-
Posts
1583 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carotina
-
czy ktoś z Was używał?? macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z którego mogłabym zamówić?
-
powiem Ci z doświadczenia, że to [u]niektórym[/u] pieską mija... u niektórych jednak pozostaje i chyba jedynym rozwiązaniem są tabletki na chorobe lokomocyjną, te co dla ludzi (aviomarin), ale w mniejszej dawce
-
ja jestem of course :lol: :P i też się zastanawiam co tak cichutko tutaj... :wink: co do cieczki, to wyobraź sobie jaki ja mam sajgon w domu :diabloti: , Demi ma cieczke a chłopaki poprostu z siebie wychodzą :evilbat: ... a ona, geniusz mały chodzi w tych swoich galotach 8) i jeszcze specjalnie ich szczuje :evilbat: :evilbat: :evilbat:
-
a kto pyta, że tak się wyraże :P (pytam, bo może się znamy, ale twoj pseudo. mi nic nie mówi) -ja miałam jechać, ale ze względu na sędziego zmieniłam plany, a na samo mp nie opłaca mi się... zresztą wogule pasuje z wystawami, aż do 3 lipca (prawdopodobnie, bo może na jakąś w międzyczasie wpadne... :wink: tylkon na mp)
-
w sumie masz racje, nie pomyślałam o tym od tej strony... :wink: taka halówka, to faktycznie .................................... :wink:
-
[quote name='Ludek']Planuję wystawę warszawską, bo jest na miejscu. Nie ma co ukrywać, że koszt ma tu istotne znaczenie.[/quote][quote]To ja bym proponowała na początek warszawską krajówkę w lipcu.[/quote] a mi się wydaje, że jak najbardziej powinien spróbować już teraz, w końcu to tylko (i aż... :wink: ) klasa szczeniąt... :roll:[/quote]
-
to ja wstawie widoczki z Dębek (w końcu po sąsiedzku :P :wink: ) [img]http://photos.heremy.com/maslaki/92293249735.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/maslaki/92293349735.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/maslaki/92293549735.jpg[/img] a to moje ulubione miejsce 8) [img]http://photos.heremy.com/maslaki/92293449735.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/maslaki/92293149735.jpg[/img]
-
lekki mówisz... hmmm... będe musiała wypróbować u Demi, u koguta to nie przejdzie :wink: - jeszcze mi odfrunie :lol: :lol: :wink: :wink:
-
o tak Onka, o tym to ja też pomyślałam, nawet napisałam ostatnio u nas na IX, w podobnym temacie coś takiego :P :P :lol: :lol: :wink: :wink:
-
wiesz, wydaje mi się, że nic więcej nie zrobisz... :roll: nie sądze także, żeby piesek aż tak zajęcia potrzebował... pewnie się chwile pobawi tym co ma i pójdzie spać poprostu... jeżeli jednak i tak chcesz czymś go zając może kup mu taką specjalną kostke lub piłke (moje akurat piłke mają), w której jest kilka dziurek, do których wrzuca się kawałki suchej karmy lub jakiegoś smakołyku. Piesek się tym bawi i co jakiś czas wypada smakołyk, co go zachęca do dalszej zabawy i tym samym zajmuje mu czas... niestety nie pamiętam orginalnej nazwy tej zabawki - minusem jest to, że jednak z doświadczenia wiem, że nie każdy pies lubi się tym bawić... możesz też mu kupić taką większą sztuczną kostke z wapniem, jestem pewna, że zajmie go na bardzo długo (przez kilka dni)
-
link do laser littes znajdziesz u mnie na stronie :wink: jeżeli jednak nie zdecydujesz się na zamawianie przez neta, to może spróbuj narazie szamponu Jeana Pierra Hery dla szczeniąt, jest dosyć delikatny, ale dobry. Anii, mam pytanie co do odżywki drape.... włosy są po niej bardziej puszyste, czy obciążone???? (ja używam odżywki z lanoliną)
-
[quote name='góral']Polecam stronkę [url]www.solarisavis.com[/url] :P[/quote] doskonale znam tą stronke :wink: , dziewczyny pewnie też, ale dziękujemy za zainteresowanie :P :D dwa zdjęcia z powyższych są właśnie z tej stronki :wink:
-
[quote name='anii'][quote name='carotina']niestety nie znalazłam fotki Krishiny... natomiast zdjęcie Zadziora prawdopodobnie będzie można zobaczyć na mojej stronie za kilka dni :wink: :wink:[/quote] [url]http://free.polbox.pl/s/shihtzu0/Martel/brandy.htm[/url] I tam pierwszy jest Krishna[/quote] o faktycznie :D :D [quote]Ladny jest ten ostatni pies z hodowli dilemma, ma bardzo ladna kufe, no i przygotowany jest superowo.[/quote] mi też się baaaardzooo podoba :D Kufe ma jak z bajki, nie widziałam takiego drugiego...
