Jump to content
Dogomania

dziublin

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About dziublin

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 1. dziublin

  pomysły na zimowe dni

  Wow! Już widze Benka w szelkach :lol: Chociaż jeśli nie wykaże się pasją myśliwską, to kto wie? :wink:
 2. dziublin

  Wystawianie kulejącego pieska?

  Dzięki za odpowiedź. Kobieta ma wszystkie dokumenty, łącznie z RTG. Mam jednak nadzieję, że leczenie suni da rezultat i mała przestanie utykać. :-? to już dużo gorzej... Myślałam(zresztą ona też), że yorki "już tak mają" z racji swoich rozmiarów :oops: Będzie musiała rozważyć wystawianie i krycie suczki, jeśli to faktycznie wada genetyczna...
 3. dziublin

  Hodowle Rhodezjan Ridgeback

  Doszło? Bo mi się nic nie wyświetla?
 4. dziublin

  Wystawianie kulejącego pieska?

  Mam pytanie: czy można wystawiać psa który kuleje z powodu dawnego urazu mechanicznego (złamanie łapki w szczenięctwie)? I czy taki pies ma szanse na pozytywne oceny? Chodzi o młodą suczkę Yorka (3,5 miesiąca), która złamała łapkę spadając z fotela i mimo natychmiastowej interwencji lekarza oraz stałej opieki weterynaryjnej nadal kuleje. :( Właścicielce zależy na wystawach, bo suczka jest po dobrych rodzicach i bardzo dobrze sie zapowiada.
 5. dziublin

  trzustka - TRYPSYNA 10%

  Trypsyna to enzym trawienny i dotyczy nie tylko goldenow, ale wszystkich zwierzat.
 6. dziublin

  Kto ma wyżła?? Pochwalcie się :D

  A z jakiej hodowli maly pochodzi? I po jakich rodzicach? Bo ja tez mam weimarka. Nazywa sie Benjamin (Benek) i ma teraz 4 miesiace:)
 7. dziublin

  Nowy wyżełek wita!

  Oj, wysłało mi się dwa razy :oops:
 8. dziublin

  Nowy wyżełek wita!

  Moje słoneczko ma na imię Benek :angel: (właściwie: BENJAMIN Niewierskie Łąki). Teraz ma 3 miesiące. Nie jest moim pierwszym psiakiem, ale pierwszym wyżłem. Dlatego potrzebuję wszelkich możliwych rad od doświadczonych właścicieli. Jak na razie szukamy fajnego przedszkola na wschód od Warszawy (mieszkam w Mińsku) i towarzystwa na spacery!
 9. dziublin

  Nowy wyżełek wita!

  Witam! Od tygodnia jestem właścicielką małego weimarka. :D Czy możecie polecić mi jakieś książki pomocne w wychowaniu wyżełka?
×