Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. [quote name='sylwiaskalska']Łeeeee a ja myślałam że na dwie mordy :jumpie: :jumpie: :lol: .[/quote] Na tą drugą natrafiłabym od razu ...na górnej półce ;) Na szczęście Zmorka2 nie jest tak łakoma :eating: bo chybabym musiała lodówke na suficie umieścic :jumpie: Wczoraj pojechaliśmy po kryjomu do sklepu po prezenty. Nic nie mówiliśmy ze jedziemy bo obawiałabym się że Zmorka1 przeszukanie zrobi ;) Teraz zerkam przez ramie czy nie podgląda jak piszę :lol: Ona jest zdolna do wszystkiego :lookarou: Jej łakomstwo jest niemozliwe :eek2: Zmorka2 owszem - lubi jesć ale tylko dobre rzeczy ;-) Byle psie ciastko jej nie skusi :nonono2: I nie żebra!!!:shock: I nie sterczy nad człowiekiem z glutem do podłogi :jumpie: Aż dziw bierze :robot: :eek2:
  2. [quote name='Maga100'][B]Pysia, zajrzyj do lodówki! Jak zobaczysz tam niufa, to.... :shock:[/B][/quote] Postanowiłam popatrzeć ;) Otworzyłam lodówkę i patrzę z góry na dół na półki i nagle :eek2: mój wzrok na dolnej półce natrafia na morde niufa !!!!:shock: Czy to coś znaczy ?? :jumpie:
  3. [quote name='LAZY']A ja zazdroszcze![/quote] Klony atakują mnie ze wszech stron ;) Jakoś tak widzę wszędzie niufy...Czy Wy też ??:haha:
  4. [quote name='malawaszka']:-o łomatko ale w ślimaka poszli :-o hahaha Pysia w nocy też tak namiętnie było??? a Ty gdzie spałaś?? :haha: :bigok:[/quote] Babo!! Przecież to ona MNIE połyka !! Co do uczulenia ;) A wiesz że to najprzyjemniejsza część posiadanie psa ? :haha:
  5. Dwa zdjęcia ;) Z serii: " Połykana przez potwora " Cz. I [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme16.jpg[/IMG] Cz.II [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme17.jpg[/IMG] Części III z wiadomych względów nie ma ;)
  6. [quote name='Patka']Moze jakieś urodzinowe fotki w takim razie ;) Dziewczynki sa sliczne "nasZ" osiedlowy niufek odszedł rok temu Lilith go bardzo Lubiła tyle futra ...[/quote] Będa 21 lutego urodzinowe fotki :) Zmorka2 będzie miała super urodzinki :) To taki przytulacz ze az straszne :-D Niufek osiedlowy? Jak miał na imie i ile miał lat? To takie smutne jak jakiś psiak odchodzi :( A niufki tak szybko odchodzą ...Straciłam juz jednego psa. Była z nami 13 lat...Nigdy jej nie zapomnę. Teraz przy Zmorce wiem ze czysta podłoga i brak kudłów wcale nie sa ważne!! Wazna jest ta morda wpatrzona w nas tymi swoimi ślepiami:-D A niech se dziołchy brudzą - posprzątam. Warto dla tej przyjaźni i miłosci...To niewielka cena ;)
  7. Zmorka1 urodziła się 19.08.2002 r a Zmorka2 21.02.2001 r. Czyli Zmoorka1 ma 3 lata a Zmorka2 - 4 :) Niedługo beda rok starsze ;)
  8. [quote name='bernulka']A czemu Zmorka1 już nie bedzie miała dziecioff?:puppydog: paździoszki[/quote] Bo chyba macieżyństwo jej się nie bardzo podobało ;) Odkąd dzieci poszły w swiat to ona jest bardzo radosna ;) A tak na serio to ja jestem wciąż zestresowana jak tam maluchy. Na dodatek wciaż słychać o niufach poszukujacych domu...Ja wiem ze gro takich to niunie bez papierów ale...Zmorka2 ma papiery! I co ?? Ona na pewno dalej bardzo tęskni :(
  9. [quote name='asher']No i z kontynuacją hodowli? Przeciez musisz sobie jakiegoś zmorkowego potomka zostawić! 8)[/quote] Uważam że majac dwie ręce dwie smycze w nich wystarczą :-D Zmorkowatego potomka? Zmorka1 raczej juz nie bedzie miała dzieci. Nawet nie wiecie jak ja się wtedy o nią bałam....Koszmar...Zmorka2 ? Zobaczymy....A w najblizszej przyszłości to na razie mam Black Obsession w dosłownym słowa tego znaczeniu ;)
  10. [quote name='Camara']Pysia - czyli jest super: ty rządzisz, Zmorka1 słucha bo cię kocha, Zmorka2 - jeszcze chwilka i będzie taka sama jak nr 1 :-D A ja ci troszke zazdraszczam (ale tylko troszeczkę) tych czarnulek :razz:[/quote] Te dwie czarne mordy zawojowały sobie nas kompletnie :) Teraz muszę uwazac zeby zdrowy rozsądek byl góra i nie pozwolił mi na następną....
