Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Vectra']sałatki były przepyszne , gruba Dominika niech żałuje , bo dla niej NIC nie zostało :diabloti:[/QUOTE] czyli nie było tak jak sie z nią umówiłam pokazała i schowała do lodóweczki :shake: Vectruniu jak ty to robisz ze masz takie chody ..................... a kiecka w cekiny koloru róż :diabloti:
  2. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3.jpg[/url] ja wyjełas nawet świąteczna zastawę jak ja byłam u ciebie to piłam z kubka wielkości naparstka a tuuuuu :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  3. [quote name='Maga100'][B]chyba nie sądzicie, ze ona już wstała :shake: Pół nocy tańczyła, śpiewała i piła, teraz musi odespać :diabloti: nie chciała zostać, aby rano powitać dzień razem z Tadziem, nie wiem zupełnie czemu :shake:[/B][/QUOTE] nie chciała budzić się z Tadziem :crazyeye: [quote name='Vectra']cześć wstrętne baby :diabloti: szczególnie witam taką jedną GRUBĄ , co mi tu pisze i pisze i pisze i baterie w telefonie niszczy :evil_lol:[/QUOTE] bosz ludzie nie znaja umiaru :diabloti: [quote name='Maga100'][B]masz to na własne życzenie :diabloti: trzeba było nie pisać do niej z nowego numeru :diabloti:[/B][/QUOTE] tż ją znasz czyli jak zwykle ja nic nie wiem :shake: [quote name='Vectra']wytrzymam jeszcze te trzy dni , potem nie będzie miała czasu :diabloti:[/QUOTE] a jak znajdzie godnego następce :cool1: Wstałaś JUŻ :crazyeye:
  4. jak likier się udał smakował gościom, jak impreza się udała ile zgonów na podłodze, łózkach i wannie, będa jakies foto :cool1: :BIG:
  5. ależ fajowo w tym roku rodzimy - nie moge sie juz doczekać ----- wstałam i aż roznosi mi klatke z radości, że to za chwilę, że to za moment.........................................no mam nadzieję, ze nie zrobiłas mi tego i 31 Okruch nie pojawił się na tym ziemskim padole :eviltong: :BIG:
  6. czy będą jakies Sylwestrowe foty :cool3: :BIG:
  7. wpadam z Noworocznymi śnieznymi całusami - jak po imprezie mów mów mów :calus::BIG:
  8. czesc Klocki jak tam mała ogrodniczka :cool3:
  9. jak tam głowa imprezowiczko :D
  10. Najlepszego Baski Śniegaski :BIG:
  11. [quote name='Martens']I co, żyją po kinderbalu? :cool3: Najlepszego w Nowym Roku :BIG:[/QUOTE] jest szansa, że ich śnieg przysypał i po lokach Vectry i po sukni w cekiny :shake::diabloti: :BIG:
  12. mój aniele czy śpisz :cool3: witam cie w nowym Roku mam nadzieję, że w niedziele odśnieżysz podjazd do domu bo możemy swoją amfibią nie dojechać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Wyspanie mnie boli głowa - tylko nie wiem od czego hahahahhahahahhaha
  14. i jak Olciu twój osobisty ssak śpi :D
  15. WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: ale pada śnieg jest EXTRA :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  16. [quote name='Olcia']do konsystencji która jest potrzebna do powstania małego cudu natury:)[/QUOTE] i koto jest zboczony i K T O :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. jakos nie moge sie zebrac pies stawa opór hahahaa
  18. [quote name='Olcia']ty mały zboczeńcu:)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie mogę z tobą kto tu jest zboczony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Olcia']hmm jakoś te wszystkie konsystencje sprowadzają mi się do jednego:)[/QUOTE] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahhahahaha ZBOCZONA :diabloti:
  20. ja i mój brzuch spadamy........................................życzymy miłego spania :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: idziemy pochodzić a potem.......................ale o tym ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] tak ...biedne porzucone pieski :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] prawda ale wyjachali na wakacje rodzice w domu pewnie niezła impra :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. he he he i bigosiary hahahhahaha
  23. no zjedlismy popilismy możemy isc z psem :d i jaki Januszek...........................Jan :D
  24. [quote name='Olcia']waszka to się pewnie gździ na sianie bo sypialni nie ma kuchni nie ma i jeszcze czegoś tam też nie ma:), tylko dlaczego u magi w pierdach??[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo u Magi ma wszystko :lol::lol::lol: [quote name='Olcia']to zaszalałaś moja droga[/QUOTE] się wie elokwencja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...