-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Śliczny jest Mumiś :loveu: A jak się fajnie wtula w większego od siebie, cielpuszek z niego :D A co ten kot tak się przed nim wdzęczy :lol: ? [quote name='Gosia i Luka']Ale spójrz, ile dobrego robi ta mała, biała kulka! :loveu: Myślę, że tak właśnie miało być! :smile:[/quote] A ja nie wiem o co chodzi :oops: Wyjaśnijcie please. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Elenko, Bijoulka dzielna dziewczyna była, bardzo ładnie jej poszło :D I dawaj tu mnóstwo swoich maluszków, i w ogóle się nie krępuj że to maltanowy temat. My chcemy maluchy oglądać. Czekam niecierpliwie czekam na filmik małych mordeczek :smilecol: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Angee_p']Oj Cockerku... Milka wytrenowana...:lol:[/quote] No na serio! Aż mnie zazdrość zżerała więc poszłam trenować Neluszkę :painting: :lol: ;) Eee, do Milka to jej daleko jeszcze :sadCyber: ;) -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Jejka 5 maleńkich słodkich kluseczek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Śliczne pysie, a jakie kolorki :multi: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
A Mileczka to wytrenowana że hej :loveu: Wpatrzona w swoja pancię :razz: A Nelka mi tu szepta na ucho że Milka to jej idolka :grins: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ten filmik to jest smętny trochę, bo taki co chciałam wstawić to za duży był :angryy: a ona tam telewizję oglądała baaardzo zaciekawiona :grin: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Angee_p, no ekstra :D A nam się tez udało :eviltong: -
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zdjecia byly robione profesjonalnym sprzetem, a nie kompaktem jak wczesniejsze fotki.[/SIZE][/FONT][/quote] No i od razu widać ;) My to taki sprzęt mamy ale ja się ty wcale nie umiem obsłużyć :roll:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Czy się uda? Zobaczymy, to będzie próba [URL="http://www.zippyvideos.com/4096826203076836/mov06200/"][IMG]http://i1.zvhost.com/1/l/ln5j300t.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/6.01/2.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote]Prześliczna fotka :loveu: I tak profesjonalnie zrobiona jak u fotografa, bardzo mi się podoba :D
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Mileczka w roli głównej :loveu: jaka fajna :loveu: a jak krzyczy mały diabełek :evil_lol: Hm, hm, hm, zaraz cosik tu wykombinujemy ;) -
NIe nie, chodziło mi o to że dwie fotki zeszły się w poziomie i (przynajmiej u mnie) okno forum się powiększyło. Eeee, jak mod nie marudzi to spoko ;)
-
Ja myślałam że u nas z choinką też będzie w tym roku to samo, ale zdecydowałam się jednak na plastikowe bombki :lol:
-
Draczyn, piesiunie masz słodkie, pyskolki w sam raz do całowania :loveu: A najbardziej to mi imponuje ta kolekcja z tyłu na półce :crazyeye: No i widzę, że przy pieskach choinka jednak na stołek poszła :lol: Taką jukę moja mama też miała, jakieś 12 lat hodoała. No ale pojawił się mały Toffik i juka poszła na straty :razz: Nawet mam fotkę jak jeszcze był mały i pęszył w doniczce :lol: Misiaczek, dostaniesz burę od moda z te fotki ;) że bez entera wstawiłaś ;) Fajną masz parkę :) I baaaardzo podoba mi się kocyk :D
-
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Wiesz, dokładnie tak na nią mówimy - rzeźnik! :angryy: -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Pani weterynarz z mojego miasta u wszystkich suk widzi ropomacicze i zaraz pod nóż bierze (nota bene sunia mojej koleżanki zmarła kilka godzin po tej operacji), a u mojego Toffika, który się drapał "wykryła" nadrważliwość na dane pokarmy i zaleciła eukanubę - pies miał grzybiczne zapalenia skóry :angryy: A tak na marginesie ta babka reklamowała swoją "klinikę" kilka razy w Moim Psie :shake: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Góral[/b], oj tak, śliczne te maltany :loveu: A fryzurka dopracowana perfekcyjnie :loveu: [b]Nesjanka[/b], uchyl rąbka tajemnicy, please :modla: :modla: jam jest bardzo ciekawa :-) A w ogóle to wiesz :kciuki: super pomysł z tą maltanką ;) -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Draczyn, toś mnie teraz pocieszyła i mam nadzieję że tak będzie. Mój TZ mówi że ja to zawsze szukam dziury w całym :roll: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Wystawiaj, wystaiaj, a co se będziesz żałować ;) Ja to sobie tak piszę, że może tu czy tam pojadę, a jak mi się okaże że Nela wystaw nie lubi? :shake: Coś tam jej nie spasuje i klops. Raczej strachliwa to nie jest, ale za to za bardzo przyjacielska :roll: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
No jak mi taki numer odwali, to się naprawde wścieknę. NIe po to tyle czekam, żeby mi pinda mała plany pokrzyżowała ;) Karka, a ty będziesz wystawiać? -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Noo, tam to koniecznie, musi być. Mnie się juz tak do katowic spieszy, tyle ludzi mam spotkać. Mam nadzieję że Nelce nie zachce się mieć akurat cieczki :mad: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Drzwi zawsze szeroko otwarte :D Zapraszam serdecznie! kawkę dobrą serwuję ;) -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Łabiszynek to jakies 3 km ode mnie :multi: ja tej ale bliziutko, jakbyś była tu kiedyś, to nie ma siły, musisz wjechać. A jak się dowiem (a dowiem się na pewno :evil_lol: ) że byłaś i się ukrywałaś, to wiesz :mad: -
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
[quote name='Karka']Cockerek mieszkasz w pięknym mieście:multi: Gniezno to prawie moje drugie rodzinne miasto -cała prawie rodzina ze strony ojca mieszka nieopodal Gniezna :multi: Mam wielki sentyment do tego miasta[/quote] Taaak?? :razz: A gdzie dokładnie? :razz: Hm, to pewnie niedługo wpadnieszdo mnie na kawkę? :multi: :razz: Serdecznie zapraszam! :D -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Ja tej, [B]Ewik[/B], ale elegancka damulka :loveu: ;) [B]Marketa[/B] twoje psiaki fajne kitki mają :) A fotka na plaży super wyszła :loveu: