Jump to content
Dogomania

Cockerek

Members
  • Posts

    2537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cockerek

  1. A ja mam takie pytanko: dorosły boston ma uszka stojące, a szczeniaki jak widze na zdjęciu mają oklapnięte. Czy uszka z czasem staja same czy jednak wymagają tego jakiś zabiegów? Fajne mają pyszczki :)
  2. Ja to mam strasznie słabą pamięć do filmów, już się znajomi śmieją że mnie w ogóle nie warto brać do kina ;) Ale z aviatora pamiętam tyle, że nie spełnił moich oczekiwać, zbyt okrzyczany
  3. [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:BIG: :drink1: [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:cunao::cunao::cunao::cunao: [/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  4. [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Udanego Sylwestra [/COLOR][/SIZE][/I][/B][COLOR=#ff0000] [I][B][SIZE=5]i szczęśliwego Nowego Roku[/SIZE][/B][/I][/COLOR] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:BIG: :drink1: [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:cunao::cunao::cunao::cunao: [/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  5. [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:BIG: :drink1: [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:cunao::cunao::cunao::cunao: [/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  6. Ty to masz psa king konga Gosia ;) A propos King Konga, oglądałś ktoś ten nowy film? Hm, ja wczoraj. Strasznie sobie zagrali na ludzkich emocjach. Beczałam pół filmu (a ma prawie 3 godz) i w ogóle w doskonały sposób pokazuje jak to człowiek może wszystko zepsuć :shake:
  7. [CENTER][B][I][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:BIG: :drink1: [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:cunao::cunao::cunao::cunao:[/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][COLOR=black][/COLOR] No a portal pewnie powstanie, pewnie prace ruszą w połowie stycznia, no zoabczymy ;)[/LEFT]
  8. Śliczna Luczka na fotkach na śniegu :loveu: A jaka ona silna :crazyeye: 150kg podnosi w pyszczku? :lol: ;) [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red][I]Udanego Sylwestra [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]i szczęśliwego Nowego Roku[/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:BIG: :drink1: [/I][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red][I]:cunao::cunao::cunao::cunao: [/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  9. Hm, w sumie może chodzi o to, że nie można czesać włosów zupełnie mokrych ani tez zupełnie suchych. Ja to najpierw trochę "przelecę" szczotką, potem spray, i potem grzebieniem dokładnie. I jest dobrze, kutonów raczej nie ma ;)
  10. pryskałam przed czesaniem, bo jak czeszesz suche włosy to sa bardziej podatne na łamanie. No ale ja musze teraz wylewać z butelki na rękę i rozcierać na włosach, bo Nela przed sprayem ucieka :cool3:
  11. Ja mam ale mało użyłam, bo Nela się boi spray'u. Ale fajny jest. Ja w ogóle lubię kosmetyki tej firmy.
  12. No jeśli dopiero 3 dni używacie a juz widac efekty, to dobrze rokuje. A to się nakłada i za jakiś czas spłukuje czy to się wchłania czy jak?
  13. [quote name='Wind']psy po wygojeniu rany mialy zalecone plywanie. [/quote] Faktycznie ciekawe jak tego dokonać szczególnie o takiej porze roku :lol: Yorka do wanny i niech macha łapkami. Ale jakiś pies pokaźnych gabarytów? Z psem na basen wpuszczają? :crazyeye: ;)
  14. [quote name='aneta21']zabarwienia wokół oczu zaczynam usuwac zelem hery'ego [/quote] I pomaga? tego żelu nie używałam dlatego pytam. Napisz jak działa ;) ładna ta twoja Figa :-D
  15. ok, jakby co to mam ciebie na uwadze :) A to by było sporo pracy zanim taki portalik miałby ruszyć. No ale fajnie byłoby takie coś uruchomić z nowym rokiem :)
  16. Jak to zrobić to akurat nie największy problem ;) Cały czas intensywnie myślimy :)
  17. Mój mąż miał taką operację, trochę o kulach chodził, a teraz juz nie ma sladu po operacji. Będzie dobrze, Alutka, zobaczysz. Na pewno to trochę potrwa ale psinka jeszcze będzie śmigać że hej:Dog_run: A pogoda u nas taka sama. Tak sobie od rana nieśmiało pruszy snieżek, a tu nagle biało wszędzie, ślisko i śniegu grubo. I nadal pada. A szkoda że się ten śnieg spóźnił i święta takie białe nie były :-?
  18. Portal maltanowy był w planach. Ale na planach się skończyło. Do tego trzeba trochę osób do współpracy, a jakby nie patrzeć, yorków faktycznie jest o wiele więcej, a więc i więcej osób do pracy ;) Może kiedyś... Pumilo, ty masz yorki? Nie wiedziałam. A są tu jakieś ich fotki?
  19. [quote name='Candy']Mam pytanko jak umieszczacie z boku zdjęcia swoich pupli???[/quote] W swoim profilu masz miejsce na [B]avatar, [/B]musisz tam wstawić link do obrazka jaki chcesz żeby widniał pod twoim podpisem ;) Musisz się tylko trzymać wymaganych rozmiarów.
  20. [quote name='Daga_i_Oskar']Martynko, przeciez ja w Anglii byłam tylko tydzień, w Polsce już ponad miesiąc jestem :)[/quote] :oops: a co mi się ubzdurało że dłużej tam posiedzisz :niewiem: [b]Nesjanko[/b], twórczyni portalu o yorkach to Elenka właśnie :) A zobacz jak się wstydzi. Kawał dobrej roboty odwaliła a się rumieni ;) Może i zbyt mało maltanów żeby taki portal powstał, ale ja sobie tak myślę, że i tak by był ciekawy. Maltańczyki to taaakie słodziutkie pieski :-D
  21. No cieszę się :) A teraz zmykaj do pracy pracusiu. Ja to się obijam nie ma co... :B-fly:
  22. Ania, doszły maile do ciebie??? I ten link?
  23. [B]Nejsanka[/B], zgadza się, portali suuuper. Taki portal o maltańczykach tez by się przydał. Calypso, Candy girl, Caprice, Channel, Charming girl, Chili Pepper... a w sumie nie wiem dlaczego założyłam że chodzi tobie o angielskie imiona :roll:
  24. [quote name='"Dzidtka"']równe 4 miesiące[/quote] Uuu, taki mały bzyk a tak ślicznie się prezentuje :-D Bardzo mi się podoba :)
  25. [b]Lenko[/b], nie myśl o rozstaniach, ciesz się że teraz maluchy są z wami, to najpiękniejsze chwile i a pewno będziecie je zawsze miło wspominać. A imiona na "c" - zawsze mi się podobało, tak jak Ania napisała, Cleo. Może jeszcze Chester, Camelia. Jak mi coś przyjdzie do głowy, to napiszę.
×
×
  • Create New...