[quote name='Atena']To po co piszesz bezsennsu:razz: , ha!:evil_lol:
Ja nie moge sie zaabrać do czytania, a w tym roku mam napływ kalendarzy aż 5 w tym 3 takie same:lol:
W każdym razie nie moge sie doczekać następnego numeru gdyż jest o Berneńczyku:loveu:[/QUOTE]
Ja mam tylko problem gdzie ten z MP powiesic bo gwozdzia w sciane nie wbije - karton gips :evil_lol: pozostaje mi magiczna taśma :cool3:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2612427&postcount=421[/url]
[quote name='morisowa']wklejam zdjęcia szczeniaka, który właśnie trafił do Chrcynna, chłopczyk, będzie taki średniak, ma 4 miesiące:
[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1483/zdjcia008of6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2599/zdjcia009yt6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img307.imageshack.us/img307/4513/zdjcia010ya4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4532/zdjcia011cm3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8619/zdjcia012wj5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/710/zdjcia014fj6.jpg[/IMG][/QUOTE]
Łosiek pisała, że to po tabletkach taka reakcja ;)
[QUOTE]Nerus raczej nie bedzie szczepiony w ta sobote, pewnie dopiero w nastepna a to dlatego ze troche choruje po tabletkach na robale, widocznie mial niezla robaczyce...takze szczepienie bedzie dopiero gdy dojdzie do pelni sil[/QUOTE]
[quote name='gogunia']Samturia ale masz piękny banner:loveu: :loveu: :loveu: kto ci go robił?:oops:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9287/bannerlapa1hp2.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
JAAAAA ;) Ja robilam ;)
[quote name='Anecioreczek']hej:*
no co z Moimi psiakami? nikt nie komentagen?;([/QUOTE]
Ciesz sie, ze ktos w ogole odwiedza, ja sie juz pozegnalam ze ktos bedzie moja stale odwiedzal ;)
[quote name='Marta_Ares']spokojnie sam sie nauczy:evil_lol: moj zaczal podnosic dopiero jak skonczyl 7 miesiecy:evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
Pociesze Cie - moj ma 8 miesiecy bez tygodnia i jeszcze siusia jak panienka :p :lol:
[quote name='Samturia']ja nie wysyłąm bo i tak nie wygram, znam to moje szczęście...[/QUOTE]
Jak mówią słowa pewnej piosenki "Jeśli nie spróbujesz nie przekonasz sie" 8)
Te z linka do gappaya - dokladnie takie jak maszera, bo maszar je kupuje i sprzedaje pod swoja marka ;)
A roznica duza nie jest - moje psy spokojnie piją przez ten kaganiec, zieją, szczekają, oblizują się, dostają ode mnie smaczki itd ;)
Dobcia nasza pilnie tymczasu potrzebuje, wiem co to znaczy wychudzony doberman, sama kiedys takiego mialam na tymczasie, blagamy, pomozcie dizie zima :(