-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
:P Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe słowa:P Tak sobie myślę ... dziś już tydzień mija, tydzień temu już latałam jak kot z pęcherzem :lol: A wczoraj był seans filmowy, oglądaliśmy płytę z wesela. To się naśmiałam, miałam ubaw po pachy. Niektórych sytuacji się nie pamiętam, i te spanikowane miny w kościele :lol: Zaraz wstawię nowe zdjęcia Neli :P -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[b]Gosia[/b], ale ty masz mądrego pieska :o . A do tego taka piękna :angel: (nawet jak troszkę podwozie ma przybrudzone :lol: ) Buziaczki dla niej ode mnie i od Toffika i małej Nelci :P -
Ania0k, nie rozpędzaj się, prezencik biorę JA! :evilbat: Gosia, no dziękuję tobie z całego serca, tego nam było trzeba! :lol: Ależ ty szczodra jesteś! :lol: A guścik jak najbardziej mój :P
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[b]Aniu[/b], ale masz fajne pocieszne grzywki :angel: To nie psi seks tylko mizianki :P [b]Gosia[/b], powodzenia we spinaczce po drabinie :P ;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Aniu-k[/b], ślicznie dziękuję :P A z tym tortem były jaja. Żadna kucharka ani kelnerka nie chciała z nim wyjść bo sie kolebał na wszystkie strony :lol: Źle go tam jakoś zamocowali i mało co się rozsypał na częście. Kucharka jak wleciała do sali to pruła jak przeciąg byle zdąrzyć go donieść :lol: -
Łe Jezu :P Ale życzeń i prezencików :P Dziekuję ślicznie :P [b]Amelia[/b], takie udełeczka są najśliczniejsze, szczególnie jak się je "rozpakowuje" po latach :P [quote name='Gosia&Luka']A tu ode mnie i od Luki PREZENCIK [/quote] Nie chce mi się ten prezencik otworzyć :( Szybko Gosia, zrób coś, bo mnie ssie z ciekawości :P Aha, a żelazka nie było :o teraz są chyba sztućce na topie :lol: A wesele udane, w sumie stawiła się niemal cała rodzinka w komplecie, jedna i druga, razem było chyba 87 osób, już nie pamiętam, nie potrafię teraz zliczyć. Orkiestra się spisała na medal, wyżerka że hej, a zabawa udana do rana, goście tańczyli, tupali nogami i śpiewali. Jednym słowem, tak jak chyba każda para młoda sobie marzy aby ich wesele wyglądało. Tule przygotowania i już po zawodach. Teraz jestem ciekawa kiedy się przyzwyczaję mówić "teściu / tato, teściowa / mamo" :lol: oj chyba nie szybko mi to przyjdzie :P
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Jestem, jestem :P [color=red][b]Kochani, jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy a życzenia! [/b][/color] Na ślubie kupa stresu, co zresztą widać na zdjęciach, ale za to weselicho do białego rana. Mieliśmy świetną orkiestrę, a goście chwalili jadło :Pogólnie tyle się czeka i tyle przygotowania, a cały wieczór i noc złeciały jak błyskawica. Było super! A teraz obiecane zdjęcia [url]http://img434.imageshack.us/img434/158/kosciol5qz.jpg[/url] [url]http://img434.imageshack.us/img434/8485/przys2bw.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/729/podpis0ft.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/2641/wyj9gb.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/5774/wyjscie4ru.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/8123/my1vb.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/7792/smile1mr.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/6660/taniec6jj.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/5563/tort1gk.jpg[/url] [url]http://img301.imageshack.us/img301/9602/sala6nk.jpg[/url] I jeszcze Nelka z bukietem ślubnym do którego jednak nie chciała się ładnie ustawiać. [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/7237/nela45rm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/4092/nela21hl.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img295.imageshack.us/img295/2635/nela33ci.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/1990/nela9so.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/83/nela13ds.jpg[/img][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[color=red][b]Jesteście super!!! [/b][/color] :buzi: Dziekuję wam bardzo! Fotki na pewno się tu pojawią. :P -
Jejka dziewczyny :oops: ale jesteście kochane :P Dziękujemy wam ślicznie oboje :P Anelka, a co jest w tym prezencie? :sweetCyb: A żebyście miała więcej okazji do opijania... ja mam dziś swoje święto (nauczyciela) a mój niebawem mąż ma dziś urodziny :new-bday:
-
A dziękuje bardzo :P [quote name='Ania-k'] :drinking: [/quote] No wypijcie za nasze zdrowie, bo ja niestety musze mieć trzeźwą głowę do rana. A taki ze mnie słabeusz że nawet se drinka nie wypije.
