tufi hahah wiesz ja slyne z tego ze lubie sie gubic na prostei drodze ... jak jechalem po agrafke tez mialem zabawna przygode :lol:
hmm a ktos ze szczecina bendzie jechac tam nie wiesz moze ? to bym sie zabral z ta osoba hahah moze wtedy dotarl bym chyba bez problemow .... :lol: