Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dbsst

    zakoceni.pl

    super jest takiego kotecka bym kciala
  2. hahaha skromnie :o sa porozrzucane po tym topiku te fotasy napewno wszystkie widzialas ;) bo przepytam hahahaa
  3. obieeeeeeeeeecalas
  4. dbsst

    zakoceni.pl

    8) :D
  5. u mbie tez snieg i szruga ktoby pomyslal ze w niedziele tak wczesnie sie obudze 8) :wink:
  6. qrcze dziewczyny moglybyscie juz isc na jakis spacer ;) haha ciesze sie ze sie podoba hihihi fota
  7. chyba jest bardzo wczesnie rano bo za oknem ciemno co za paskudna niedziela od rana bez slonca 8)
  8. souris a czy nie mozemy udac ze dzis juz jest jutro :roll: qrczaki mam nadzieje ze bedzie duuuuuuuuuuuzo ffot malego Dogomania[b]C[/b]ka :angel:
  9. sama robilam :D dziekuje
  10. [quote name='Katerinas'][quote name='malawaszka'][quote name='KORONA'][quote name='Katerinas']Wow!! [b]Korona[/b] - Ty masz taki super tatuaż? I się maupo nigdy nie pochwaliłaś? :evil: :lol: :lol:[/quote] A Ty się jeszcze mieścisz przed kompem? Brzuch masz już pewnie pod samym nosem? :lol: [/quote] no co Ty - chyba jeszczen ie taki wielki?? czy tak??? :o :angel:[/quote] Juy duzy... bo to sama koncowka :) cholercia... komp mi sie wywalil i nie mam polskich czcionek...[/quote] [b]Katerinas[/b] rany jak ja Ci gratuluje i zazdroszcze szybciorkiem prosze zrob 3 koleczka w prawo i jedno w lewo od ciotki dogomania[b]C[/b]ki ;) mama nadzieje ze spodoba sie najmniejszemu Dogomaniakowi :D Patka :popcorn: [b]souris[/b] akiedy Twoje foty tu zagoszcza cos skberzys :evilbat: :lol: a Ty Korono nie rozpraszaj sie tylko szukaj ;)
  11. [quote name='Patka']Dbsst :D miło mi bardzo z wzajemnością :D No dziś swoją norme zdjęciowa na cały tydzień wyrobie - bo pewnie nie bede miała w tygodniu tyle czasu :-? :wink: Odpoczynek z Lilith po pieszczoszkach .... :fadein: :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img164.exs.cx/img164/8614/200502120301fs.jpg[/img]Thanks to ImageShack for Free Image Hosting[/URL][/quote] eeeeeeeehhhhhhhhhhh Patka jak jabym byla facetem to juz bym w Toruniu siedziala ehhhhhhhhh extra Korona ciezkie masz zycie ale dla mnie naprzylkad ini faceci tez nie istnieja ;) nie ma zawsze widze czarna dziure hihihihi
  12. albo Piesiak z Mruczyslawem zalozyli sztame ;) i poluja teraz na Basenji 8) :lol:
  13. [quote name='malawaszka'][quote name='souris']KORONA nie przejmuj się ona w ogóle na wszystkie akty jest chętna, a kto wie może to jej TZ pisze :wink: :wink: :wink: [/quote] jaki tam TZ - On tylko we mnie wpatrzony :lol: to ja piszę malawaszka :lol: i to ja sie za babami oglądam w tym związku :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] hahaha waszeczko to macie taki sam uklad jak ja i moj TZ wszyyyyyystkie kobitki dla mnie a dla niego ehhhhhhh nie wiem niech bierze co chce ;) :lol:
  14. dbsst

    zakoceni.pl

    jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie super zdjecie i ten Walery ihhh przystojny jest przystojny
  15. ehhhhhhhhhhhhhhhhhi i znowu czekac ale co zrobic poczekam :roll: :drinking:
  16. hahaha sama mowisz ;) a ja myslalam ze ona Ci pozowala ;) hihihi
  17. [url]http://img210.exs.cx/img210/6930/200502120071rb.jpg[/url] Patka :iloveyou: och jak ja lubie na Ciebie patrzec (bez podtekstow tylko ;)) KORONA [url]http://www.imagestation.com/picture/sraid157/p0d248a7f271d6940628314e2ede0f80b/f527ffed.jpg[/url] :angel: extra tatu ciekawi mnie jakie sa inne zdjecia z tej sesji 8) :)
  18. sa porozrzucane w [b]zakoceni.pl[/b] naprzyklad :D
  19. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    [url]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/ZmianarozmiaruPIC01522.jpg[/url] ehhhhhhhhh :iloveyou:
  20. albo mu sie aktorzy zbuntowali 8)
  21. :D :D :D ide sie :drinking: :drinking: ;)
  22. [quote name='Agga']dbsst no wiesz cio :lol: Ona tam spała jak aniołek :angel:[/quote] napewno nie ona sie czaila na jakiegos zloczyncza napeewno ;) hihihihi
  23. Korona :angel: :roll: :angel: :angel: :angel: :D
  24. regularnie placimy 8)
  25. :placz: ja kce kolejny odcinek :puppydog: no prosze
×
×
  • Create New...