-
Posts
1755 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IraKa
-
[quote name='velvia']... ,szukałam i patrzyłam :cunao:[/QUOTE] Coś w ten deseń:lol:
-
Upss, sorry ale ja się ostanio wszędzie psów doszukuję;) :evil_lol: Graal naprawdę ładnie wygląda :loveu:
-
A to ostatnie to kto to?
-
ELITESSE jedziesz na dwa dni czy tylko na międzynarodówkę?
-
Ewaa a na pewno masz swojego psa w domu;) :evil_lol:
-
Mała poprawka: DIZA FLEICH YARIKA to silver female;) Gratuluję!!! A zna ktoś wyniki z klubowki, która odbyła się dzień wcześniej.
-
Długo się zastanawiałam gdzie wrzucić poniższą stronę: [url]http://www.pudelkitoy.prv.pl/[/url] Bez komentarz:crazyeye: :mad: :shake:
-
Widzę Gosia, że jak przeszłaś na kurduple to głupoty Ci w głowie;) Za dużo czasu masz, może rudą Ci podrzucę do zrobienia. Ostatnio testuję fryzjerów:oops: Kto bierze udział w konkursie strzyżenia? Odbędzie się wogóle, są chętni?
-
Jak tam, Wasze pudle gotowe na wielkie wyjście;) ? Ja mam przed sobą jeszcze wielkie pranie :shake: :razz:
-
[B][SIZE="4"]Gratulacje Bi-Bi[/SIZE][/B]:klacz: :klacz: :klacz:
-
Wnioski wyciągamy: pudel poszedł na grilla ;) A tak na poważnie to liczy się świetna zabawa. I tak było tym razem. Bez nerwówki, każdy mimo dyski mógł dokończyć przebieg i miał w związku z tym z czego wyciągać wnioski. Będzie mi niezmiernie miło jeśli kiedyś Indi znajdzie się na zdjęciu przez Ciebie zrobionym. Robisz piękne foty. A to jeszcze dwa pudle, które uczestniczyły w tych zawodach: [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5091.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5092.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5093.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5110.jpg[/IMG] [IMG]http://meritum.republika.pl/zawody/ppa_w_5111.jpg[/IMG] Na zdjęciach jest B.Matławska, Miss Mercedes i Miss Lisa. Zdjęcia są robione przez dogomaniaczkę CHI
-
Witaj W Polsce hodowli sreberek jest trzy na krzyż:crazyeye: Namiary znajdziesz na naszej stronce klubowej: [url]www.klubpudla.republika.pl[/url] O ceny musisz pytać w hodowlach - jak wiadomo są one ustalane indywidualnie. Dużo hodowli pudli w różnych wielkościach i kolorach z różnych zakątków europy i nie tylko znajdziesz tu: [url]www.planetpoodle.de[/url]
-
[quote name='edi,feti,gusia']Tez chce własnie ta wielkosc tylko mysle o tej aprikotowej barwie i czytajc Wasze posty o genetyce jestem załamana,bo wychodzi na to ze zeby kupic moreloewgo szczeniaka który jako dorosły bedzie równiez morelowy to nie lada sztuka :-([/QUOTE] Jeżeli chodzi o kolor nie jest tak tragicznie. Moja sunia w lutym skończyła dwa lata. Nie jest tak ciemna jak będąc szczeniakiem ale nadal jest morelką. Jej zdjęcia możesz zobaczyś w topiku o sporcie a i chyba tutaj parę stron wczesniej też są. Jeżeli chdzi o szczeniaki to najlepiej podzwonić po hodowcach. Nie wszyscy na bieżąco przekazują informacje.
-
Moje spojrzenie na dobór wielkości psa mocno weryfikuje rzeczywistość. Bardzo podobają mi się duże pudle ale prozaiczny przykład: w czerwcu wyjeżdżam nad morze (zwykle na urlop zabieram zwierzaki) tak gdzie znalazłam noclegi w przyzwoitych cenach tolerują małe zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat. Dużych wogóle:shake: Przy braku własnego środka lokomocji zdecydowanie łatwiej z kimś się zabrać na zawody czy wystawę z małym psem:shake: Nie wspomnę o podróżach pociągiem. Ja - jeżeli będę miała taką okazję - ograniczę się chyba:roll: ;) do pudla średniego. No chyba, że gwałtownie poprawią mi się warunki finansowe;) Tak więc niezmiennie doceniam zalety posiadania małego pudla. Zwłaszcza przy kolejnej kąpieli i czesaniu. A decyzję i tak musisz podjąć sama:p Wszystko zależy od Twoich możliwości i samozaparcia. Może aby zobaczyć wszystkie kolory i wielkości pudli przyjedziesz w sobotę do Ostrowa? Do rozmowy na ich temat napewno nie zabraknie chętnych;)
-
Słuchajcie, skoro sekretariat tak świetnie się spisał (a niewątpliwie tak było:cool2: ) to może zatrudnić ich (czy chcą czy nie;) ) przy obsłudze kolejnych zawodów:loveu: Zawody były suuuuuper (mimo 5 dyskwalifikacji:eviltong: ) Dziękuję organizatorom: Leszkowi i spółce:loveu: Całej obsłudze sekretariatu - mam nadzieję, że Wam się w głowach nie poprzewraca od tych zachwytów;) I po co było tak dobrze pracować - teraz dostaniecie etaty dożywotnio:evil_lol: I oczywiście dziękuję współzawodnikom - było naprawdę miło (mimo 5 dyskwalifikacji:evil_lol: )
-
Nie wiem czy należą się gratulacje za dyskwalifikacje ;) czy moż ktoś tu próbuje być złośliwy:mad: ;) Mimo wszystko dziękuję i mogę obiecać, że będziemy się z Rudą starać lepiej reprezentować pudli ród:p Magda a Ciebie kiedy zobaczymy na jakiś zawodach? Może Wa-wa?
