Jump to content
Dogomania

wix

Members
  • Posts

    1075
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wix

  1. wix

    Gdańsk luty 2006

    Uwaga! Na wystawie w Gdańsku (18-19 lutego) będą zbierane pieniążki na gdańskie schronisko! Bardzo proszę w imieniu wszystkich pracowników, wolontariuszy, a zwłaszcza psów- wrzucajcie, każda złotówka się liczy!
  2. wix

    Pies i gitara...

    Bo wie co będzie dalej ;)
  3. wix

    Co i jak

    Nie, nie kontrastującą! Skraca to optycznie długość szyi :shake: Ringówka powinna być pod kolor psa :)
  4. Musiałek dokładnie :( Wszystkie psy wyglądały dosłownie jakby miały zbiorowego doła.. :| Ja byłam w tym miejscu we wrześniu, na "powietrznej", ale na klubówce pinczów i dobków- była niestety nie na trawie, a na betonie :shake:
  5. [B]cisa&fritz[/B] - dzisiaj było ponoć duuuużo gorzej niż wczoraj... :shake: :shake: :shake:
  6. Wczoraj podobno ok, dziś masakra.. W końcu cała I + II grupa, więc jednak duże psy :roll: Całe szczęście że kaukazom nie kazali biegać w kółko razem.. Brali oddzielnie, i Bogu dzięki... :) ;)
  7. Nooo po prostu z Gdańskiem to bez porównania zupełnie :( :/ I jeszcze 10 zł za bilet na wstęp.. buhahah..
  8. A ja wrocilam wlasnie ;) Mialam mila wycieczke, ale nic nie wystawialam w koncu ;) Dlaczego? Ano dlatego, ze pod Bydgoszcza zadzwonila do mnie p.Ewa od kaukazow i powiedziala, ze jest tak malo miejsca a tak duzo psow, ze te kaukazy sa tak nabuzowane, ze ledwo stoja.. i ze dla mojego i psiego bezpieczenstwa lepiej bedzie jak Cycka wystawi ona albo jej mąż. ja nie protestowałam, bo wiem ze mala hala + duzo duzych kaukazow = masakra :roll: jednak Cycu na ringu byl bardzo grzeczny, a mimo to zszedl z.. DOBRA! jestem megazaskoczona, ale ciesze sie ze to nie ja go wystawialam, bo bym chyba miala depresje do konca zycia :| co do briarda.. mniej wiecej ten sam powod- za bardzo byl zdenerwowany- wzielam go na ring to zaczal skakac, stac nie chcial- tak samo jak ze swoją pania zreszta... wiec razem z jego wlascicielka uznalysmy ze lepiej bedzie jak ona go wezmie, bo jednak skoro jest jego wlascicielka to nad nim na pewno lepiej zapanuje- i tak sie stalo ;) pozniej troche zalowalam bo na ringu byl bardzo grzeczny i dostal II/III.. poza tym poleciałam do borzojow, hodowca powiedzial ze ma suke ktora bardzo nie lubi biegac i poza tym jest otyła i moglby mi ja chyba dac jesli bedzie chciala biegac.. wzielam ja ze soba na smycz, kilka razy sie przeszlam po wystawie, spoko, poszlam na dwor pobiegac na ringowce, ok, poszlam na ring honorowy pocwiczyc jak bedzie na ringu- BLOK. zupelnie. przebiegła pół kółka i dalej niet. jej wlasciciel ją wzial- to samo- pol kolka i koniec zabawy. wiec on powiedzial ze teraz jest jej ostatnia wystawa w tym sezonie (potem ciaza) i walczy o ukonczenie championatu, wiec skoro z zadnym z nas nie idzie na tyle dobrze zeby bylo super, to on ja jednak wezmie- i zreszta mial racje, skoro sucz nie chce biegac i tak i tak to przynjamniej nie bedzie na mnie :P no ale tragedii nie ma ;) za tydzien gdansk :) :) co do reszty... Nancy nie wystawiala leonbergera, Fidulina z ctr 3/5 dosk, z dogiem 2/2 dosk, reszty nie spotkalam niestety, nie bylo miejsca.. :P a organizacji nie skomentuje.. ringi niesamowicie małe <kaukazom nie kazano biegać razem w kółku, i cale szczescie bo by sie chyba pozjadały na tak ogromnym ringu>, ludzi full, ledwo przejsc bylo mozna..
  9. ołłł... znaczysię dziś miał zły? ale przecież wyniki wspaniałe :)
  10. Gazuś ja dopiero jutro wystawiam ;)
  11. Mój strój i ja : P [URL="gg:http://img321.imageshack.us/img321/1186/stroj3bn.jpg"][COLOR=#0000ff]http://img321.imageshack.us/img321/1186/stroj3bn.jpg[/COLOR][/URL]
  12. wix

