Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. to co wykopało cie towarzycho z wyrka, fotela i przed telewizora :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Aga&Ganja']A to nie możesz naturalnie rodzić?... [/QUOTE] no niestety wyszło że nie wyjdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]musowo 4 stycznia i to o 13.00 bo ja do 12 pracuję i muszę być już po pracy jak Jaśko się pojawi :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] nie młody ma byc koło 16 dopiero o 13 mam się zjawić ktg kroplówki itd
  4. likier ma ja uzdrowić ale coś wiedzę, ze tylko chodzi i się śmieje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]czy będą na bieżąco relacje i fotorelacje z party w Pierdach :grins: ??[/B][/COLOR][/QUOTE] doszły mnie słuchy, że po imprezie dziewczyny miały pragnienie i już po baterii likieru :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Alicja']..... :roflt:[/QUOTE] a ty co tu rechoczesz myślałam, ze cie nie ma :shake::evil_lol: [quote name='Olcia']Jaśku debowy wybacz, ale nie da się inaczej z nadirem postąpić w sylwestra, żeby nie zdemolował mieszkania:( wybaczysz????[/QUOTE] nie NIE nie NIE :cool1:
  7. [quote name='Aga&Ganja']No a mi od początku chodziło o Twoje maleństwo! Ja myślałam, że już urodziłaś... I, że tak Tobie to zdjęcie się podoba z tym brzuszkiem, że na bannerek ustawiłaś! :evil_lol: Ach, to Jan... Mój ojciec ma tak na imię! ;) No słuchaj, dla chcącego nic trudnego! A 4 stycznia, to już niedługo... Może być nawet dzisiaj albo i jutro! Dobrze się czujesz? :):)[/QUOTE] aaaaaaaaaaaaa hahaha czuje sie ok a termin mam na 10 Stycznia ale 04 czeka nas ciach ciach stąd wiem, że napewno wtedy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Olcia']jak widać:) Alan śpi budzi się co chwila, greta siedzi w oknie i goopek do sztucznych ogni się cieszy , a nadir po głupim jasiu padł przy misce i odpłynął[/QUOTE] przy jakim jasiu :mad::mad::mad::mad:
  9. [quote name='Aga&Ganja']Szpilka? :eviltong: A to na bannerku, taki odstający brzusio? Co to za fasolka? ;)[/QUOTE] aaaaaaa a w brzuchu siedzi poważny fasol Jan :evil_lol: będzie z nami już 04. stycznia 2010 :multi::multi::multi::multi: [quote name='Olcia']boszzzz co za posrany kraj pod każdym prawnym względem [/QUOTE] posrany kraj posrani ludzie :shake: [quote name='clockwork'] a nam Grosia padła... i czekamy aż sie obudzi do kąpieli :p a tera ja ida skoczyć z bojlera na główke :eviltong::eviltong: może wpadne przytaniać o 0:00 ;)[/QUOTE] będą foty :evil_lol: [quote name='Aga&Ganja']Przesłodka mordka! :):) [URL]http://images3.fotosik.pl/104/ed85c473cd17992c.jpg[/URL][/QUOTE] dzizys gdzie ty wynajdujesz te starocie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Olcia']oj chyba jak na bezrobociu jesteś to masz ubezpieczenie, dziecko ma z urzędu to napewno.[/QUOTE] dziecko tak a ty musisz wyrejetrować firme i totalnie ją zamknąć :shake:
  11. [quote name='Aga&Ganja']A to uważaj, żeby jakiegoś kawalera nie znalazła! :eviltong::evil_lol: A jak ma na imię ta niewiasta? :eviltong:[/QUOTE] dlatego ją ciachnelismy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Szpilka sie nazywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Klocku masz naprzykład tak [url]http://doradca.infor.pl/dzial/zawieszenie_dzialalnosci/artykuly/97338,zasilek_dla_bezrobotnych_dla_przedsiebiorcy.html[/url]
  12. [quote name='clockwork']jak nie przysługuje mi bezrobocie... ty mnie już nie drażnij... żartujesz???? ide od lutego na państwowy wikt ...[/QUOTE] serio dowiedz się najlepiej księgowej a jak chcesz ja zapytam swojej ale z tym tez jest jakas kicha :shake: a P jak będzie zakładał firmę koniecznie niech startuje w jakims start upie :cool1: zgarnie 40 koła plus będzie zwolniony z ZUS naprzykład przez jakiś okres 3 lub ileś plus samo zdrowotne potem z tym, że firma musi być w Polsce :cool1: jak coś to na gie służę podpowiedzią :p
  13. [quote name='Olcia']i pełnym brzuchem:):), oczywiście to efekt świątecznego przejedzenia:)[/QUOTE] skąd wiedziałaś że mam pełny brzuch i pełna macice :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Aga&Ganja']Łee, no to jak mamuśka pełną gębą, no to super! Tylko pozazdrościć! Mojej siostry czort już śpi... Wszyscy krzyczą, tańczą, same hulanki, a ten śpi, jakby go upili! Złote dziecko! :eviltong::evil_lol: A Twoja córeczka już chrapie?:eviltong:[/QUOTE] wyszła składać życzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Olcia']ja nie miałam tak dobrze do końca , bo mój poszedł sobie na urlop:([/QUOTE] [quote name='clockwork']no prosze cie ... powiedz że żartujesz :crazyeye::crazyeye: toż to