[quote]Ajrisz, spokojnie, zaczną o 7 (to znaczy mam nadzieję, że oznacza to początek przyjmowania zawodników, a nie początek biegu, bo inaczej będę się zabijać o przeszkody... ciężko się trochę biega z zamkniętymi oczyma....), ale skończą chyba trochę później, więc może zdążysz z tymi fotkami?[/quote]
Taaa... tylko, ze ja musze jeszcze zrobic odpowiednia dokumentacje fotograficzna z ringu border collie, a jestem przekonana, ze ring BC, od ringu glownego bedzie oddalony, o ho ho! No, ale coz... moze sie uda! ;-)
[quote]Czy ktoś może potwierdzić to info? Bo jak przyjeżdżam do Poznania o 2.37 w nocy, to nawet nie będę szukała noclegu tylko pod halą przeczekam te marne 4h[/quote]
No ba! Termosik, kawa, gazetka, jakies krzeslo skladane i czesc. ;-)