-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Dziękuję :P U nas w klatce obok też jest foksik, malutki ma kilka tygodni, pyszczek ma słodki :P
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Gosia, :eek2: no nie gadaj, takiego klopsa to ja nie chcę :nerwy: Nie wiem jak u bolonków, ale maltany szybko rosna na początku. To też obserwuje u Nelci. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Oj, kurde tobie to pod górke z tym szczeniaczkiem :( No ale wszystko trzeba z głowa planować. I głowa do góry, na pewno będziesz miec swojego maltańczyka, tego ci z całego serca życzę :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[URL=http://imageshack.us][img]http://img467.imageshack.us/img467/7497/cry2nd.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img467.imageshack.us/img467/3413/cryy8jd.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img467.imageshack.us/img467/3650/cryyy2yo.gif[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img467.imageshack.us/img467/7438/zy9fq.gif[/img][/URL] Wielka szkoda [URL=http://imageshack.us][img]http://img467.imageshack.us/img467/1310/nudy9rx.gif[/img][/URL] A plany co do pieska? Hodowla wybrana? ps. Maila ci wysłałam -
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Nata's topic in Terier tybetański
Śliczne pyszczki :angel: Fantazja, Fiona, Frezja, Fistaszek - bardzo ładnie Moja propozycja: FIGARO :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Tak myślałam, pewnie sama nie wie że łyka z ryżem :lol: A jak tam twoje plany Aniu??? -
Hej :P A to moje psiaki: [b]Toffi[/b] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/481/toffi2an.jpg[/img][/URL] [b]Nel[/b] [URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/6069/nel6dz.jpg[/img][/URL] Mała to jeszcze szczeniak, zaczepialska strasznie, pyskuje ;) starszemu Toffikowi, ale ten znosi to nadwyraz dobrze :P
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ania, ona ma juz 2 stałe na górze, a to jest mielsce na trzeci ząbek :P Mleczaki juz lecą :P ciekawe czy ona je połyka czy co? Nie znajduję ich na dywanie. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Debiucik w styczniu w Głogowie, a potem Bydgoszcz, jeśli po pierwszym występie się nie zrażę. Żałuję że teraz na Poznań nie możemy, że brakują jej te 2 tyg :roll: Ale co do wystaw to mam wiele obaw. A czy ktoś z was będzie w Poznaniu??? -
[b]Gniezno się zgłasza[/b] :P :P :P Hej, to ja ze swoimi dwoma psiorkami: Toffi (spaniel 4 lata) i Nel (maltańczyk 5 miesięcy). Mieszkamy na Winiarach. Ale mnie zaskoczyliście że jeszcze ktoś oprócz mnie trafił na dogomanię :P A juz mi przykro było, że nie ma w Gnieźnie takich maniaków jak ja, a tu jednak niespodzianka :P Dawajcie jakieś foty swoich pupili :P Pozdrawiam! Martyna
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
I jeszcze kilka dzisiejszych fotek: Jednorożec Nelly :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img471.imageshack.us/img471/8202/jednorozec3fz.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img471.imageshack.us/img471/7066/kanapa3fm.jpg[/img][/URL] Mniam mniam śniadanko było pyszne :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img471.imageshack.us/img471/1489/mniam6ig.jpg[/img][/URL] A ja juz scerbata jestem :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img471.imageshack.us/img471/1261/scerbata0sg.jpg[/img][/URL] -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[b]Pascal[/b] widać tryska radością na tych spacerkach :P A w ogóle fajne ma imię :P Ja Luczkę podziwiam, taka mądra dziewczynka :P Dla nas nawet nauka wołania siku to niezły wyczyn [URL=http://imageshack.us][img]http://img470.imageshack.us/img470/2832/syzyf9qb.gif[/img][/URL] A te adresówki zaraz zamiawiam, dla jednego i drugiego. A nawet tam jest jeden z grawerką "Nelly" :P -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
[b]Śliczne pyszczorki :angel: tylko całować :P[/b] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Wczoraj znowu udało nam się ją tak ustawić, ale ogólnie ciężko, bez podpórki ani rusz :roll: A waży teraz już 3kg, do tych mini maltanczyków na pewno nie należy no i dobrze :P Za to na ringówce chodzi jak gamoń, a właściwie prawie biegnie, taki z niej niespokojny duch. Kurcze jakbym mogła to bym tu wstawiła mini filmik z Nelą i Toffim w roli głównej :P Ania, maila dostałam, a nie dostałaś odpowiedzi??? :o I na gg próbowałam cię złapać, ale nie odpisałaś. Sprawdź pocztę, ok? -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
