Witajcie...! :P
Madzia, właśnie pojechała na obóz i przeprasza, ale nie zdążyła się z Wami osobiście pożegnać z braku czasu (pakowanie itp.), dlatego ja to robię w jej imieniu ;) Pozdrawia wszystkich i wraca 25 sierpnia :D
a pojechała z takim zapakowanym plecakiem: :wink: :lol:
[url]http://img236.imageshack.us/img236/3804/10035201rg.jpg[/url]