla ta hajankowa suka. byl raz przepiekny pies chyba w otwartej,ale wygral klase i sie zmyl:(((a reszta to zadna rewelacja. Jakas suka z podolsztynskiej hodowli :)))i pare innych:)))
nie dostala bo pw nie dochodza tak samo:)))wyslij maila:))czyli KaVanga wrzucac Cie tez na liste wycieczkowiczow?cholera,zarza Zabka krzyk podniesie o jorki...:))))