-
no dobrze to wkleje troszeczke sław :D ... zaznaczam, że to nie ja jestem autorką tych fotek, większość z nich znalazłam w internecie... Vagabond vom Paenbruch [img]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&ui=15487771&s=3&k=0&f=0&tmp=976891106152416&ps=0[/img] [size=2]własc. Elisabeth og Lars Moth-Madsen [/size] Copiad Tangse [img]http://www.bohemia-acro.com/images/Tagse-Copiad01.jpg[/img] [size=2]własc. Sonia Grobelny[/size] Hoshi Han'Ei Bohemia Acro [img]http://www.solarisavis.com.pl/jpeg/ahoshio1.jpg[/img] [size=2]własc. B. Lenart[/size] Dilemma- SINGING IN THE RAIN [img]http://www.solarisavis.com.pl/jpeg/Sunny/sunny4.jpg[/img] [size=2]własc. B. Lenart[/size] na tej stronie można zobaczyć Tytusa [url]http://www.geocities.com/acteshihtzu/psy.html[/url] niestety nie znalazłam fotki Krishiny... natomiast zdjęcie Zadziora prawdopodobnie będzie można zobaczyć na mojej stronie za kilka dni :wink: :wink:
-
może popytaj u siebie w oddz., ale nawet jak się nie uda to się nie przejmuj, startujecie w klasie szczeniąt, a tam sędziowie jeszcze wiele wybaczają :wink: co do pytania o stolik, przypuszczam że są one oceniane na stoliku. Polega to poprostu na tym, że stawiasz pieska na stolku, a sędzia sprawdza jego zgryz (warto przyzwyczajać do tego psiaka w domu), dotyka go i ocenia. To trwa tylko chwileczke (jednak warto uczyć pieska cierpliwości, stania w pozycji wystawowej). Tak jak pisałam, nie wiem czy tam pojade, jednak jeżeli będe (na MP), napewno wcześniej napisze o tym na forum i jakoś się umówimy. Chętnie Ci wszystko pokaże, jeżeli będzie trzeba moge go też wystawić. :)
-
[quote name='anii'][quote name='Ania-k']śliczny rudzielec,chociaż mało go widać taki sobie "Rydz",Carotina bardzo proszę o pełna mobilizację i wklejanie fotek :wink:[/quote] Aniu on w rzeczywistosci jest bialo-zloty. To takie swiatło :)[/quote] dokładnie to samo chciałam napisać :) :) :) :) później zobaczycie, jak się dokopie do zdjęć :evilbat: :wink:
-
Anii, niestety nie mam, widziałam tą fotke kiedyś na stronce hodowli Acte - niestety już ją zdjeli... co do tego psa, to już chyba wiem :wink: dobrze na początek wrzucam fotke Vagabonda... (troche kiepska, lepszej nie znalazłam.... mam co prawda w domu, więc później ją zeskanuje i wrzuce na dogo) [img]http://www.showdogs.dk/images/Vagabond%20von%20Paenbruch.jpg[/img] [size=2]własc. Elisabeth og Lars Moth-Madsen [/size] później wkleje reszte piesków... :wink:
-
może poproś kogoś o pomoc :) ja bym Ci chętnie pomogła, ale najprawdopodobniej nie będe niestety na tej wystawie :(
-
[quote name='anii'][quote name='carotina']-nie chodziło mi o żadnego konkretnego psa :laugh2_2: ... źle zrozumiałyście :wink: - ja też się pomyliłam, bo przypomniał mi się wątek (z przed 10 stron chyba...) jak któraś z nas pisała o jakimś znanym, "popularnym" psie[/quote] Ale nie z Polski....[/quote] a zdradzisz coś więcej???? :wink: :evilbat: :P a co Yantara, to widziałam go tylko na fotce, więc wypowiadać się nie moge :wink: a co do tego bazownia na jednym psie, to jeszcze raz Was bardzo przepraszam :oops: , bo nie chciałam nikogo w błąd wprowadzać.... :roll:
