-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Wczoraj w Toruniu... cotonki: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/952/coton6lv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/4237/coton28bs.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1503/coton31zm.jpg[/img][/URL] grzywek: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1979/grzywek2cx.jpg[/img][/URL] maltan: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/3390/maltan1hh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1015/malatn24zz.jpg[/img][/URL] mało tego niestety :-? mam kilka fotek z wystaw z zeszłego roku, wstawic? :roll:
-
No właśnie ktoś mnie tu prosił o zrobienie fotki Flatom, a ja się kręciłam w koło ringu i nie wiedziałam czy dobrze robię fotkę :oops: Aha, tu coś jeszcze ;) cotonki: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/952/coton6lv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/4237/coton28bs.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1503/coton31zm.jpg[/img][/URL] grzywek: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1979/grzywek2cx.jpg[/img][/URL] maltan: [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/3390/maltan1hh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img382.imageshack.us/img382/1015/malatn24zz.jpg[/img][/URL]
-
To jest to co udało mi się ustrzelić, niestety nie mam wheatonów :( Leonki: [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/8735/leon7is.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/7322/leon27wq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/537/leon31ej.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/1212/leon47pt.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/4998/leon58mh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/2686/leon60gy.jpg[/img][/URL] Tollerki - ciekawa rzecz, były tylko trzy, ale wszytskie z tej samej hodowli, jednak każdy w innej klasie biegał RED RED Virgo Vestalis [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/9012/toller8xi.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img393.imageshack.us/img393/5462/toller22lo.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/459/toller39cd.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/1188/toller43dy.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/3773/toller54re.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/1783/toller62xh.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/6599/toller80tw.jpg[/img][/URL] wilczarz: [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/861/wilczarz3mi.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/2072/wilczarz24ah.jpg[/img][/URL] Nie pamiętam co to była za rasa :oops: ktoś wie? [URL=http://imageshack.us][img]http://img394.imageshack.us/img394/2589/czary4ec.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img394.imageshack.us/img394/1433/czarny27wg.jpg[/img][/URL] Goldeny: [URL=http://imageshack.us][img]http://img370.imageshack.us/img370/8233/goldeny8zi.jpg[/img][/URL] Shih tzu fotomodel :) [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/566/shihtzu4iv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/9670/shihtzu25gq.jpg[/img][/URL] Spaniele: [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/1306/spaniel1bg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/7150/spaniel24gi.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/3240/spaniel30rp.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/9470/spaniel47jq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img388.imageshack.us/img388/3962/spaniel55rn.jpg[/img][/URL] I to już wszystko ;)
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Zawróciły w głowie, ale i tak jesteś wierna yoreczkom, z tego co widzę :) Molcia też jest śliczna, a jeszcze sobie zobacz Pokusę, z tej samej hodowli co Nelka :) Pokusa ma starszaa siostrę yoreczkę :) -
Paolinka, jak na czerwono to się na pewno mi rzucisz w oczy ;) Sprawdzę w katalogu co i jak i o której godzinie i jakos damy radę :)
-
[quote name='pumilo']Dobra pielęgnacja [u]DOBREGO[/u] włosa [/quote] Czyli co i jak często? Pewnie kąpiele, szampon, albo szampony, odżywka, papiloty itp?
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Toffi miał zeskrobiny robione 2 razy, wet mówił że wielkie "kalafiory" miał na powiekach, ale bez rezultatu. Więc usunięto mu III powieki. I nic, dalej łzawią :( -
Heheh, chyba się zatrudnię na etat :lol: Dobra, spiszę sobie co i gdzie pstrykać i zrobie wszytsko co w mojej mocy żeby wszędzie dotrzeć :P Szkoda że godzin nie podają na stronie, byłoby łatwiej ;) [b]Paolinka[/b], jak cię poznam? Jak będziesz ubrana? Ja będę miała na rękach maltankę małą :P
-
Ja też uważam że ci ludzie dobrze zrobili zabierając pieska. Pewnie maja świadomość że to kradziony. A gdzie oni podali te informację? Właśnie, ciekawe dlaczego nikt go nie szuka :cry:
-
:o ja też chcę żeby moja tak kiedyś pozowała :P cudeńko!