  11. Nowe zdjęcia Zmorki2 Czasami trzeba przerwac prace aby się poprzytulać ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme1.jpg[/IMG] Kocham zabaweczki :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme3.jpg[/IMG] Trochę juz obgryziona ale co mi tam ;) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme5.jpg[/IMG] Bardzo fajnie ;-) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme4.jpg[/IMG] Kolejne buzi - a co mi tam :-D [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme6.jpg[/IMG] Uwaga zdjęcie ... [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme7.jpg[/IMG] Ciekawe z czego oni się śmieją? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme9.jpg[/IMG] Zmyła w lewo :-D [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme10.jpg[/IMG] Znowu błyski... [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme11.jpg[/IMG] Ech :) [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme12.jpg[/IMG] Ten facet to się lubi kurcze całowac :haha: [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme13.jpg[/IMG] Sami zobaczcie [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme14.jpg[/IMG] Może juz wystarczy ? [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kissme15.jpg[/IMG] To na dzis :)
  12. [quote name='Camara']no właśnie :question: na zdjęciach widać, że kofają się jak siostry syjamskie :-D[/quote] Bo Zmorka1 to jakoś tak działa i na ludzi i na psy i na suki :niewiem: Zmorka2 jakos tylko ją toleruje.... A moze to dlatego że jak ktos ;-) ;-) u mnie w domu powiedział: " U nas to tylko Ty ustalasz hierarchie...nikt inny nie ma szans " :haha: [B]Paździoszku[/B] - poczytaj posty :)
  13. [quote name='tajdzi']:grins: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7775/kika94rx9sa.jpg[/IMG][/quote] JESTES WIELKA !!!!! ALE CUDNIE :-D
  14. Jest i to jak ;) Trochę fotek domowych ...Tylko z powodu aury ;) Dobrze że dwie Zmorki mnie wyprowadzają na spacery bo przynajmniej mam dwie kotwice przy takiej wichurze ;) Zwianie mi nie grozi :lol: Słodki sen [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika2.jpg[/img] Podwójne widzenie ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika3.jpg[/img] Ręka mi zmalała :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika4.jpg[/img] Zmorka1 żebraczka [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika5.jpg[/img] Zmorka2 przytulanka :) Potrafi sobie zaskarbić miłość wszystkich... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika6.jpg[/img] Oczekiwanie na film ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika7.jpg[/img] Dwie Zmorki..te które niedługo doprowadzą do tego ze rodzina mnie do wariatkowa wysle ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika9.jpg[/img] Czyż to nie cudny widok?? [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika10.jpg[/img] Słoneczko :angel: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika11.jpg[/img] Zaczyna jej sie podobać pozowanie ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika12.jpg[/img] Pysieńka moja kochana :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika15.jpg[/img] A to moje dwa ulubione zdjęcia :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika13.jpg[/img] Wyznanie miłości :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kika14.jpg[/img] Niech przestanie jutro lac zebym mogła zrobic extra zdjęcie z dwiema Zmorkami na jednej smyczy ;)