-
ale super fotka :lol: :jumpie:
-
no jasne.... :lol: tylko, że mi chodziło o to, że w większości polskich hodowli shih-tzu jest tylko jeden piesek (dokładnie suczka :wink: ), bo to przecież wystarczy, do tego żeby mieć przydomek hodowlany... no i dzieciary :evilbat: raz na rok... :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -nie chodziło mi o żadnego konkretnego psa :laugh2_2: ... źle zrozumiałyście :wink: - ja też się pomyliłam, bo przypomniał mi się wątek (z przed 10 stron chyba...) jak któraś z nas pisała o jakimś znanym, "popularnym" psie
-
[b]Becca[/b] wymieniłaś, same najlepsze najbardziej znane psiaki. Moim bezwględnym faworytem jest w tym gronie Hoshi :loveu: ... no i Vagabond, do którego mam sentyment (ojciec koguta :wink: :P ). Dorzuciłabym do tego grona jeszcze Copiada i Zakochanego Zadziorka :D , są to równierz bardzo utytułowane psy. Warto także wspomnieć o Sunnym, o którym pewnie jeszcze będzie głośno :great: .... [quote]Sorki Carotina - o jednym psie na którym opiera sie hodowla pisala ANIA-k. [/quote] :hmmmm: hmmmm... a nie przypadkiem Anii...?? [quote]Ania-k czy mozesz napisac cos wiecej na ten temat. To dla mnie bardzo interesujace.[/quote] no właśnie, dla mnie też... o ile pamiętam, chodziło o psa z zagranicy :hmmmm: .... czy nie???? jeżeli nie, to owy piesek został pewnie wymieniony w naszym szanownym gronie... i nawet się domyślam o kogo chodzi... :thinkerg:
-
ojjj... biedna jesteś z tym wstawaniem :roll: , no ale to że tylko do 14.00, to fakt może być pociechą :) a mam takie pytanie, wyprowadzasz Jędrka tak wcześnie, czy poprostu później ktoś z nim wychodzi?? Bo przyznam się że moje to wychodzą pierwszy raz koło 10-11.00... i całkiem im to odpowiada :lol: One nienawidzą wstawać rano 8) , moja mama musi Demi siłą budzić (a raczej ją poprostu na fotel przenosi...) gdy ścieli łóżko.... Jak ja wstaje przykładowo o tej szóstej, to one nawet nosa nie podniosą :wink:... A najgorzej jak na wystawe jedziemy i trzeba o 5-6.00 wyjechać, Chakie poprostu odgrywa takie przedstawienie.... :lol: jak już dojdzie do smochodu, łaskawie wsiądzie, to rozwala się na pół siedzenia (kładąc się, aż wzdycha 8) ) i po pół minuty chrapie tak, że nam radio zagłusza :lol: :lol: :lol: :lol: a co do obróżki to faktycznie, niezła cena :) ... na wystawie są (jak to na wystawie :wink: ) droższe
-
fakt, zegar na dogo... 8) no ale, i tak podziwiam :D , ja mam wielki problem żeby wstać o 6.00 rano, a co dopiero, gdybym miała na 6.00 :wink: :o :P
-
[b]Ania-k[/b], jaki z Ciebie ranny ptaszek :wink: :) .... tych hodowli w polsce kilka jest, tak ja napisałam, ale to wcale nie jest zbyt dużo, zwłaszcza że tak naprawde większość z nich opiera się na jednym psie.... :wink: