Jump to content
Dogomania

IraKa

Members
  • Posts

    1755
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IraKa

  1. [quote name='velvia']... ,szukałam i patrzyłam :cunao:[/QUOTE] Coś w ten deseń:lol:
  2. Upss, sorry ale ja się ostanio wszędzie psów doszukuję;) :evil_lol: Graal naprawdę ładnie wygląda :loveu:
  3. A to ostatnie to kto to?
  4. ELITESSE jedziesz na dwa dni czy tylko na międzynarodówkę?
  5. IraKa

    klub pudla

    Ewaa a na pewno masz swojego psa w domu;) :evil_lol:
  6. Mała poprawka: DIZA FLEICH YARIKA to silver female;) Gratuluję!!! A zna ktoś wyniki z klubowki, która odbyła się dzień wcześniej.
  7. IraKa

    Pudle toy w Polsce

    Długo się zastanawiałam gdzie wrzucić poniższą stronę: [url]http://www.pudelkitoy.prv.pl/[/url] Bez komentarz:crazyeye: :mad: :shake:
  8. IraKa

    klub pudla

    Kogo będziecie rzeźbić?
  9. IraKa

    klub pudla

    Widzę Gosia, że jak przeszłaś na kurduple to głupoty Ci w głowie;) Za dużo czasu masz, może rudą Ci podrzucę do zrobienia. Ostatnio testuję fryzjerów:oops: Kto bierze udział w konkursie strzyżenia? Odbędzie się wogóle, są chętni?
  10. IraKa

    klub pudla

    Jak tam, Wasze pudle gotowe na wielkie wyjście;) ? Ja mam przed sobą jeszcze wielkie pranie :shake: :razz:
  11. [B][SIZE="4"]Gratulacje Bi-Bi[/SIZE][/B]:klacz: :klacz: :klacz:
  12. Wnioski wyciągamy: pudel poszedł na grilla ;) A tak na poważnie to liczy się świetna zabawa. I tak było tym razem. Bez nerwówki, każdy mimo dyski mógł dokończyć przebieg i miał w związku z tym z czego wyciągać wnioski. Będzie mi niezmiernie miło jeśli kiedyś Indi znajdzie się na zdjęciu przez Ciebie zrobionym. Robisz piękne foty. A to jeszcze dwa pudle, które uczestniczyły w tych zawodach: [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5091.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5092.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5093.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5110.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5111.jpg[/IMG] Na zdjęciach jest B.Matławska, Miss Mercedes i Miss Lisa. Zdjęcia są robione przez dogomaniaczkę CHI
  13. IraKa

    Hodowle Pudelków

    Witaj W Polsce hodowli sreberek jest trzy na krzyż:crazyeye: Namiary znajdziesz na naszej stronce klubowej: [url]www.klubpudla.republika.pl[/url] O ceny musisz pytać w hodowlach - jak wiadomo są one ustalane indywidualnie. Dużo hodowli pudli w różnych wielkościach i kolorach z różnych zakątków europy i nie tylko znajdziesz tu: [url]www.planetpoodle.de[/url]
  14. [quote name='edi,feti,gusia']Tez chce własnie ta wielkosc tylko mysle o tej aprikotowej barwie i czytajc Wasze posty o genetyce jestem załamana,bo wychodzi na to ze zeby kupic moreloewgo szczeniaka który jako dorosły bedzie równiez morelowy to nie lada sztuka :-([/QUOTE] Jeżeli chodzi o kolor nie jest tak tragicznie. Moja sunia w lutym skończyła dwa lata. Nie jest tak ciemna jak będąc szczeniakiem ale nadal jest morelką. Jej zdjęcia możesz zobaczyś w topiku o sporcie a i chyba tutaj parę stron wczesniej też są. Jeżeli chdzi o szczeniaki to najlepiej podzwonić po hodowcach. Nie wszyscy na bieżąco przekazują informacje.
  15. Moje spojrzenie na dobór wielkości psa mocno weryfikuje rzeczywistość. Bardzo podobają mi się duże pudle ale prozaiczny przykład: w czerwcu wyjeżdżam nad morze (zwykle na urlop zabieram zwierzaki) tak gdzie znalazłam noclegi w przyzwoitych cenach tolerują małe zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat. Dużych wogóle:shake: Przy braku własnego środka lokomocji zdecydowanie łatwiej z kimś się zabrać na zawody czy wystawę z małym psem:shake: Nie wspomnę o podróżach pociągiem. Ja - jeżeli będę miała taką okazję - ograniczę się chyba:roll: ;) do pudla średniego. No chyba, że gwałtownie poprawią mi się warunki finansowe;) Tak więc niezmiennie doceniam zalety posiadania małego pudla. Zwłaszcza przy kolejnej kąpieli i czesaniu. A decyzję i tak musisz podjąć sama:p Wszystko zależy od Twoich możliwości i samozaparcia. Może aby zobaczyć wszystkie kolory i wielkości pudli przyjedziesz w sobotę do Ostrowa? Do rozmowy na ich temat napewno nie zabraknie chętnych;)
  16. Słuchajcie, skoro sekretariat tak świetnie się spisał (a niewątpliwie tak było:cool2: ) to może zatrudnić ich (czy chcą czy nie;) ) przy obsłudze kolejnych zawodów:loveu: Zawody były suuuuuper (mimo 5 dyskwalifikacji:eviltong: ) Dziękuję organizatorom: Leszkowi i spółce:loveu: Całej obsłudze sekretariatu - mam nadzieję, że Wam się w głowach nie poprzewraca od tych zachwytów;) I po co było tak dobrze pracować - teraz dostaniecie etaty dożywotnio:evil_lol: I oczywiście dziękuję współzawodnikom - było naprawdę miło (mimo 5 dyskwalifikacji:evil_lol: )
  17. Nie wiem czy należą się gratulacje za dyskwalifikacje ;) czy moż ktoś tu próbuje być złośliwy:mad: ;) Mimo wszystko dziękuję i mogę obiecać, że będziemy się z Rudą starać lepiej reprezentować pudli ród:p Magda a Ciebie kiedy zobaczymy na jakiś zawodach? Może Wa-wa?
  18. No to czas na podsumowanie zawodów we Wrocławiu: "dałyśmy ciała" - na 6 przebiegów 5 dyskwalifikacji:razz: :mad: i 3 miejsce w jampingu. Teraz mamy nad czym pracować na treningach:evil_lol: A poza tym zawody były świetne, pogoda dopisała, humory wszystkim też mimo dyskwalifikacji:loveu:, sędzina układała ciekawe torki. Jednym słowem był to udany weekend. I mamy fajne fotki: [IMG]http://roziel.neostrada.pl/agility/01wroclaw/wroclaw21.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/9241/pudel18wq.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6906/00004027vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9653/p39gq.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8656/p27eq.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7960/p16fb.jpg[/IMG] Dużo super fotek innych zawodników znajdziecie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25304&page=7[/url] Następne zawody już w lipcu przy okazji wystawy.
  19. IraKa

