Jump to content
Dogomania

Atena

Members
  • Posts

    1257
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Atena

  1. Dobra no to ja z Igorem i Roxy-obieceuje, ze nastepnym razem będzie Oliver ale znowu gdzieś sie zawieruszył w tym czasie. Dodam, że mam brudna bluzke bo własnie skonczyłam robote, zdjecie z zeszłego tygodnia, a i noga mojej kuzynki:lol: Koniec gadania, prosze: [URL="http://img410.imageshack.us/my.php?image=p8030201uv0.jpg"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5235/p8030201uv0.th.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Nugatika']?????????????????????:roll:[/quote] Czemu się dziwisz?
  3. Asti nie ma więc Ci nie odpowie ;)
  4. Mnie to takby rozerwały :P Ja mam 3 psy i musze z każdym chodzic osobno, mam duże podwórko wiec biore każdego raz dziennie na godzinke na spacer po wsi ;) Próbowąłam raz razem wziąść Roxy z Igorem (bernenczyki) tragedia!
  5. A czyli o takie coś chodzi :D Wkońcu to nie jeakis elitarny klub z listą gości gdzie sie dowodzik czy zaproszenie sprawdza :D A moze tak gdy więcej osób z rodziny to psa z głoszeniem przez płot :P
  6. Atena

    Sędziowie

    A ja chciłam sie coś dowiedziec na temat Marioli Semik. [SIZE=1][COLOR=#005633][/COLOR][/SIZE]
  7. [quote name='LAURA']no dokładnie...nawet jak pies nie jest zgłoszony to sie wchodzi za damo :D[/quote] ale jak? Przecież sprawdzają zgłoszenie:razz:
  8. Jak można nie całować psa:loveu: Ja postanowiłam, ze będe psy wyprowadzac tak: 16-Igor 17-Oliver 18- Roxy Tylko jak ja widzze taka pogode i słysze, ze zaraz musze pakowac kwiaty, to az mnei sciska i nei chce mi się iść.:shake:
  9. Wiesz, reklama robi swoje. Karmy typu Pedigree czy Chappi sa powszechnie dostępne i tanie w super marketach. Moja suczka miała pedigree od hodowcy z wyprawki, ale gdy dostala taka puszke z supermarketu strułą sie i automatycznie przeszłam na royala. Teraz próbuje znaleźć w miescie Acane gdyż jest od Royala tańsza, a przez domowe jedzenie Roxy ma często rozwolnienie.
  10. Nic nie szkodzi ;) No ale ja przegladnełam wszytskie stoiska. Były tylko te figurki z danymi rasami. Po zatym rysunki z psami, ogólne stoisko, stoisko z książkami, karma, karma, karma, a i te, legowiska dla psów.
  11. Agasia- juz przedtem byłą mowa o tym artykule ;) W zeszłym roku nie było nic takiego we Wrocławiu, wybrakowanie he he Jak w tym roku nie bedzie to mam nadzieje, ze na switówce sie załapie :D
  12. Ja miałam problem taki, ze mój Igor ucieał z podwórka. Po kastracji już nie , ale zawsze sie obawiałam, ze jak wezme Roxy na spacer to jak go nie uwiąrze gdzieś to zwieje tj. przebiegnie przez tunel i przeskoczy płot czy też jak tunel bedzie zamknięty to powtórzy sie historia ze stycznia... wtedy to juz by była tragedia. Musisz Niufke nauczyć, że ona czeka aż wyprowadzisz tamtego psa, a dopiero potem bierzesz ją. Raz tak spróbowałam z Igorem to na początku skomlał przez dłuższy czas, ale potem przestał. Po kilku powtorzeniach już wogule nie skomli jak biore Roxy czy Olivera na spacer
  13. Ja chce z bernem:loveu: i z tollerkiem:loveu: Phi.. kasa, dla prawdziwego miłośnika rasy to skarb :loveu: Ja planuje wystawy w Czechah i na Słowacji i mogłabym sie zaopatrzyc w foty bo planuje branie udziało w JH praktycznie od przyszłego sezonu ;) A co do podziału na wiek w JH, to liczy sie rocznik czy data urodzenia?
  14. Gazuś-możesz zrobić fote tej hm... goldenowej przypince(?)?
  15. A gdzie można zamówić?
  16. Małe goldeny sa bardziej puchate, ale myśle, ze ma coś z retrievera.
  17. Ja swego czasu karmiąc domowym jako nagrody używałam Chappi czy pedigree jak przysłali próbke. Teraz kieubaska ;)
  18. Najmniejszy proboblem był z Yorkiem i foxem :D Nie wiem czy dobrze Goldena dałam gdyż szczeku nie słyszałam tak samo szczeku azjaty lecz po tonei mozna sie domyśleć. Na ksiazce specjalnie mi nie zależy, ale kolejna lekturka zawsze sie przyda ;)
  19. A czy ja mojemu psu moge dawać w nagrodze chcleb czy kawałki bułki? Ona go uwielbia :D Od małego jadała biszkopty lecz zrezygnowałam z ncih co do szkolenia, bo przez okruszki sie nimi ksztusiła czy jakby to inaczej nazwać.
  20. Jutro o 19 to ja będe na stadionie wyscigów konnych ;)
  21. Ja kkupowałam w Galaktyce
  22. Moze u mnie w Empiku jest, tylko ja bardzo rzadko na rynku jestem. Zamówie w necie, może przyślą ;) i tak chce jeszcze kilka książek pozamawiać.
  23. Przy mojej Roxy trzeba mieć straszna cierpliwość. Ona jest zadziorna i wredna gdy jej coś odbije to nie moge jej uspokoić, a ta na mnie szczeka i mnie gryzie:mad: Nieraz zdazało sie, ze nie wytrzymałam, ale wtedy jeszcze gorzej, więc postanowiałam, ze zaczne sie na nią obrazać :P
  24. Zależy gdzie czysta:cool3: U mnie zakwitnięta bo tame zamkneli i tylko przy niej jest czysta.
  25. Znajdź mi taka we Wrocławiu:cool3: Do tego bym mogła do niej dojechać, bo cały wrocek rozkopany. Nie wiem jak to będzie z wystawą jak most Szczytnicki zamkniety i Grunwaldzka rozkopana.
×
×
  • Create New...