  15. Malawaszka juz miziała Zmorke2 :) Taka pogoda ze o zdjęciach w plenerze nie ma co marzyc :evil: Ciekawe kiedy będzie normalna pogoda :( Ciagle nie potrafie sie nadziwić jaki ten pies jest cudowny:) Och mówie Wam!! Obłędna !! Przytulaczka a jak błyyskawicznie sie uczy!! Myziadło na 102 :angel: Mam kilka fotek znowu w domu...Nudy :(
  16. Nastepne zdjęcia. Na spacerze niemozliwe bo tak leje ze az zaspiewałysmy Deszczowa Piosenkę....Ciekawe która z nas najbardziej fałszowała.... I tak mi zdjęcia nie zrobisz ( Zmorka1) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset1.jpg[/img] Nudno tak... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset2.jpg[/img] Co ona robi?? [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset3.jpg[/img] Ma zabawkę... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset4.jpg[/img] A moze przyjzę się blizej ? [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset5.jpg[/img] Nic ciekawego...Ta pogoda taka senna... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset6.jpg[/img] Trochę naszych porzadków ludziom nie zaszkodzi ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset7.jpg[/img] Kładź sie i nie przeszkadzaj! [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset8.jpg[/img] Co mówiłaś ? [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset9.jpg[/img] Powiem Ci coś do ucha ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset10.jpg[/img] Rzeczywiscie chce się dzisiaj spać... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisset11.jpg[/img] To tyle na razie o dwóch czarnych Zmorkach :wink:
  17. Zmorka2 to Kissi :) Co do włosa to juz dostaje witaminki stosowne :) Zaliczyła juz weta i badania:) Oraz wszystko co trzeba ;) Będą z niej " ludzie" :angel: Juz cała nasza rodzina o to zadba :) Serca nasze juz ma a po jakimś czasie pokażemy wszystkim ze ten pies jest swietny z zachowania :) Zobaczycie ;)
  18. Domowe zdjęcia Zmorki2 Z piłeczka - jeżykiem [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia2.jpg[/img] A może poczytam sobie ? [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia3.jpg[/img] Spacerek przed szkołą jest super :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia4.jpg[/img] Tylko nie zapomnij o smyczy... [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia5.jpg[/img] Od tyłu...Zmorki wolą od tej strony miec zdjęcia :evilbat: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia6.jpg[/img] Jestem coraz lepiej wyczesana ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia7.jpg[/img] Czyż nie jestem słodka ? :angel: [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia8.jpg[/img] Dostałam zabaweczke :D [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia9.jpg[/img] Strasznie mi się ona podoba ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia10.jpg[/img] No dobrze ..potrzymaj sobie :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia11.jpg[/img] Wiedziałam ze mi oddasz :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia12.jpg[/img] Jestem w niebie ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia13.jpg[/img] Trochę toalety łapy ;) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia14.jpg[/img] Mów do mnie!! Ja to bardzo lubię :) [img]http://i9.photobucket.com/albums/a64/BlackObsession/listopad/kisia15.jpg[/img] Na razie tyle. Naspacerku zobaczymy czy nam się uda...Zmorka1 chodzi bez smyczy ale Zmorka2 nie moze. Na razie jest na nia skazana. Trudno tak robić zdjęcia w pojedynke...
