Fart
Members-
Posts
175 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fart
-
Pani mowisz i masz...
-
a tutaj jedna z ostatnich fotek tatusia prezentowanych powyzej "Ksiazecych Zywiolow" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/1089/stormxtramq4.gif[/IMG][/URL] Multi CH.Karakush And Proud Of It.... tez zywiol bo STORM a ponizej inne dziecko tego samego zywiolowego tatusia...tez zywiol Breathlees de Dajeerling.... FURYO [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3839/storm10032007074oj5.jpg[/IMG][/URL]
-
Iwona dziekuje za Twistera!!!!! przyjdz pomieszkaj troche w tym kraju podczas pory deszczowej ( wlasciwe slowo na wlasciwym miejscu) a zobaczysz jakiego bedziesz miala speeda ja tez "sie wystawialam" ale fotek nie mam, bo 4 charciaki to duzo jak na jedne rece i nogi, to juz mi sily nie styklo na pstrykanie a i tak bys nie uwierzyla w te zdjecia, tylko palcem na photoshopa pokazywa... Quinn przed El Tocayo i uwaga uwaga Quinn przed... Pablo:multi: Carmina ja jestem alergikiem - kicham, kaszle a nawet czasami sie przyduszam, na dodatek drapie sie jak wsciekla i mam 7 affow w domu i jeszcze borzoje tez 7 i jeszcze szczeniaki... najwazniejsze to CHCIEC a potem wszystko jest mozliwe
-
Dalmatynka zle mnie zrozumialas - przeczytaj mojego posta jeszcze raz...
-
bede wracac z Polski w tym czasie - mieszkam we Francji - nie w Paryzu co prawda ( na szczescie!!) moglabym wziac twego psieja ze soba a reszte byloby duzo latwiej dograc.. masz mojego emaila i pisz ... [email][email protected][/email]
-
na razie zadnych optymistycznych wiesci w sprawie Balzaca nie ma
-
Moniko -serdecznie dziekuje ci za pomoc.. ja sama jestem z Francji i nie bardzo znam polskie strony internetowe gdzie moge wstawic info - wiec kazda pomoc jest mile widziana
-
dziekuje za adresy na pewno umieszcze tam ogloszenia w imieniu Malgosi... ze tego co wiem wlasciciele wybieraja sie na takie bazary rowniez - choc ja sama watpie cvzy piesek wyladuje na takim bazarze wpoblizu miejsca skad go ukradziono, juz predzej typowalabym targowiska w okolicach duzych miast i sporej odleglosci - np Poznan
-
MoniS -prosze daj adres na to forum i jak masz jeszcze jakies pomysly gdzie w necie nalezaloby napisac o tym, to wszystkie sa mile widziane
-
Malgosiu jestem z Wami calym sercem
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/9606/balzac1qb3.jpg[/IMG][/URL] tutaj fotka malucha
-
dzisiaj w podwarszawskim Ciechanowie z przydomowego podworka skradziono szczeniaka Basseta Artezyjsko-Normandzkiego...moi przyjaciele fakt kradziezy zglosili na policje i zapewne podejma tez inne dzialania... prosze wszystkich o szeroko otwarte oczy, bo rasa w Polsce rzadka i nie czesto jej przedstawiciela mozna zobaczyc ot tak poprostu na ulicy
-
chyba przenikliwe zimno odebralo mi ostrosc widzenia, albo przestalam patrzec na Providance, a przeciez polowe prezentowanego affa mam w domu i spi rozciagniete na moim lozku... szkoda tylko ze tak po macoszemu potraktowane jest przygotowanie do wystawy - ten zwierz bardziej po "europejsku" zrobiony wiele by zyskal
-
Iwona - tobie grozi wtargniecie i porwanie tego dziecka afganskiego - niech ono jasnieje -ja trzymam kciuki... a co do doroslego niebieskiego samca - to glowa "mowila" do mnie Svinto Svinto Svinto i miala racje
-
@ Milena niektorzy mowia -oyster blue , inni poprostu blue bringe... wszystkim milosnikom i zaprzedanym chartom dusza, cialem i umyslem najlepsze zyczenia swiateczne [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img461.imageshack.us/img461/3474/merryjpgll2.jpg[/IMG][/URL]
-
jeszcze naleza nam sie informacje tzw podstawowe - kto zacz na tej fotce stoi
-
wiesz ja sadze ze one wogole takie jakies bardziej genialne sa- i ja ta ich genialnoscia jestem juz troche zmeczona.... nawet nie probuje sobie wyobrazic co bedzie jak one juz w pelni sprawne bede... czy z mojego domu kamien na kamieniu zostanie i jak szybko bede se posiwiale wlosy wyrywac... dzisiaj mam dzien wazenia i fotek -zobaczymy jakie mamy "osiagi"
-
mowisz i masz - tak sie bedziemy ruszac... za chwile
-
witam afganiarzy - na razie sie tu rozgladam, ale obiecuje nie pozostawac tylko "ogladaczem" @ Iwona -nie pokazuj tej fotki poki czlowiek jeszcze trzyma sie w granicach rozsadnej przyzwoitosci
-
Uppsss... Bardzo przepraszam za zasmiecanie forum... ale widocznie nie wpadlo mi w oko, ze takie zachowanie jest zabronione. No, coz.. uczymy sie na swoich bledach ;-)
-
Raczej do sprzedania :) Chyba ze byly by jakies bardzo dobre warunki...
-
Niestety z przyczyn regulaminowych usuwam ten post --> na forum zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży! I choć zależy mi na losie chartów to muszę wszystkich traktować na równych prawach [wirka]