Zanim Marysia wstawi swoje zdjęcia
to tu mały albumik:
[url=http://www.european-dog-center.com/WM%202009%20Tag%203/album/index.html]WM 2009 Tag 3[/url]
PATIszon kupiłaś sobie bordera?:crazyeye:
[quote name='LALUNA']
Sprawdz na listy i zobacz ze do large większosc sie pcha, jest zawsze dwa razy więcej zawodników ;)[/QUOTE]
No wiesz eMki i eSki to exclusive nie każdy może tam biegać - jeden centymetr wystarczy i pozamiatane :evil_lol: :eviltong:
[quote name='LALUNA']We Włoszech. Davie ją nazywała wysyłaczka. Ale generalnie chyba nie dała rady i miała dyskę w jednym z ostatnich biegów. Az tak dalekie wysyłanie sie nie sprawdza. TAkie akurat jest Tumanowej[/QUOTE]
Czekaj, bo nie jarzę to "akurat" to znaczy "takie samo" jak Szwajcarki czy "w sam raz"?
Tu masz coś:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=3PVC60ehRY8]YouTube - WC AGILITY 09 - Cristián Sanhueza y Máximo - Individual Large Agility[/url]
i smallik do kompletu:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=gMRDvWBGUuw[/url]
Jeszcze parę filmików:
[url]http://www.youtube.com/user/poweragility#play/all/uploads-all/0/vzpkw3QayaY[/url]
Jest : Natasza i Dizzy :cool3:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=H77z-02Q3w8]YouTube - WC AGILITY 09 - Natasha Wise y Dizzy - Individual Medium Agility[/url]
MŚ medium :cool3: jak by ktoś pytał
[quote name='Zebra']... bo mamy nadzieję, na odwiedziny młodziaka z Austrii, takż ebardzo fajnego, a do tego mocno rozbrykanego, jak to kerrakowe dziecko:razz:.[/QUOTE]
Takie lubię najbardziej;)
To takie zboczenie już.... agilitowe:evil_lol: Im większe crazy :loveu:tym lepiej.
Jak bym chciała zobaczyć jakiegoś takiego kerrakowego szatanka na torze:modla:
Ok- to ubieram czarne spodnie i koszulkę z hasłem "pudel" - na pewno dam się rozpoznać :evil_lol:
Życzę udanej pogody i satysfakcjonujących ocen.
[quote name='LALUNA']Bez jaj. TAm była odmowa. :cool3:
Pozatym to chyba mieszanka bc z shelti. Ruchy jak sheltiak i z mordy też sheltiak.[/QUOTE]
Przecież napisałam że pomyłka:eviltong:
Tu para smallikowa z IV miejsca(łącznie I miejsce):
[url=http://www.youtube.com/watch?v=6ht4MIo7YaE]YouTube - Agility WC09 individual small agility Carolina Pellikka & Kerttu[/url]
Tu filmiki Finów: drużynowo I m w eMkach
[url=http://www.youtube.com/user/Agilityliitto#play/user/1B5593C1EA55CB33]YouTube - Kanal von Agilityliitto[/url]