-
No to czas na podsumowanie zawodów we Wrocławiu: "dałyśmy ciała" - na 6 przebiegów 5 dyskwalifikacji:razz: :mad: i 3 miejsce w jampingu. Teraz mamy nad czym pracować na treningach:evil_lol: A poza tym zawody były świetne, pogoda dopisała, humory wszystkim też mimo dyskwalifikacji:loveu:, sędzina układała ciekawe torki. Jednym słowem był to udany weekend. I mamy fajne fotki: [IMG]http://roziel.neostrada.pl/agility/01wroclaw/wroclaw21.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/9241/pudel18wq.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6906/00004027vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9653/p39gq.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8656/p27eq.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7960/p16fb.jpg[/IMG] Dużo super fotek innych zawodników znajdziecie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25304&page=7[/url] Następne zawody już w lipcu przy okazji wystawy.
-
Dziękuję za stawkę:loveu: i mam nadzieję, że jeszcze pożyjesz:evil_lol:
-
Ja dzisiaj dostałam potwerdzenie ale bez żadnego numerku:-o Już miałam poważne obawy, że wszyscy przyjadą na piknik a tylko ja będę się wystawiać:evil_lol: Ale skoro piszesz, że będzie nas więcej - to miło:multi:
-
:crazyeye: A jak się nakłania pudla do takiego rozwarcia paszczy? Czy to może jest krzyżówka pudla z krokodylem ;)
-
Tak, to były udane zawody. A najfajniejsze były nagrody, którymi czesi nas zupełnie zaskoczyli. Np. za jedno z zajętych miejsc dostałam 3 kg odżywki i tu uwaga dla .................................... kur niosek i innego ptactwa:bigcool: :bigcool: :bigcool: Niestety kur w komplecie nie było :evil_lol: :shake: Mam nadzieję, że we Wrocławiu nie damy plamy. Prosimy trzymać kciuki
-
Ja, ja jestem chętna;) :multi: A tak na serio to mam nadzieję, że chętnych nie zabraknie:loveu: :loveu: :loveu: Miło by było gdyby jeszcze ktoś dołączył do nas i od czasu do czasu zaprezentował swojego pudla w konkurencjach poza wystawowych. Nie koniecznie musi być to agility, które wymaga jednak terenu z przeszkodami (huśtawka, palisada, kładka) - nie zawsze są one w okolicy. Sportami, które możemy trenować "na własnym podwórku" są PT, obedience, frisbee. O tych dwóch ostatnich sportach ukazują się cyklicznie artykuły w czasopiśmie "Mój pies" Momentami z zazdrością patrzę na zawody w czechach i ilość pudli tam występujących zwłaszcza, że to świetni zawodnicy. Tak więc zapraszam wszystkich do aktywności z pudlem :modla: :modla: :modla: A tak już na marginesie ;) to kto wybiera się do Ostrowa? Możemy prosić o wstawienie stawki ilościowej zgłoszonych psów?
-
Niektórzy rozbijają się po wystawach a my tym razem byłysmy na zawodach. Nasze wyniki na 6 przebiegów to: - 2 dyskwalifikacje :oops: :shake: ale bardzo pouczające: należy biegać w korkach a nie ślizgać się i psu złe przeszkody wskazywać - 5 miejsce :multi: - 3 miejsce :multi: :multi: - 2 razy 2 miejsce :multi: :multi: :multi: :multi: Było sporo pudli głownie miniatur i średniaków, które biegały fantastycznie. To my w błotku: [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9506/czechy8is.jpg[/IMG] Tu trzy pudle na trzech pierwszych miejscach 1. A1 Lustyková Alena - Aramis pudl Vysoké Mýto 2. A1 Kempinská Irena - Katarzyna Wielka Jantarowa Fug pudl Agility de Luks Wroclaw - PL 3.A1 Kozáková Marie - Cliff Brown Bohemia Hannah pudl toy Jičín [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/495/czechy13pf.jpg[/IMG] I był też pudel duży Armína Bílý Bohém [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5937/czechyduzy4jt.jpg[/IMG] Szczegółowe wyniki i zdjęcia z zawodów znajdziecie tutaj: [url]http://www.sultanci.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=40[/url] A już 3-4.06 we Wrocławiu kolejne zawody agilitowe. Niestety tym razem pudli "jak na lekarstwo"
-
Ręce opadają: [url]http://www.allegro.pl/item105244385_pudel_pudelek_pudle_pudelki_pudelka.html[/url] Na pytanie na jakiej podstawie rasa jest dopuszczona do sprzedania w Polsce pani nie umiała mi odpowiedzieć. A zostało to wpisane tylko dlatego aby allegro sie nie czepiało:crazyeye: :shake: :angryy: :mad: