[quote]Egri należy do tej grupy piesków, których kable nie interesują[/quote]
to tak samo jak Denis!! :)
On nigdy nie próbował sie dobierac od kabli i wogóle go to nie interesuje.. :D
Witajcie!! :D
Na samym poczatku WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH ZWYCIĘZCÓW!!!! :P :angel: :angel: :angel:
nasi sznauceromanicy górą!!
:laola: :terazpol:
Orsini, ale twoja sunia ma duuuuuuużo tytułów!! :o :D
Waszko, ale super, że kolejny sznaucerek ma domek!! :angel: :P
Ja tez dostałam wieści od Oli z wystawy!! :D
I poszło im ŚWIETNIE!!! :angel: :angel: :angel:
ale to juz dziewczyny się same pochwalą!! Ogromne gratulację dla nich i dla piesków!! :calus: :drinking: :drinking: :drinking:
[quote name='Ka-Vanga']Przeczytalam to wszystko co dzis napisaliscie i mam tylko jedno do powiedzenia: JAK TU NIE KOCHAC DGM !!!!!!!!!!!![/quote]
Całkowicie się ZGADZAM!!! :lol: :lol: :lol: :wink: