-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a mnie sie to podoba takie romantyczne :D
-
[quote name='Wojtek']Spoko, [b]dbsst[/b], damy rade :wink: Wiesz, masło maślane :D Wywołuje się.[/quote] maslo maslane sie wywoluje a a juz sucha jak wior jestem :evilbat: :wink: i ciekawe kiedy to damy rade bedzie :evilbat: juz Ci nie wierze :bigcry:
-
[quote name='Wojtek'][quote name='wini']No moze cos potem wstawie ale jak znajde 8)[/quote] No proszę. :-? Ale się broni... :wink:[/quote] Wojtek Wojtek Ty mi nie podpadaj oj nie nie miala byc fota a co jest nic nie ma :bigcry:
-
[quote name='wini']No moze cos potem wstawie ale jak znajde 8)[/quote] jakto potem :o teraz
-
[quote name='wini']No ale nie mam serwerka 8) Kompromitujacych nie bo to najnowsze i nie sa narazie do ogladu :wink: 8)[/quote] jak to nie masz serwerka a przez ImageShack nie da rady ??
-
a teraz jeszcze troche Telmy :D [img]http://img141.exs.cx/img141/3474/img11895ho.jpg[/img] [img]http://img141.exs.cx/img141/7106/img11691qm.jpg[/img] [img]http://img141.exs.cx/img141/7292/img11885fq.jpg[/img] no i na koniec rekin [img]http://img141.exs.cx/img141/1687/img11841ia.jpg[/img] sliczna jest
-
[quote name='wini']A co chcesz kilkanascie ? niałem format i mam moze ze 2 8) a reszta to juz albo z psiakami kompromitujace albo z rodzinka ale to młody(15lat) :roll: byłem 8) Ja jednak wole dziewczyny ogladac 8)[/quote] oj dobra dobra cosik napewno wygrzebiesz ;) dawaj te kompromitujace nikomu nie powiem ze je widzialam slowo 8)
-
[quote name='wini']Ale moich fot tu juz kilka jest i nie mam serwerka pozatym wole ogladac kobiety 8)[/quote] wlasnie kilka a nie kilkanascie ;) a zreszta ja wole ogladac mezczyzn 8) dawaj dawaj
-
[quote name='wini']Dziewczyny wy sie nie klucic tylko wstawiac bo jakos nie ma na co popatrzec 8)[/quote] hihihi wini to moze Ty przodem ;) hiihi i kto tu sie kloci z Tajdzi nigdy hihihi a co do moich fot to niedlugo trzeba bedzie przemianowac adres z dogomania na dbsstomania juz tyle fot wrzucilam ;) wiec teraz naganiam tylko gaseczki ;) hihihii
-
[quote name='tajdzi'][quote name='dbsst'][quote name='tajdzi']Tu się foty wkleja, czy gada? :evilbat: No już migusiem prosimy o śliczne foteczki :lol: 8)[/quote] wlasnie tajdzi moze.............................Ty :evilbat: :lol:[/quote] Buchachacha!!! Debest! Ja i [b]śliczne foteczki[/b]? No coś ty :) :lol:[/quote] nie gadac wlapiac nie pyskowac bo ugryze jestem glodna jak wilk maly ;) :lol: :lol: :lol:
-
[img]http://img144.exs.cx/img144/531/18mama0vr.jpg[/img] oh Dymek po mamusi odziedziczyl urode :iloveyou: [img]http://www.kupsprzedaj.pl/pictures/0/0/2/KS-329685-195818.jpg[/img] a to ideal pasowalby mi do Szpilki ;) cuuuuuuuuuuuuudo
-
[quote name='tajdzi']Tu się foty wkleja, czy gada? :evilbat: No już migusiem prosimy o śliczne foteczki :lol: 8)[/quote] wlasnie tajdzi moze.............................Ty :evilbat: :lol:
-
[quote name='ajka'][quote name='baskomaniak'] Bo jeszcze powołają "Inspektorowi Piesiakowi" komisję .. chorobcia...ostatnio "modną.... ... że nie wspomnę kto mógłby przewodniczyć... :o [/quote] Na Jowisza! Nieee, wtedy z naszego serialu zrobiłby się horror. Cień tego pana przewodniczącego towarzyszy Polkom nawet łożnicy ( nawet tej legalnej!), nie,nie. To już lepiej,żeby jednak Piesiak miał jakieś wyniki. :lol:[/quote] hahaha to by kuz bylo za duzo Basenji nam tego nie zrobie zadnej komisji to musi byc serial akcji ;) a nie psychologoiczny (albo psychiczny ) hahaha
-
[quote name='Patka']Dbsst, ale ciiiii no jak możesz wydawać ten serowy sekrest :D :wink: Pozory to pozory :lol:[/quote] hahahaha ale wiesz Ajka jest swoja ;) (i ma moloska;) ) a zreszta czego sie nie robi dla foty [b]MROWECZKI[/b] :lol:
-
[quote name='Siostra']ojejku, dopiero teraz przeczytałam, że Szpiluś zaniemogła. Dobrze, że już lepiej. A propos tabletek, ja od zawsze daję swoim bokserzycom w taki oto sposób: kupuję taki pasztet, pasztetówka to się nazywa, kroje plaster, wkładam tabletke i lepię kulkę. Zawsze się udaje, polecam. Szpilko kofana, racaj szybko do pełnej formy, wiosna sie robi, czas pobiegać :D[/quote] hahaha tez tak robilam ale teraz sie ten gnojek wycwanil i wywala tableteczki hihihihi
-
[quote name='Agnes']leeee wpadka :oops: no to dam np to i cosik z akwareli :oops: ale tu naprawde nie jestem w tym dobra, wiec prosze o wyrozumialosc i wsio - wiecej do pokazania nie mam :evilbat: :lol: :modla: wspaniale fotki wspaniale
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']ciotka spokojnie bo na serducho nie wyrobisz 8)[/quote] hahaha wlasnie cos mnie boli serce hihi i to z podniety ;)[/quote] hahah no niezle... :o do łóżka odmaszerwoac...[/quote] no dobra to juz sie zmywam do wyrka papa :buzi:
-
extra film wkrecilam TZ ze to film z zajawki psow ratownikow hihihihi ;)
-
Lazy :buzi: dostalam dostalam teraz ide ogladac
-
[quote name='Agga']ciotka spokojnie bo na serducho nie wyrobisz 8)[/quote] hahaha wlasnie cos mnie boli serce hihi i to z podniety ;)
-
[quote name='ajka']właśnie byłam w galeryjce Mejka, po obejrzeniu fotek szczekającego na gitarę, oświadczam,że pomysł z porwankiem nie był najlepszy, bojam się :lol: :lol: :lol:[/quote] nie bojaj sie to bokserek co najwyzej zalize na smierc;) a i ukrasc sie da pojdzie za kawalikem zoltego serka naprzyklad ;)
-
[quote name='Marek z Gromem']Dobra zdradze wam tajemnice to bede JA 8)[/quote] hahaha taaa a swistak siedzi i zawija w te sreberka ;) hihihihi no dobr anie lenic sie obstawiac :evilbat:
-
[quote name='ajka']miałam na myśli jakieś [b]nadzwyczajne argumenty[/b] w stylu małe porwanko mejka? :evilbat:[/quote] :o :o Ty bestyjo :lol:
-
obstawiamy obstawiamy obstawiamy ;)
-
[quote name='ajka']czy Mrówka jest bezapelacyjnie nieprzejednana? Może [b]KTOŚ LUC COŚ[/b] ją przekona?[/quote] mama nadzieje ze jest opcja przekonania Jej ale czy ja wiem .........