    Gdańsk luty 2006

    Ja na niedzielę do terierki walijskiej niebieska marynarka + jasne spodnie, a w sobotę to jeszcze mam dylemat :P
  13. Gazuś ja jutro wystawiam :) Kaukaza, i mam nadzieję briarda ;) Znalazłam super sposób na stres przedwystawowy- krótkotrwały stres związany z samym wyjazdem na tą wystawę :-o :-o na szczescie wszystko się dobrze skończyło i jedziem jutro :) :) Tufi- jak to, to Angelika nie wystawiała Ivo cały czas? Trzymajcie jutro kciuki błagam, przydadzą się wielce.
  14. Viz 1/1 dosk Polna 5/5 bdb Mona (Talut) 1/2 wo bez nominacji na bis paolinka została z pointerem na BIS :D :D fidulina z bullterierem cwc pluto 2/3 (beagle Kamili) boss 3/3 dosk (beagle Makroxa)
  15. Ooo to ocenia was ta sama pani (pani? czy pan? chyba pani, nie? :P ) co nas z kaukazem- daj znac pozniej, czego mamy sie spodziewac ;)
  16. wix

    Gdańsk luty 2006

    Proszbardzo :)
  17. wix

    Gdańsk luty 2006

    No to w takim razie psikus, bo ja u Pani Iwony byłam wczoraj i ja i Angelika tam wystawiamy, P.Iwona uznała że dwie handlerki jej wystarczą ;) Przejdźmy z tym na gg albocoś co?
  18. wix

    Gdańsk luty 2006

    Cavalierka, nie wiem czy wiesz, że nie wystawiasz psów z hodowli Białe Bursztynki?? Tak Ci mówię, żebyś później nie była zaskoczona. Pozdrawiam :)
  19. wix

    Gdańsk luty 2006

    No wiadomo ;) Flashka a Ty jedziesz do Gdańska ?? Kurczę sprawdziłam i na ringu gdzie będzie buldożka przed nami są 22 psy- obok na ringu hawanka, po 26 psach :/
  20. wix

    Gdańsk luty 2006

    flashka- w bydgoszczy np. jest :)
  21. wix

    Gdańsk luty 2006

    Ale nie ma jeszcze podanych godzin buu :(
  22. wix

    Gdańsk luty 2006

    Mi osobiście było bardzo ciepło.. może to z racji debiutu ;)
  23. wix

    Gdańsk luty 2006

    Kurczę nie wiecie kiedy będzie już lista zgłoszonych psów i plan sędziowania? :(
  24. wix

    Gdańsk luty 2006

    Rok temu było ciepło ;) Tzn. ja wystawiałam po raz pierwszy doga w koszuli i golfowym bezrękawniku, także mi było gorąco <raczej ze względu na debiut niż warunki pogodowe ;) >
  25. wix

    Gdańsk luty 2006

    Mam niebieskie spodnie i niebieską marynarkę, własnie w zbliżonym kolorze- ale nie jestem przekonana do tego połączenia ;)
×
×
  • Create New...