-
Posts
2537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cockerek
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Ło, ale on już jest duży - wyrósł nam pan Pascal :cool3: :multi: Świetny! -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
[quote name='bognik']Nie że się uczy ale podobno dogomania jej się wyświetla po angielsku (a przecież to niemożliwe :roll: ). [/quote] Możliwe, jeśli weszła na tę angielską stronę. Ale to juz zupełnie inne forum, ne nasze. [b]Bognik[/b], to maleństwo co wstawiłaś ... :loveu: :loveu: :loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[B]Aniu[/B], no właśnie on miał takie drętwieniełapek. To jest straszny widok jak pies ma takie wystraszone oczy, bo nie rozumie co się dzieje i po prostu się boi. Leki dostaje 3 miesiące. Pewnie już do końca życia będzie je dostawał :-( [B]Nesstuś[/B], ja nie widze tych fotek :placz: widzę tylko dwie fotki na łące i na kolanach :roll: Oglądał ktoś z was "underworld evolution"? Jak nie, to żadna strata. Wczoraj w kinie widziałam, badziewny, niby horror science fiction. Dla mnie to badziewna bajka ;) -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Nesstuś, fajna psinka :loveu: i ma taka samą smyczkę jak Nel :D Obcinałaś go że o zapuszczaniu myslisz? To co, teraz więcej fotek nam tu przybędzie :D Super! Ania, Milka to taka piękna panna że oka oderwać nie można. Nie mogę się nadziwić jak jej włosy urosły, takie długie już ma, sliczna jest! :loveu: A ja mam zmartwienie :-( Mój Toffi ma padaczkę :placz: przedwczoraj miał atak i już na pewno wiem że to padaczka :placz: Moje biedulki :-( -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Nessti, super że jesteś! Odkąd Himka nas opuściła, zostałam tu sama z maltanem, no jeszcze się dołączyła Angee_p :multi: ale teraz już myślę będzie raźniej :D Ja też Nelcię w lipcu przywiozłam :) To mówisz że miałaś mieć gołą pupcię od Karki :cool3: Nela też taka zwariowana jak twój Nesstuś. Świrusy :D -
Gratuluję!!! :angel: :angel: Uwielbiam fotki maleńkich kluseczek, poproszę :modla: Ostatnio zakochałam się w takim jednym małym shihtzaku :loveu:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Ewelina[/b]no własnie skąd te przecieki :cool3: Ale Lily to chyba w szczeniakach biegnie, bo patrzę na datę i widzę że od mojej Nelci jest młodsza :roll: [b]Nessti[/b], witamy! :D Dzięki za miłe słowa. Napisz prosze coś więcej o swoim piesku, jak się wabi itp. :D [b]Hallauren[/b], fotek więcej na serio nie mam, no chyba że chcecie oglądac tyłek Nelci na stole :lol: bo tylko takie mam ujęcia. [quote name='"elena"'][B]Mileczka [/B]słodka :loveu: !!![/quote] Lenko, a ja wiem że Angee_p ma śliczne nowe fotki. [b]Aniu[/b], ładnie prosimy tu foteczki Milci :multi: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Ach, te pieski z zagranicy! :loveu: One zawsze tak przygotowane pod linijkę - podziwiam właścicieli i ich misterna pracę nad układaniem tych kucyków. Ania, ty wiesz jak Milce broda urosła, alleee długa :cool3: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Hej, witam wszystkich! Dwa dni mnie nie było, taki teraz gorący okres w pracy. [b]Hawan[/b], dziekuję za fotki :D Mam też kilka fotek z twojego ringu więc wrzucę to wieczorem na temat hawańczyka :razz: Właścicielka tego drugiego pieska to wasza znajoma? Bardzo miła osoba :D Mróz u nas trochę mniejszy, ale nadal trzyma. Jak ja nie znoszę zimnicy... :shake: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='Ewelinaa']Mogłabym prosic o stawkę maltanczyków[/quote] Prosze bardzo :D PSY ONTARIO Wonder of Love (szcz - tak jest w katalogu ale to na pewno pomyłka) CHIOCO of Scalnitas (pośr.) ALLADYN Forussi (otw.) SUKI WHITE MAGIC Online-Dreams (szcz.) ZALOTKA z Kociego Dworu (szcz.) WHITE PEARL Evelyn Amidala (mł.) CELIA Biała Energia (otw.) Koniec, tak mało :roll: A w dododatku panowie w ogóle nie dojechali. Pewnie przez tę pogodę :shake: -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Nefesza, a co jest co na tej fotce? :lol: ekstra Co do gumek... ja jednak wypróbuje choć myslę, że to będzie porażka. Nela szaleje po chacie, wyciera się w dywan, więc te gumki długo nie przetrwają. Chciałam jej dzisiaj zrobić takie kuce jak ma Liko, ale marudziła na stole :diabloti: więc dałam jej spokój. Ale jutro się za nią zabieram :diabloti: -