    klub pudla

    Dziękuję za stawkę:loveu: i mam nadzieję, że jeszcze pożyjesz:evil_lol:
  20. IraKa

    klub pudla

    Ja dzisiaj dostałam potwerdzenie ale bez żadnego numerku:-o Już miałam poważne obawy, że wszyscy przyjadą na piknik a tylko ja będę się wystawiać:evil_lol: Ale skoro piszesz, że będzie nas więcej - to miło:multi:
  21. :crazyeye: A jak się nakłania pudla do takiego rozwarcia paszczy? Czy to może jest krzyżówka pudla z krokodylem ;)
  22. Tak, to były udane zawody. A najfajniejsze były nagrody, którymi czesi nas zupełnie zaskoczyli. Np. za jedno z zajętych miejsc dostałam 3 kg odżywki i tu uwaga dla .................................... kur niosek i innego ptactwa:bigcool: :bigcool: :bigcool: Niestety kur w komplecie nie było :evil_lol: :shake: Mam nadzieję, że we Wrocławiu nie damy plamy. Prosimy trzymać kciuki
  23. IraKa

    klub pudla

    Ja, ja jestem chętna;) :multi: A tak na serio to mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie:loveu: :loveu: :loveu: Miło by było gdyby jeszcze ktoś dołączył do nas i od czasu do czasu zaprezentował swojego pudla w konkurencjach poza wystawowych. Nie koniecznie musi być to agility, które wymaga jednak terenu z przeszkodami (huśtawka, palisada, kładka) - nie zawsze są one w okolicy. Sportami, które możemy trenować "na własnym podwórku" są PT, obedience, frisbee. O tych dwóch ostatnich sportach ukazują się cyklicznie artykuły w czasopiśmie "Mój pies" Momentami z zazdrością patrzę na zawody w czechach i ilość pudli tam występujących zwłaszcza, że to świetni zawodnicy. Tak więc zapraszam wszystkich do aktywności z pudlem :modla: :modla: :modla: A tak już na marginesie ;) to kto wybiera się do Ostrowa? Możemy prosić o wstawienie stawki ilościowej zgłoszonych psów?
  24. Niektórzy rozbijają się po wystawach a my tym razem byłysmy na zawodach. Nasze wyniki na 6 przebiegów to: - 2 dyskwalifikacje :oops: :shake: ale bardzo pouczające: należy biegać w korkach a nie ślizgać się i psu złe przeszkody wskazywać - 5 miejsce :multi: - 3 miejsce :multi: :multi: - 2 razy 2 miejsce :multi: :multi: :multi: :multi: Było sporo pudli głownie miniatur i średniaków, które biegały fantastycznie. To my w błotku: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9506/czechy8is.jpg[/IMG] Tu trzy pudle na trzech pierwszych miejscach 1. A1 Lustyková Alena - Aramis pudl Vysoké Mýto 2. A1 Kempinská Irena - Katarzyna Wielka Jantarowa Fug pudl Agility de Luks Wroclaw - PL 3.A1 Kozáková Marie - Cliff Brown Bohemia Hannah pudl toy Jičín [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/495/czechy13pf.jpg[/IMG] I był też pudel duży Armína Bílý Bohém [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5937/czechyduzy4jt.jpg[/IMG] Szczegółowe wyniki i zdjęcia z zawodów znajdziecie tutaj: [url]http://www.sultanci.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=40[/url] A już 3-4.06 we Wrocławiu kolejne zawody agilitowe. Niestety tym razem pudli "jak na lekarstwo"
  25. Ręce opadają: [url]http://www.allegro.pl/item105244385_pudel_pudelek_pudle_pudelki_pudelka.html[/url] Na pytanie na jakiej podstawie rasa jest dopuszczona do sprzedania w Polsce pani nie umiała mi odpowiedzieć. A zostało to wpisane tylko dlatego aby allegro sie nie czepiało:crazyeye: :shake: :angryy: :mad:
×
×
  • Create New...