-
Posts
1583 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carotina
-
z tym przytulaniem i całowaniem :wink: to u nas jest tak głównie z Demi, jak pisałam "pani nietykalska" :lol: za to z moim rozwydrzonym bachorkiem :wink: jest tak, że czasem poprostu "nie dotykaj!", a czasem sam przychodzi pakuje się na kolana i podlizuje :lol: :lol: :lol: oczywiście chodzi mi o łapke młodszego dogomaniaka :lol: , tą z boku :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
-
ta fota jest boska :lol: poprostu rozbraja :lol: taki "mały agent" 8) :wink:.... facet w czerni :lol: :D :wink:
-
kurcze, musze w końcu kupić tą gazete :oops: i przeczytać pożądnie :)
-
Gwiazdka przygarnij takiego biedaka ze schroniska :roll: , zamiast dawać zarabiać często nieuczciwym ludziom (zresztą sama masz przykład). Ja sama miałam kiedyś psiaka ze schronska, co prawda było to baardzo dawno i teraz owy piesek już niesety nie żyje :( Gdy go wzieliśmy miał już 5 lat, ale mimo wszystko ciesze się że chociaż w drugiej części swojego życia miał prawdziwy dom. Owy psiaczek (o wdzięcznym imieniu Thriller :evilbat: :wink: ) był mieszanką CTR i właśnie pudla :) (czarnego dużego).
-
hmmmm????????????? :roll:
-
o tak, dama niesamowita :P :wink: taka "pani nietykalska" :wink: :lol: No właśnie, a jakbyście w dwóch słowach wyraziły charakterki waszych psiaków? :) u mnie Demi tak jak napisałam powyżej; Cd "słodka fajtłapa" 8) , no a Chakie "rozwydrzony bachor" :evilbat: :wink: :P Ania-k niedługo łapke dostaniesz :P
-
u mnie od jakiś trzech dni psiaki urządzają sobie nałogowe schadzki pod choinką :o co za każdym razem kończy się dla nich krzykiem mojej mamy 8) :lol:... poza tym Demi zawsze wychodzi z pod choinki z łańcuchem na grzbiecie - poprostu istny karnawał :lol: :lol:
-
8) no ale też się dołączam :drinking: :drinking:
-
no prosze Madzia, tym większe życzenia na nowy roczek :D :D :D :D :D
-
Ja równierz życze wszystkiego naj... naj... naj... Ania-k dużo zdrówka :D ja też się nigdzie w tym roku nie wybieram (wypada mój dyżur z psiakami :wink: / mieszkamy w centrum i huk to mamy niesamowity :roll: ) http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_16961.php :P :P :P
-
dziękuje :D , a dostał je po laleczce Chakie z tego horroru :evilbat: 8) , a czemu pewnie się domyślacie... :evilbat: :evilbat: :P co do tego jak to się u mnie z shih-tzu zaczeło, to w 97 roku dostałam Demi, jako prezent od rodziców, tzn. to było tak, że psa planowaliśmy od bardzo dawna (ale nie było żadnego konkretu, kiedy i wogule...), ja bardzo chciałam yorka, jednak moi rodzice zdecydowali inaczej :) (i bdb :P ). Do samego końca nie wiedziałam że ją dostane, gdy wyjeżdaliśmy z domu nie wiedziałam gdzie, ani po co... :P Ale wyobraźcie sobie jak się cieszyłam, gdy okazało się na miejscu po co przyjechaliśmy :D :D :D poprostu szok :D :o :D Okazało się, że rodzice zaplanowali to dość dawno, piesek był zamówiony jeszcze przed urodzeniem... a ja do samego końca nieświadoma byłam :wink: 8)
-
jak już wcześniej pisałam, już nie :wink: tylko przy kufie :) Ania-k nowy przyszły nabytek będzie płci pięknej :D i będzie kupiony z innej hodowli, w tej chwili mam jedną suczke, ona jest mamą chakiego, a nie chce aby nowa sunia była z nim spokrewniona :wink: :wink: :P Anii tak lubie bichonki :D :D , bardzo mi się podobają :D Obrazek w twoim podpisie jest super :D , gdzie go znalazłaś???
