[quote name='evaxon'][COLOR=darkgreen][B]no wiesz co Tomuś :shake: nie ladnie nie ladnie tak nas zaniedbywac[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=white]i to nie tylko na dogo[/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=darkgreen][B]czekam na foteczki z niecierpliwoscia :D[/B][/COLOR][/SIZE]
[/quote]
oj przepraszam za te zaniedbania:) obijecuie poprawe zapraszam do galeri dogomaniakow:)