Jump to content
Dogomania

kociewiak

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Muszą być minimum trzy psy w stawce żeby było punktowane . Trzy psy, które sie znają bo w innym wypadku może być dym. Charty polskie raczej nie sprawdzają się na torze ze względu na zapędy do dominacji. Nie bardzo chcą biec ślepo za wabikiem. Na torze nie mogą wykazać się największymi swoimi atutami: inteligencją, zwrotnością i wytrzymałością. Szybkością utępują Grejom. Mimo to ja swoje cp chcę wypróbować na torze. Tylko ten Bytom !!!! trochę daleko jak na eksperymenty. A i jeszcze jedno wyscigi na torze to kupa hałasu szczególnie w boksie startowym, trzeba psa do tego przyzwyczaić.
 2. kociewiak

  "SWORNEGACIE"

  Czeremcha biegła super. Była tylko pierwszego dnia dlatego licencji nie robiła.
 3. Ja mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego na coursing nie można zgłaszać w dniu zawodów ? To jakiś nowy zwyczaj ? Jak pamiętam to zawsze można było zgłaszać w dniu zawodów, " za karę był niebyt w katalogu".
 4. kociewiak

  "SWORNEGACIE"

  Próba pracy smyczy to wyścig terenowy, pogoń za wabikiem gdzie psy nie są punktowane oddzielnie. Punktuje się dwa charty( smycz), bardzo ważna jest współpraca psów, dlatego powinno się dobierać w smycz dwa charty które dobrze się znają i potrafią razem polować. Moga startować charty bez licencji. Bałaguła nie wiem dokładnie. Polowanie zapewne będzie pogonią za wabikiem, ale smycz będzie puszczona przez myśliwych towarzyszącym chartom na koniach. Stroje staropolskie w Świerklańcu były wypożyczone z teatru ( chyba ). Ja też nie mam. Coursing to wyscig terenowy, gdzie punktuje się kazdego charta osobno . Startują dwójkami.
 5. kociewiak

  "SWORNEGACIE"

  Z tego co wiem to większość kima w osrodku Jusk. Jak ktoś ma stroje to powinien zabrać.
 6. Zapowiada się bardzo ciekawa impreza. 4 i 5.09 Swornegacie wystawa, przegląd hodowlany, próby pracy, coursing,. A wszystko to nad pięknym jeziorem. Zachęcam wszystkich włascicieli chartów polskich (i nie tylko) do przybycia. Jeszcze można zgłaszać psy na wystawę. Kontakt ZK odzdział Chojnice. Zgłoszenia faksem lub email: [email protected]
 7. Tata to Imbir Sabub. urodziło się 5 psów i 2 suczki.
 8. Pstrykałem wczoraj szczeniaki po Haidi. W trakcie reklama piwska leciala pan z dużą brodą ( własciciel) mi powiedział że to Tajga czyli Haidi. Reklame kręcili w Łodzi było 500 statystów w tym Haidi.
 9. Ta sunia w reklamie to HAIDI Piekarskie Wzgórze
 10. Kate M Taniej wyjdzie kupić nagrywarkę CDR i zdjęcia sortować, zapisywać i dawać do labu. Zrobią fotkę za max 1 zł. Drukarki puki co są dla rozrzutnych
×
×
 • Create New...