-
w gdynii byłam oczywiście ( to właśnie m.in. w Gdynii pan Król nas oceniał... :-? ), ale do finałów nie zostałam :roll: , za to o tych gwizdach to już z kilku źródeł słyszałam :hmmmm:
-
no właśnie miałam się wziąść za ten artykuł, ale jeszcze "psa" nie kupiłam :wink: , za to przeglądałam ten artykuł, co prawda dosyć pobieżnie (głównie uwage zwróciłam na wystawy na których sama w tym roku byłam), co zwróciło moją to fakt, że przy każdej z nich jest skrytykowana pani spikerka, i tak się zastanawiam, czy słusznie :roll: , no bo fakt faktem, gdy np. na czwartej wystawie z rzędu słyszy się prawie to samo, to może stać się nudne... no ale owa pani, jest chyba w dużym stopniu dla publiczności, a dla niej właśnie np. to przedstawianie ras jest ciekawe :wink:
-
nie tylko samoyedów, u nas dokładnie tak samo, poprostu jakiś boski dar 8) , magiczny rentgen w oczach :o :o :o :o zresztą nie tylko na ringu rasy dziwnie jakoś ocenia na MP też, miałam takie wrażenie jakby wogule owemu Panu nic się nie chciało, linia prosta i koniec :roll: :roll: :roll: bez sensu :roll:
-
tak mam 3 shihtziaczki, jak dobrze pójdzie, to niedługo będą 4 :wink: co do włosków pomiędzy opuszkami, to faktycznie lepiej wycinać, tak jest schludniej :wink: :P jeżeli chodzi natomiast o włosy w uszach, to u mnie nie ma na to reguły, poprostu trzeba sprawdzać i w miare potrzeb... 8) przyznam się, że my tego nie robimy sami :P , zawsze przy okazji prosimy naszego weta, on to robi sprawniej, szybko i porządnie :) :) :)
-
ale słodziutka fotka :lilangel: to Twoja córeczka?
-
W Kaliningradzie shih-tzu było 6 sztuk (wszystie z Kaliningradu). Z Polski nie było żadnego. Podaję ich imiona + przydomki (bez rozróżnienia co jest co: PSY: Adrenalin SILVER Adrenalin SAMUEL DANCE IN THE SKY GRAND BALTIJA RUS LIVEN SHOLKOVIH VOLOS SUKI: BUTTERLY TIRAMISU NIKOL bardzo dziękuje :D :D :D
-
shihtziaka napewno prędzej czy później kupisz następnego, bo jak wcześniej razem z Anii cytowałyśmy shih-tzu są jak.... :wink: 8) :D a tak wogule jaka jest u Ciebie pogoda? bo u mnie fatalnie :-? , deszcz cały czas leje, nasze spacerki to istny koszmar :evilbat: :wink: chciałabym, żeby w końcu ten śnieg spadł :D , zwłaszcza że moje piechy go poprostu uwielbiają, ze spacerów jak baławny wracają, całe zaśnieżone i szczęśliwe :P
-
Asiaczek, byłabyś tak miła i sprawdziła w katalogu, czy jakieś shih-tzu były? A jeżeli tak, czy były wśród nich psy z Polski i jake? z góry dziękuje :D
-
velvia wielkie gratulacje :new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: :laola: cudowne są :lilangel:
-
spokojnie podrośnie i już nie będzie "yorczek" :wink: :) ... co do papilotów, to faktycznie troszke trzeba się pomęczyć :roll: , a z efektami róznie niestety :-? (naszczęście zazwyczaj super :D ) przykładowo, gdy jescze cd, był w klasie młodzieży(liczyliśmy ze zgryz w końcu jako cęgowy zostanie uznany :roll: ...) włosy praktycznie po ziemi ciągał :) , naprawde efekt był super :D , papiloty miał robione przez jakieś 6 miesięcy... za to kogut, poprostu katastrofa :( , papliotowany praktycznie non-stop przez prawie trzy lata i efekt taki sobie :-? ... jedynie przód zarósł, przy kufie, a reszta bardzo słabo... niestety, teraz zaczeliśmy go poprostu podpinać, może będzie korzystniej :roll:
-
wow :o jestem pod wrażeniem międzynarodowej obasdy mojej grupy :D szkoda, że to tak daleko :cry:
-
ja tam już po 8) , ale reszta chyba wykorzystuje święta do ostatniej minutki, no i dobrze :P ... co do papilotów, to są to specjalne folie, w które zawija się włos, aby się nie wycierał, i tym samym rósł :) zresztą co tu będe dużo pisać, poprostu wkleje zdjęcie... :wink: niestety nie znalazłam shih-tzu, ale i tak wiadomo o co chodzi :)
-
A teraz coś specjalnego :wink: , z najlepszymi życzeniami :D Wesołych Świąt!!!!!