Ja na MP w końcu byłam, pies mi super szedł, aż sama byłam zaskoczona, ale p.Siejkowski wybrał Kasię z mojej "pary" ;) bo ja zrobiłam obrót w złą stronę :P ;) Na ringu normalnym nie jest mi to do szczęścia potrzebne więc nie zwróciłam na ten szczegół uwagi po prostu :) Za to Kasia 3 lokata, super jej poszło :D Zamieniała się psem z Przemkiem Walczakiem, bigiel z nia ładnie poszedł, ale Matylda jest tak przywiazana do Kasi że z Przemkiem kompletnie nie chciała iść i Przemek uśmiechem nadrabiał ;) Ofkors 1 miejsce Przemek, 2 Agata Lisiecka z foxem, 3 Kasia Żyżun z buldożkiem :)
Za to w grupie młodszej miała miejsce bardzo nieciekawa sytuacja, jestem ciekawa czy Asta będzie brała swojego psa następnym razem na MP? Chyba nie powinna..