Jump to content
Dogomania

jogi

Members
  • Posts

    2041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jogi

  1. jest jeszcze jeden sposób umiesć w kuwecie maleńko żwirku i zmieniaj go po kazdym załatwieniu się albo tak, zeby zrobiła 2 razy siuu i wyrzuć.
  2. jestem Anciaah czy Agrafka bawi sie w tym żwirku czy po prostu tak intensywnie zakopuje? Pytałam mamę i powiedziała mi, że Agrafka u niej zawsze mocno zakopywała, ale nie aż tak, żeby było wszędzie, najwyzej wokół kuwety czy w krytej kuwecie wymontowałaś drzwiczki, jesli tak to je załóż.
  3. ja mogę zrobić jej allegro. Demi napisz proszę najwazniejsze info o Mili, a ja to jakoś poubieram ładnie
  4. trzymam wielkie kciuki za aklimatyzację:)
  5. no to Alma do domu, raz:p jakich ogłoszęń potrzebuje??
  6. piękna dziewczyna:) Myślę, że zaraz po nowym rokku możemy ją ciachnąć i ogłaszać:)
  7. nie mogę się napatrzeć, ona jest prześliczna. A z jedzeniem, na razie nie musisz jej ograniczać, długo u Ciebie nie pobędzie:p a ma sporo do nadrobienia. Nie uda Ci się jej za bardzo spaśc:D
  8. ta biała jaka piękna,można się zakochać od razu. No cudeńko. I aż się płakac chce, że nawet takie piękności trafiają do tego kurortu:shake:
  9. no masakra:( pocieszające jest tylko, to że śnieżka jak na nią patrzę, to już nie jest taki kościotrup jak na początku
  10. ja myślę, że trzeba ruszac z ogłoszeniami. Zadra napisz wszystko co chcesz zeby było w ogłoszeniu i zaraz Marlena zrobi Tekli allegro
  11. Wellington pisma pisała Arka i Emir. Czy był odzew nie wiem Teraz na miejscu jest zamojski oddział Emira i starają się walczyć z władzami miasta, ale faktem jest, że Miasto lekceważy sprawę dokładnie
  12. ja mogę jej zrobić gumtree i adopcje. pogadam tez z Tolą o allegro.
  13. Wellington za te psy wykupione zapłacił zamojski oddział Emira i psy przeszły pod ich opiekę. Inne sprzedawane ze schroniska są poza jakąkolwiek ewidencją:( bo tam jej nie ma:/
  14. i jak tam już po sterylce??
  15. no ja najbardziej trzymam kciuki:)
  16. no i tak być powinno:D
  17. jak tam Agrafka sié miewa??
  18. cieszę sie, że się udało, bo Bursztyn wygląda naprawdę kiepsko. Zeby ich tam wszystkich szlag tafił! mądrzy opiekunowie nie schronisk, a mordowni:[
  19. jaka ślicznota:)
  20. o matko jaki szkielet:(
  21. Uśka ma od 3 mcy regularnie odnawiane wyróżnione allegro i gumtree, oraz adopcje i cafeanimal. dziś miałam w jej sprawie zapytanie. Mam nadzieję, że w końcu się uda i znajdzie dom, bo ja już się lekko załamałam.
  22. ona mnie zabiła swoim urokiem już dawno:) cieszę się, że dostanie swoją sznasę i opuści to piekielne schronisko
×
×
  • Create New...