Pani Saro, CO PANIA TO OBCHODZI??!!
Milki jest malutka, wlascicielka nie ma pretensji o to do nikogo, badania psa wychodza w porzadku, jest sprawna, zdrowa i aktywna, ma dobra psychike - wiec O CO ten halas?! OK, wystarczy napisac raz - [b]Milki jest ZBYT mala jak na bordera[/b], odstaje od wzorca, na wystawy się nie nadaje, powinna być większa (na marginesie, ja rowniez uwazam, ze nie powinna byc rozmnazana). Jesli kogos to zniecheci do kupna BC z Never Never Landu, ok, niech zniecheci, ale nie rozumiem tej nagonki jaka sie teraz odbywa, bo wyglada teraz na nagonke na Bogu ducha winna Milki, a raczej jej wlascicielke, a nie na NNL. Co PANI SARA chce udowodnic wlascicielce Milki? ze jej pies jest brzydki, beznadziejny, karłowaty i najlepiej byłoby gdyby sie w ogóle sie nie urodził?! żałosne.