-
Dopiero spojrzałam na ten banerek, to się dobrze skłąda, bo na 6 będę oglądać spaniele :P A jak dla mnie to będziesz miała co robić na południu, bo tam jest raj jeśli chodzi o maltany, stanowczo więcej niż w centrum czy na północy. Więc jakby ci się coś trafił, to please :P
-
Znaczy się, biżuterią? :lol: Cieakwe co miał na myśli :roll:
-
[b]Toller Fox[/b], napisz na jakim ringu mam szukać to się postaram :P I co to w ogóle za rasa Toller? :oops:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
:P Bardzo wam wszytskim dizękuję za te miłe słowa. Cieszę się że wam się Nelka podoba :P Daga, jestem pewna że gdybyś sobie szczeniaczka sprawiła, to oba pieski dogadałyby się wyśmienicie. Naprawdę jest kupa śmiechu i w sumie dobrze że jest Toffi, bo ona się wiele rzeczy uczy od niego :P Patrząc teraz na nią jak słodko śpi zwinięta w kuleczkę nigdy bym nie przypuszcała, że to taki mały szatan :P To jest szok jakiego ona ma sprinta gdy biega i jak tryska energią. Oczy i serce się radują gdy się na to patrzy :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Gosia, NNikka[/b] :klacz: A spróbuj Gosiu odświeżyc stronę, ja mam fotkę nie krzyżyk :-? ciekawe dlaczego nie widzisz :( No moja mała też nie ma spacerowej koleżanki, ale chociaż ma kolegę i widać że jej to bardzo pasi ;) [b]NNikka[/b], hehehe tak to się zaczyna :B-fly: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ty nie kombinuj tylko kasę ciułaj w skarpete. Ja też nie kupiłam od razu. Rok czekałam i wiem że się opłacało. Tylko mi nie mów że nie warto tyle czekać i że to za długo. Toffi jest bez papierów i dosyć już miałam z nim problemów, wiem coś o tym. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Wczoraj Nelka brykała na działce [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/8765/nelkoniczyna2bt.jpg[/img][/URL] wszytskiego trzeba w życiu spróbować :wink: [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/3381/nelkrzak7lj.jpg[/img][/URL] Wreszcie udało mi się ustrzelic ją na stojaka, bo stale biega lub leży ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/6749/nelpoza0gn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/5827/nelprofil8im.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/9250/nelroze3qr.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/4364/nelroze22xl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/3808/nelroze34xq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/3630/nelsiatka3gi.jpg[/img][/URL] Coś ja rozbawiło, że aż się kulała ze śmiechu :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/3803/nelturlanie6dx.jpg[/img][/URL] A mój Toffi ma własną masażystkę :lol: I do tego jaka zgrabna laska :lol: ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img353.imageshack.us/img353/2029/masazystka1oo.jpg[/img][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
masełkiem? O, nie słyszałam, spróbujemy więc. :P No i z taka małą rozrabiara zaczynamy pracować nad postawą, eee, śmiesznie na razie to wygląda :lol: Anielik, oj ja duzo o tym myślę ale się nie wypowiem. I pewnie nie znajdziesz tu kogoś kto ci przytaknie. -
[quote name='bachar'] na co otrzymałam odpowiedź: "Były to Bishony Frish .[/quote] A może chciała napisać "fresh" :lol: skoro taka zorientowana :wink: W sumie nie wiem jak wygląda mały frise, ale ten mi na pudla wygląda. A w ogóle jak widze te ogłoszenia na allegro i gratce to mnie trzęsie :evil:
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[quote name='Gosia&Luka']Mieli farta. 8)[/quote] No to jeszcze większy wstyd, z taką drużyna tylko taki wynik :-? A jak się namęczyli chłopaki :o :lol: :wink: -
NIe rozumiem, taki piesek i jeszcze z papierami za 10zł? Jakiś szwindel. A ci znajomi co kupowali, to w sumie dlaczego wzięli skoro wiadomo że co sjest nie tak, jakaś kradzież. I dlaczego nie można go zwrócić skoro ma tatuaż??? Chyba czegoś do końca nie zrozumiałam bo nie wierze. Angel, a z czego tak na prawdę się cieszysz? :roll:
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
:lol: :lol: Gosiu, nie wiedzieć dlaczego, często spotykam się z określeniem "dla babci" jeśli mowa o pudlach. Ale dlaczego dla babci??? :-? Ja miałamkiedyś mini morelowego i był najmądrzejszym pieskiem jakiego znałam. Niestety szybko musiałam go pożegnać :cry: :cry: :cry: Dla mojego Jackusia [*] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Gosiu, a ja jej zmoczyłam mały ręczniczek i zamroziłam i wiesz co? Ona się na to wypięła :lol: Ale za to wyżywa się na wszytskim co jej w pyszcek wpadnie. A ja jej staram się podkładac gumowe zabawki i gryzaki. teraz właśnie liże drzwi od łazienki :o -
:P mniejsza o pogode ;) oby frekwencja dopisała. Ja w lutym specjalnie do Bydzi jechałam żeby 3 maltany zobaczyć przez 10min. :wink: Fotki muszą być, bo ja tu cierpię na nałogowy brak fotek i info o maltanach na wystawach.
-
No ja bym Piotrze na to nie liczyła, bo maltanów jest zazwyczaj mało, chyba że jak to jest Wa-wa to może troche się pojawi. Lepiej jest na międzynarodówkach. Ale jakbyś miał okazję strzelić kilka fotek, to wiesz, tu zawsze fotki mile widziane :P