  19. [quote name='sylwiaskalska'][quote name='Pysia']Za to chrapia obie tak samo....Koniec świata w nocy...[/quote] No własnie jak wy to wytrzymujecie? :), ja swojego to czasami budze w nocy bo jest nie do wytrzymania. No normalnie czołg. :roll: No i czekam teraz z niecierpliwością na fotki nowe :)[/quote] Hmmmmmmm..... Ciekawe czemu dzisiaj mi sie same oczy zamykaja ...Hmmmmm ;) Zmorka2 teraz spokojnie spi rozwalona na całego. Zmorka1 robi to samo tylko ze ona na łóżku....Zmorka2 ma zakaz wchodzenia bo to "charakterek" i lepiej nie pozwalac jej na taka dekadencje. Nie mysl sobie ze ona jest agresywna do ludzi!! Nie!! Ile ja i mama juz sie ja naszarpałysmy aby kołtuny wyczesać!! Czyszczenie zębów też było!! I badania u weta...Wyciagnęłam jej też z pyska kosć. Tak jest ok ale znajac psy wiem ze nie wolno jej dać podstaw do myslenia ze ma prawo zostac alfa. Nie poradzilibysmy sobie z nia na spacerach. Ona ma siły jak kon.... Na razie walczymy przepychankami kto pierwszy wchodzi i wychodzi. Juz zaczyna rozumiec ze trzeba czekać az człowiek pierwszy to zrobi :) Uczy sie rewelacyjnie szybko :) Aż sie serca raduje :angel:
  20. No fakt. Zmorka1 jest jakby ciagle usmiechnięta i zadowolona. Ludzie na ulicy też reaguja na nia uśmiechem. To taka radosna dziewczyneczka. Zmorka2 jest inna w wyrazie. Bardziej smutna i myśląca. Na spacerze też ludzie wola ją raczej omijac z daleka. Jak do tej pory nikt nie raczył się do niej usmiechnać. Wstrętni ludzie!! A ona jest taka przytulanka :angel: A jak pięknie aportuje!! I ślicznie potrafi się zabawkami bawic. Jest wtedy taka zabawna bo ogromny pies skacze z zabawką w pysku jak szczeniaczek malutki :angel: Zmorka1 sama nie umie sie bawic. Potrzebuje do tego nas albo drugiego psa. Ale woli jednak nas.... Za to chrapia obie tak samo....Koniec świata w nocy...
  21. Dobre pytanie. Zmorka1 jest suczka która ma ugruntowana pozycje w rodzinie i o tym wie. Z tego powodu nie widac u niej oznak zazdrosci. Nie ma tez tendencji do dominacji wiec nie przeszkadza jej ze się głaska inną. Zmorka2 jest inna i to ona chce być najwazniejsza. Ale uczymy ją ze to my jesteśmy górą i Zmorka1 jej nie grozi :) Znalazła u nas swoje miejsce na ziemi i choć jest zestresowana i na pewno tęskni to raczej nie narzeka. Jest bardzo cierpliwa. A jak obłędnie sie przytula :angel: Sprawia oczywiscie problemy ale wiedziałam na co sie decyduję i poprostu sporo pracy nas czeka. Całą naszą rodzine. Ale warto dla tych pieknych zakochanych oczu....Wierz mi :) Potem będzie kilka fotek jak mi sie uda zrobic bo na spacerku z dwiema jest to dość trudne...A Waszka zdrajczyni pojechała sobie do Wisły i nie ma kto aparatu trzymac... W tej chwili ogólnie nie nadąrzam ze sprzątaniem ;) Ale stwierdziłam ze jak przez kilka dni będzie w domu pogrom to sie nic nie stanie. Teraz wazniejsza jest Zmorka 2. :)
  22. Piekne te zdjęcia...Mieć taki aparat i talent...Ech ... Opis rasy gryfoonika rewel;acyjny!! Dowiedziałam sie bardzo dużo!! Wygląda to bardzo zachecajaco i uwazam ze ludzie którzy lubią małe psy nie doceniają gryfonikow jeżeli faktycznie ich charakter jest taki jak tam pisze :D A mordki maja z takim figlarnym wyrazem twarze ze nie sposób sie nie uśmiechnąć ;)
  23. [quote name='sylwiaskalska']Nio to maleństwo od 3 kilo do 6 ale to max. Już wklejam jak wygląda jak jest małym brzdącem :) [img]http://img528.imageshack.us/img528/7995/f4e987ac7f1119bo.jpg[/img] Na szczeęście mój Tekila nie rzuca się na takie maleństwa tylko je liże :) później je ignoruje :)[/quote] Ale słodziutkie :angel: Schrupać tylko ;) Ciekawe czy ktoś będzie chciał schrupać Pysie :lol:
  24. Pavarotti ;) Co myslisz o takim imieniu dla gryfonika? ;) Tylko pamietaj ze ja chcę wiedziec o malutkiej Pysi wszystko:) I zdjęcia też będziesz mi pokazywać ;) Łomatko!! Przecież taki gryfonik to strasznie mały.....
  25. [quote name='sylwiaskalska']O wielkie dzięki za twoje Nicka :) buziolki :)[/quote] To ja raczej za taki zaszczyt dziękuję :oops:
×
×
  • Create New...