dyskryminacja do jasnej anielki :angryy::angryy: więc co ma zrobić matka która prowadzi działalność z 4-ro mies. dzieckiem??? JA DO ŻŁOBKA NIE CHCĘ ODDAWAĆ... dlaczego jakaś zakichana instytucja jaką jest zus za mnie decyduje :angryy::angryy::angryy: oddałam dziadom przez cały okres działaności równowartość dwóch mieszkań.... sami nie mamy swojego M... tułamy sie jak dziady i jeszcze mnie będą zasrańce dyskryminować???? to se ide na bezrobocie- koniec ze składkami zus za mnie :angryy::angryy: niech państwo ma mnie na utrzymaniu .... a P. se weźmie działalność na sie i skorzysta ze zniżek zusowskich... a potem pomyślimy o rejestracji firmy w UK tylko musze sie dowiedzieć wsjo w tym temacie.... i niech nas cmokną :diabloti: koniec i basta! ale żeby nie dać nam prawa wyboru....... :shake::shake::shake: kraj bezprawia!!!! takie coś znalazłam na jastrzębskim portalu- mus zwęszyć temat.... [/B][/QUOTE] wiesz co bezrobocie też ci nie przysługuje hahahhahahahhaha a napewno składka nie hahahhahahaha nie chciałam ci mówić o brakach w równouprawnieniach między działalnościa i etatem - to samo za chwilę przezywam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Olcia']a czy ja już mówiłam że będę rurowatą teściową:):) coś ciężko mi się widzi dzisiejsza noc bo co głośniej strzelą Alan się co chwila wybudza[/QUOTE] hahahha ale nie znaczy to ze nie bedzie próbował :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zadzwoń na policję i zgłos hałas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Aga&Ganja']A to domyślam się, że mamusią jesteś, tak? ;) No wiesz, stara ale jara! Świetne to zdjęcie! :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mamuśka pełną gębą :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Olcia']ech a ja niecierpię jak mnie ktoś po twarzy dotyka, a teraz cierpię, bo Alan ma etap głaskania maminej buzi, a mnie w środku poprostu roznosi i czasami myślę że wyrodna matka jestem bo mnie dotyk syna na nerwy działa:)[/QUOTE] jeszcze chwile a potem jak zobaczysz jak dotyka swoją dziewczynę to będziesz marzyć o tych chwilach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Olcia']ja nie miałam tak dobrze do końca , bo mój poszedł sobie na urlop:([/QUOTE] hahahha mój poszedł przed świetami i..................................ale wrócił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Aga&Ganja']Witam! A co to, Sylwestra spędza się na dogo? ;) Rozbroiło mnie to zdjęcie! :evil_lol: [URL]http://img185.exs.cx/img185/2369/rozkrok7tn.jpg[/URL][/QUOTE] jak widzisz nie moge młodej damy zostawic samej w domu i musze z nią siedzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bosz ale żeś stara fote odgrzebała :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. ja mam zwolnienie do 8 stycznia więc rodzę w czasie zwolnienia. A jak nie to mój gin jest pod wieloma względami naprawdę najlepszym przyjacielem kobiety. No chyba, że chodzi o wyłudzenie porodu w 38tc :mad::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='bigos']Ta zielona, fluorescencyjna oranżadka dla debe:evil_lol: Od razu na myśl przywodzi ten oto demotywator ([URL]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1253599168_by_gyokuro_500.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: pycha i jaka naturalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='bigos']się wie:cool3:[/QUOTE] czy już przechylasz kieliszki :P
  22. [quote name='bonsai_88']Ja w bólu robię się nadwrażliwa na jakikolwiek dotyk, o czym [dla własnego dobra] wie cała moja rodzinka i większość znajomych...[/QUOTE] a ja z rana jak ktoś rano do mnie gada to...................................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Maga100'][B] Ciekawe czy w związku z Sylwestrem Tadzio pośpi jutro dłużej? :hmmmm: :diabloti:[/B] [B]ach, daj spokój, długo namawiałam hrabiankę, ale ona ma nas, wiochmenów, w odwłoku :shake: Wielka warszawianka na party w Pierdach?? :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE] taaaaaaaaaaaaaak napewno pośpi dłuzej z pewnościa i nie obudzi się na strzały pod waszymi oknami :diabloti: mam wrażenie, że z wami jestem zupełnie nie wiem czemu :shake::diabloti: tylko sałatki mi żałujecie :diabloti:
  24. [quote name='Maga100'][B]haha, no co ty, przecież debe nie chodziła do gina, bo po co? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/QUOTE] no dopiero teraz jak nie wydeło to poszłam bo myślałam ze to zapalenie otrzewnej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziewczyny zapytam księgowej :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. o jaki ładny koniec starego roku
×
×
  • Create New...