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Hejka kochani! Jak najbardziej jestem za zlotem! :ylsuper: Podpisuję się obiema rękami a Nela łapkami :lol: Gosiu, no w te wakacje na pewno się spotkamy bo ja takiej wystawy w Sopocie nie odpuszczę i choćby się waliło i paliło - j a d ę! No a piwko na plaży - mniam mniam :drink_2: chyba że będę kierowcą, ale i wtedy damy radę :pepsi: A we wakacje mogę jeździć ile wlezie i nie musze się prosić o urlop ;) Ania, ty już hodowlę wybieraj, żeby jak najmniej czekać. Przecież wszystko postanowione. Masz już coś na oku? :tard: ;) Daguś, nic niestety nie wskazuje na nasz występ w Katowicach :bigcry: no chyba że mojemu, juz od jutra, mężusiowi oś zaświta w główce i postanowi jechać :niewiem: Ale jak nie, to licze na to że zrobisz mnóstwo fotek :P A teraz idę sobie zrobić big coffee :drink1: bo uwielbiam :facelick: -
W takim razie tez dziękujemy już na zapas :P Stójki się uczymy, hm, ttrochę się mała garbi, ale szlifujemy :P A co do przyszłego roku... ja się tym chyba bardziej stresuję niż jutrzejszym ślubem :lol: :P :wink:
-
Fotki będą na pewno :P [quote name='Alutka']Zyczymy " połamania pazura " ! [/quote] Ale my jeszcze nie występujemy :( my się jeszcze do szczeniąt nie zdążymy załapać.
-
A kto z was będzie w Poznaniu? Ja na pewno, szkoda tylko że klasy baby nie ma. No i na pewno zrobię całą stertę fotek :)
-
A klasa [b]baby[/b] jest w Poznaniu?
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Gosia[/b], gdańsk to by była trzecia wystawa w szczeniakach więc chyba niezbyt się opłaca. Ale na pewno będzie gdańsk ten późniejszy i sopot. Nie mogę się w sumie tego sopotu doczekać bo mam sentyment do tego miasta. Jako dziecko spędzałam tam każde swoje wakacje. Przepiękne miasto i taka odskocznia od rzeczywistości, przynajmniej w tamtym czasie. [quote name='Amelia23']No i oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!![/quote] :P Dziekujemy bardzo :P na razie nie mam stresa, ale pewnie niebawem będę większość swojego czasu spędzać w wc :cunao: A Neliszka faktycznie dopiero co mały berbeć była :baby: a teraz juz taka duża klucha z niej urosła. A kochom jom z cały epy :loveu: :lol: -
Piekne shitzaki :angel: Gratulacje dla właścicieli :P A ta wystawa na jakimś placu zabaw była? :roll:
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Lukierkowa panienka jest boska :angel: ależ ona bielusieńka i te zabójcze kędziorki :P Miło się ogląda jej zdjęcia :P Więcej fotek tu więcej, please!!! :P Ciekawe czy Alutka coś dla nas ma :roll: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Debiut miał byc w Bydgoszczy w lutym ale jednak spróbujemy nieco wcześniej w Głogowie w styczniu, jeśli nic nam nie pokrzyżuje planów. Klasa szczeniąt bo będzie miała 8 ms. Zobaczymy jak jej (i mnie) pójdzie heheheh :lol: Lecę obejrzeć fotki Lukierka :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Gosia[/b], dziękuję ślicznie :P staram się tu trochę fotek wstawiać, ale u was na bolończyku jakoś mało fotek, dlaczego? :( A Nela jest w trakcie nauki stania i chodzenia na ringówce. I musze przynać, jest coraz spokojniejsza i ładnie stoi, chodzenie też jej ładnie idzie. Oczywiście wszystko wymaga jeszcze doszlifowania, ale jest dobrze. Bardzo mnie to cieszy :P maluda się szybko uczy :P -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
O dziękuję :P Aniu i co? Mężulek przekonany do Poznania? :P Wczoraj się chyba obraził że nie chciałam z nim rozmawiać, co? :lol: Nie mogłam po prostu. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No i jeszcze kilka w domu Nela zamknęła Toffika na balkonie i ma radochę :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/2764/dom0eg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/817/dom22bq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/2073/dom37sg.jpg[/img][/URL] Przepychanka w kuchni "kto pierwszy do jedzonka" ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/7595/dom48mc.jpg[/img][/URL] -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
O dniu wolę na razie nie myślęc, przeciez to jeszcze AŻ CAŁY tydzień :errrr: Po tej przygodzie neli z osą chodzi jakaś ospała. Pierwsze dwa dni było ok, ale teraz zrobiła się jakaś senna. Wet mówił że tak może być, ale i tak mnie to martwi. Dziś kazał juz odstawić leki żeby doszła do siebie. No zobaczymy. A to fotki z katedry gnieźnieńskiej [URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/218/kat5ku.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/5836/kat33qn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/5108/kat91iq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img211.imageshack.us/img211/3282/kat63em.jpg[/img][/URL] -
Beza jest piękna! Ma taki piękny włos i kolorki :angel: No i bardzo profesjonalne zdjęcia ( i tu pochwały dla właścicielki :P)
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Gosia&Luka'] Wyobraziłam sobie od razu małą Nelusię pomiędzy Wami w drodze do ołtarza, na grzbiecie niosącą czerwoną poduszeczkę z obrączkami.[/quote] :lol: :P idącą? chyba biegnąca na łeb na szyję :lol: ona taka wariatka mała :lol: Nela z Toffim ida w ten dzień na służbę do znajomej. A tak na serio, to chcę to już mieć za sobą bo stresa mam wielkiego :o