Jump to content
Dogomania

julcia_so

Members
  • Posts

    524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by julcia_so

  1. Elitesse, śliczny Waciak II !! :P A maleństwa przesłodkie! :angel:
  2. Oluś, ale super foteczki!! :P Alez Besia jest piękniasta!! :iloveyou: tak samo Uni!! :angel: :angel: Waszko, fajowe legowisko! :) Boluś juz ślicznie wygląda!! :D Agatko, śliczne Słoniątko!! :iloveyou: :angel:
  3. Pink, superowy Waciak!! :D :angel: :angel:
  4. Aga, Gratulację dla Ciebie i Zadruni!! :P Buźka dla mamuśki i szczeniorków! :calus:
  5. Agatko, ale piękniaste maleństwa!! :P :iloveyou:
  6. [quote]Egri należy do tej grupy piesków, których kable nie interesują[/quote] to tak samo jak Denis!! :) On nigdy nie próbował sie dobierac od kabli i wogóle go to nie interesuje.. :D
  7. Ale śliczna Mafiia!! :P :angel: :angel:
  8. właśnie: :lol: :lol: :lol: [quote name='florance']halo halo[/quote] co tu dzis takie pustki??!! :-?
  9. florance, super fotki Bubla!! :P Fajowo wygląda w tych szeleczkach! :angel: Magda, śliczna Egri!! :D I fajnie ją ogoliłaś :) A macie maszynke?? :P
  10. Super fotki!!! :P :angel: :angel: :angel:
  11. Witajcie!! :D Na samym poczatku WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH ZWYCIĘZCÓW!!!! :P :angel: :angel: :angel: nasi sznauceromanicy górą!! :laola: :terazpol: Orsini, ale twoja sunia ma duuuuuuużo tytułów!! :o :D
  12. Agatko SUPER!!!!!!! :angel: :angel: :angel: :angel:
  13. Waszko, ale słodziutkie fotki!!! :P :angel: :iloveyou: Oliwka jest śliczna!! :calus:
  14. Waszko, ale super, że kolejny sznaucerek ma domek!! :angel: :P Ja tez dostałam wieści od Oli z wystawy!! :D I poszło im ŚWIETNIE!!! :angel: :angel: :angel: ale to juz dziewczyny się same pochwalą!! Ogromne gratulację dla nich i dla piesków!! :calus: :drinking: :drinking: :drinking:
  15. [quote name='Pink']Jestem ciekawa jak tam sznaucerkom idzie w BB[/quote] Ja też! :P I mocno trzymam kciuki! :D
  16. Śliczny Roni!! :angel: :angel: :angel:
  17. Koro, super zdjęcia i super zabawka!! :P Pink, ale świetny olbrzymek! :o :P :D
  18. florance, ale Bubel jest piękny!! :P :angel: ale macie super, że tyle psiaczków spotykacie i jeszcze sznaucerki! :D
  19. florance, ale piekny Bubel!! :P :angel: :angel: hondka, zdjęcie się nie otwiera... :( :-?
  20. [quote name='florance']Julcia niby jesteś, a jak by Cię nie było[/quote] hehe... :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. ja jestem cały czas... 8) :lol:
  22. [b]Justa[/b] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :angel: Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i sznaucerków!! :P :calus: :new-bday: :drinking: :BIG:
  23. [quote name='Ka-Vanga']Przeczytalam to wszystko co dzis napisaliscie i mam tylko jedno do powiedzenia: JAK TU NIE KOCHAC DGM !!!!!!!!!!!![/quote] Całkowicie się ZGADZAM!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
  24. [quote name='Agatka']A teraz żegnam Szanownych Państwa i ide sie znecac nad CTR'em[/quote] miłej pracy!!! :D
  25. [quote]my stare rury jak wino jesteśmy- im starsze tym lepsze [/quote] hehehe.... :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...