Jump to content
Dogomania

XXL

Members
  • Posts

    1056
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by XXL

  1. ej dziewczyny bez krakania prosze ... ja ruwniesz mam sucze ale to jeszcze szczenie wiendz raczej wienkszych problemow nie bendzie sprawiac poza tym wystrczy jej pilka i juz nie widzi innych psow :d
  2. mi pasuie prawie kazdy tremin ... :D na wystawie bende tylko nie wiem czy bende wystawiac agrafke hmm zobaczy sie ale napewno jakos sie z wami zgadam :D pozdro
  3. ooo niezle ava... nice psiulek ...hmm to jak robimy z tym glembokim ? :-? :wink: ?
  4. hmm jak narazie zanosi sie ze bende tam albo jeszcze ustawie sie z kim z poznania i wtedy pojade tam juz tak zeby sie napewno nie zgubic :D pozdro :lol:
  5. XXL

    Do 1200zł...

    nom wybrac psiulka nie jest latfo mi to zaielo cos kolo 3-4 miechow zanim ostatecznie zdecydowalem sie na agrafcie :D i jestem zadowlony ! :bigok: :Dog_run:
  6. sliczny pies ... hmm co to za torba ? ile taki baierek kosztuie i czy moza go kupic jakos wyslykowo ?
  7. oo to sylwia zorganizuie a ja juz pisze sie na liste obecnosci obowioskowei ... ognisko dobry pomysl glembokie hmm trza bendzie na rowerku bondz tramwaiem ale i tak sie zjawie pozdrawiam aaa moze w ta sobote bo pogoda ma byc do niedzile chyba?
  8. XXL

    Stary Gród Kraków

    uuu zjawil bym sie ale zadaleko dla mnie :(
  9. XXL

    Do 1200zł...

    jest to jawne oszukiwanie ludzi ... bo kazdy chcial by miec championa i jeszcze jak widzi taka cene to zuca sie jak glodny na miesa a jest to tylko ludzka niewidze ... :-?
  10. kawal psiska sliczna psinka :D :wink:
  11. XXL

    Do 1200zł...

    w szcz... bulki bez matryczki moza kupic od 400-800zl kilka takich juz widzialem i sa to sliczne pieski ... :wink:
  12. XXL

    Leszno - 29 V '04

    super fotki ! naprawde super tufi a masz moze tam foto tego zaglodzonego psiulka i jesli tak to prosze o wskazanie go ...
  13. XXL

    Leszno - 29 V '04

    poprosze link do fotek ...
  14. ok odezwe sie jakos na gg moze kogos jeszcze z szczecina skubne i bendzie lokalny zlocik hahaha :D
  15. hmm pojechal bym w tym roku ale ... standard 1) z czasem mam cienko ... 2) kasy w ciosz brak 3) praca urlopu nie dadza 3i1/2 ) w przyszlym roku jade z wami :D
  16. ooo ktos z szczecina witam ;D moza by sie kiedys ustawic na spacerek :D i pozdrawiam
  17. witam was hmm wypadalo by sie tez przectawic ... o to ja foto robione jakis czas temu ... moja agrefke moje juz znac z tematu mile dla oka :D a jesli nie zapraszam tam ...
  18. astra wyszla super hmmm tylko co to za przejasnienie nad oczkiem ma ? :-? :wink:
  19. amfi eee bez takich prosze ... to jej boy nogi ... :D :D
  20. tufi hahah wiesz ja slyne z tego ze lubie sie gubic na prostei drodze ... jak jechalem po agrafke tez mialem zabawna przygode :lol: hmm a ktos ze szczecina bendzie jechac tam nie wiesz moze ? to bym sie zabral z ta osoba hahah moze wtedy dotarl bym chyba bez problemow .... :lol:
  21. waly chrobrego milismy sliczna pogode na spacerek :D
  22. agrafka zobaczyla jakiegos ast mlodziutkiego ale odzywo posuchala kiedy powiedzialem zostaw i lezala dalej hahaha rotfl zaczyna sie mnie suchac :D :lol:
  23. agrafka dzis spedzila dzionek ze mna i ze znaiomy mi parko :) to ona na ich tle
  24. haahahaha moze we francij takie cos znaide to ci podesle :D psiulka :D :D ale sa sliczne na serio bialy stafik ah co za slicznosc nom agrafka agrafka wlasnie przypomnialo mi sie ze mam fotki z dzis zaras zamieszcze :D
  25. XXL

    Ciaza urojona...

    troche przerazaionce bo moja jeszcze pierwszei nie miala ... (cieczki)... aa uroiona ciorza to juz jednak zostawia jakis slad na psychice psiulka :-? pozdrawiam
×
×
  • Create New...