Tak, ode mnie i Nelci :D
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Bognik[/b], uwierz mi, że inne fotki nędzne są, bo stałam tyłem do męża więc bez sensu wyszło. Np. na stole widać tylko doopkę :lol: A pielęgnacja maltana, no nie jest taka zła :wink: :megagrin: :siara: :wallbash: :flaming: :scared: ;) -
[b]Maga[/b], jeszcze raz gratuluję :laola: ! Ucałuj Toffika :calus:
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
Maga, a to jest strona klubu ozdóbek w czechach? Wiem że jest tam klub maltanów ale na razie nie udało mi sie strony znaleźć. -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[b]Maga[/b], pięknie Toffilek stoi :klacz: A jaką ma zgrabną pupcię :grins: Bardzo ładny! A o tym fotografie nic nie wiedziałam, ale widzę że to jakaś zagraniczna strona (czeska?) a skąd oni u nas fotki? Ja też nie mam za dużo fotek i takie nieciekawe bo robione od tyłu :roll: A ja nie mogę uwierzyć, że się tak jakoś minęłyśmy. No przecież ja stolik miałam za ogrodzeniem twojego ringu :shake: [b]Yaki[/b], zaraz pędzę oglądać tę stronkę. A tak mi się wydawało że ta pani po czesku mówi, ale pewna nie byłam. Często zaglądam do was na temat shih tzaków, ale teraz chyba jeszcze częściej będę tam wpadac. Ten mały mnie oczarował :loveu: -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Juz się kiedyś przymierzałam. Ale teraz chyba naprawdę spróbuję. Ja to się tylko obawiam żeby włoski się nie połamały od gumek, jak tak się długo używa. Chyba najpierw takie frotki muszę kupić. A frotki nie spadają? A shih tzu czy lhasa to mają chyba inny nieco włos od maltanów, co? Lhasa ma chyba grubszy, czy mi się tylko wydaje? :shake: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
co to za strona BA? Na BISach nie zostawaliśmy, od razu z ringu w samochód i do domciu, więc nic nie wiem. też jestem ciekawa. Może związek na stronie napisze potem :roll: -
:lol: :lol: Dziękuję Yaki. Mnie wystarczy jak ona moje serduszko łamie :lol: Bo kochom ją z całej epy :loveu: :lol:
-
Bolończyki (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Agnieszka76's topic in Bolończyk
Gosia, Luka jest boska :loveu: i taka smieszna jak to wszytsko tak robi na zawołanie :lol: Filmiki sa ekstra!!! Mądra Luczka :cool2: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
No stawka faktycznie "mało wymieszana". Ale wyników niestety nie wiem. A może na głównym temacie głogowa by ktoś wiedział? -
Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cockerek replied to Dzidtka_Gl's topic in Lhasa apso
Nefesza, Liko jest śliczna. Mnie się tak podobają lhasaczki w tych kitkach :loveu: A w tym śniegu... :loveu: -
Ja to się chyba w tym szczeniaku zakochałam, żałuję że nie mam lepszych fotek. A mój mąż to patrzył jak zaczarowany i stwierdził, że ta rasa (bo on się aż tak bardzo nie zna ;) ) tez mu się bardzo podoba :D A maluszka tylko całować i całować... :loveu:
-
Pozwolę sobie wstawić tu fotki prześlicznego szczenięcia, którego widziałam wczoraj na wystawie. Był tak pocieszny, taki śliczny :loveu: I jak wpatrzony w swoją Panią. A pani miała tyle ciepła w sobie i z takkim oddaniem ćwiczyła maluszka - coś pięknego. Bardzo mnie to za serce ujęło :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1909/177em.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3438/186nt.jpg[/IMG][/URL] Chwila ćwiczeń i mały biegał po ringu jak profesjonalista. Szczęka mi opadła. Naprawdę jestem pełna podziwu dla niego, a szczególnie dla tej Pani :D
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Cockerek replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
PSY WIN GATES Bohemia Acro (mł.) UNIQUE CHACHA Bohemia Acro (pośr.) ONLY YOU FOREVER Bohemia Acro (otw.) MAGNAT Acte (ch.) SUKI Na Przykład MADAME BUTTERFLY (mł.) MISS SHEILA Na Przykład (mł.) Na Przykład MO-LI (mł.) YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro (mł.) MARYLIN MONROE zTangulskiej Góry (otw.) SOPHIE Grandiflora (otw.) .... fajna stawka młodzieży w suczkach :lol: Wyników niestety nie mam. Za to coś co mnie za serce ujęło :loveu: , ale to już w temacie shih-tzaków, już tam pędzę.