No nie mogę się na nią napatrzeć :P Taką ma słodką tę mordkę :P I takie bystre oczka, pewnie na tym treningu fryka jak zwariowana i w swoim żywiole, co? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Ania-k[/b], przysięgam że on tam sam dobrowolnie się wciskał :o Bo jak chcieliśm,y ten numer potem pokazać znajomym i zachęcałam go na smakołyk, to i tak nie chciał wejść. :lol: A wczoraj udało nam się zrobić fotkę jak Nela pięknie się rozciągnęła w swej całej okazałości :P I tak sobie teraz paptrzę, że już czas obciąć jej paputki :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img496.imageshack.us/img496/2526/poza14wi.jpg[/img][/URL] Ale generalnie jak ja ustawiam to się garbi i wygląda to mniej więcej tak: [URL=http://imageshack.us][img]http://img491.imageshack.us/img491/125/poza2vl.jpg[/img][/URL] I faktycznie jak ona szybko rośnie. Ma już ponad 5 miesięcy, i już ma nawet 4 stałe ząbki na górze :P A pod drzwiami jak ktoś idzie ujada jak nakręcona, za nią leci Toffi i wturuje jej dzielnie. Normalnie gimela w chacie. I tu jeszcze jedno zdjęcie mojego małego tuptusia :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img491.imageshack.us/img491/3017/kuchnia3ar.jpg[/img][/URL] -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Jejku Gosia, jak ona się ślicznie uśmiecha :P :angel: Jak ja bym ją dorwała, to biedna by była, tak bym ją ściskała, miętoliłą :lol: Buziaki dla Luczki od cioci Martyny :P ps. A widzę że ma na szyji adresówkę w kształcie kości. Sami robiliście? -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Agnieszka[/b], dziękuję :P Naprawdę miło czyta się wasze życzenia :P [b]NNikka[/b], mówisz że to zazdrość? No fakt, on swojego nie ma więc "pożycza" od Neli :lol: I łóżko Nelci też sobie pożycza. Kładzie się tam a biedna Nela idzie spać na podłogę :( :wink: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Cockerek replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[b]Daga[/b], Oskar powinien dostać oskara za pozowanie! :angel: Jest cudowny! Kąpieli jak widać nie lubi ale za to jak imponująco wygląda już po. Jest po prostu boski :P No i oskar również dla ciebie za piękne fotencje :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Daga[/b], ale fajny sweterek ma Oskar :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No to macie i Toffika i duecik :P Zmęczony po bieganku [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/7339/tof9bc.jpg[/img][/URL] Nie pytajcie mnie jak on wlazł do Neli transporterka :niewiem: :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/7295/toff8tq.jpg[/img][/URL] lot phoenixa ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/4967/toffi4te.jpg[/img][/URL] I duecik, bardzo zgodnie żyjąca para :lol: ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/8704/walka0km.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/5871/walka30hd.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/6549/walka40hq.jpg[/img][/URL] I Nela wściekła na maxa [URL=http://imageshack.us][img]http://img473.imageshack.us/img473/4151/walka23iz.jpg[/img][/URL] :P -
Ania, już mi się marzy kiedy tym wozikiem do pracy pojadę, a może polecę :lol: Hm, no i czekamy na kolejne fotki z wystaw! Na mnie możecie liczyć jeśli chodzi o Poznań :P A jakbyście napisały kogo ma w jakim ringu ścigać, to na pewno przyjdę i fotkę zrobię :P
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
DZIĘKUJEMY!!! :P Nela się zawstydziła i schowała pod biurko :lol: No dobra, Toffika też wstawię :roll: Ale on nie jest taki piękny :lol: :wink: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
A tu pięknie przerobione zdjęcia przez koleżankę Anię :P [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/122/green03hs.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/1896/green18mp.jpg[/img][/URL] Aniu, jeszcze raz dziękuję :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Pierwszy wystawowy kucyk maltański :P Co prawda tylko jeden na razie ale zawsze od czegoś trzeba zacząć :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/9176/kuc1uc.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/5853/kuc29mg.jpg[/img][/URL] A tu zdziwiona albo przestraszona :niewiem: nie wiem co tam dojrzała :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/4287/kuc38km.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/218/kuc46mc.jpg[/img][/URL]