Jump to content
Dogomania

Cockerek

Members
  • Posts

    2537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cockerek

  1. Śliczny jest Mumiś :loveu: A jak się fajnie wtula w większego od siebie, cielpuszek z niego :D A co ten kot tak się przed nim wdzęczy :lol: ? [quote name='Gosia i Luka']Ale spójrz, ile dobrego robi ta mała, biała kulka! :loveu: Myślę, że tak właśnie miało być! :smile:[/quote] A ja nie wiem o co chodzi :oops: Wyjaśnijcie please.
  2. Elenko, Bijoulka dzielna dziewczyna była, bardzo ładnie jej poszło :D I dawaj tu mnóstwo swoich maluszków, i w ogóle się nie krępuj że to maltanowy temat. My chcemy maluchy oglądać. Czekam niecierpliwie czekam na filmik małych mordeczek :smilecol:
  3. [quote name='Angee_p']Oj Cockerku... Milka wytrenowana...:lol:[/quote] No na serio! Aż mnie zazdrość zżerała więc poszłam trenować Neluszkę :painting: :lol: ;) Eee, do Milka to jej daleko jeszcze :sadCyber: ;)
  4. Jejka 5 maleńkich słodkich kluseczek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Śliczne pysie, a jakie kolorki :multi:
  5. A Mileczka to wytrenowana że hej :loveu: Wpatrzona w swoja pancię :razz: A Nelka mi tu szepta na ucho że Milka to jej idolka :grins:
  6. Ten filmik to jest smętny trochę, bo taki co chciałam wstawić to za duży był :angryy: a ona tam telewizję oglądała baaardzo zaciekawiona :grin:
  7. Angee_p, no ekstra :D A nam się tez udało :eviltong:
  8. [quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zdjecia byly robione profesjonalnym sprzetem, a nie kompaktem jak wczesniejsze fotki.[/SIZE][/FONT][/quote] No i od razu widać ;) My to taki sprzęt mamy ale ja się ty wcale nie umiem obsłużyć :roll:
  9. Czy się uda? Zobaczymy, to będzie próba [URL="http://www.zippyvideos.com/4096826203076836/mov06200/"][IMG]http://i1.zvhost.com/1/l/ln5j300t.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/6.01/2.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote]Prześliczna fotka :loveu: I tak profesjonalnie zrobiona jak u fotografa, bardzo mi się podoba :D
  11. Mileczka w roli głównej :loveu: jaka fajna :loveu: a jak krzyczy mały diabełek :evil_lol: Hm, hm, hm, zaraz cosik tu wykombinujemy ;)
  12. NIe nie, chodziło mi o to że dwie fotki zeszły się w poziomie i (przynajmiej u mnie) okno forum się powiększyło. Eeee, jak mod nie marudzi to spoko ;)
  13. Ja myślałam że u nas z choinką też będzie w tym roku to samo, ale zdecydowałam się jednak na plastikowe bombki :lol:
  14. Draczyn, piesiunie masz słodkie, pyskolki w sam raz do całowania :loveu: A najbardziej to mi imponuje ta kolekcja z tyłu na półce :crazyeye: No i widzę, że przy pieskach choinka jednak na stołek poszła :lol: Taką jukę moja mama też miała, jakieś 12 lat hodoała. No ale pojawił się mały Toffik i juka poszła na straty :razz: Nawet mam fotkę jak jeszcze był mały i pęszył w doniczce :lol: Misiaczek, dostaniesz burę od moda z te fotki ;) że bez entera wstawiłaś ;) Fajną masz parkę :) I baaaardzo podoba mi się kocyk :D
  15. Wiesz, dokładnie tak na nią mówimy - rzeźnik! :angryy:
  16. Pani weterynarz z mojego miasta u wszystkich suk widzi ropomacicze i zaraz pod nóż bierze (nota bene sunia mojej koleżanki zmarła kilka godzin po tej operacji), a u mojego Toffika, który się drapał "wykryła" nadrważliwość na dane pokarmy i zaleciła eukanubę - pies miał grzybiczne zapalenia skóry :angryy: A tak na marginesie ta babka reklamowała swoją "klinikę" kilka razy w Moim Psie :shake:
  17. [b]Góral[/b], oj tak, śliczne te maltany :loveu: A fryzurka dopracowana perfekcyjnie :loveu: [b]Nesjanka[/b], uchyl rąbka tajemnicy, please :modla: :modla: jam jest bardzo ciekawa :-) A w ogóle to wiesz :kciuki: super pomysł z tą maltanką ;)
  18. Draczyn, toś mnie teraz pocieszyła i mam nadzieję że tak będzie. Mój TZ mówi że ja to zawsze szukam dziury w całym :roll:
  19. Wystawiaj, wystaiaj, a co se będziesz żałować ;) Ja to sobie tak piszę, że może tu czy tam pojadę, a jak mi się okaże że Nela wystaw nie lubi? :shake: Coś tam jej nie spasuje i klops. Raczej strachliwa to nie jest, ale za to za bardzo przyjacielska :roll:
  20. No jak mi taki numer odwali, to się naprawde wścieknę. NIe po to tyle czekam, żeby mi pinda mała plany pokrzyżowała ;) Karka, a ty będziesz wystawiać?
  21. Noo, tam to koniecznie, musi być. Mnie się juz tak do katowic spieszy, tyle ludzi mam spotkać. Mam nadzieję że Nelce nie zachce się mieć akurat cieczki :mad:
  22. Drzwi zawsze szeroko otwarte :D Zapraszam serdecznie! kawkę dobrą serwuję ;)
  23. Łabiszynek to jakies 3 km ode mnie :multi: ja tej ale bliziutko, jakbyś była tu kiedyś, to nie ma siły, musisz wjechać. A jak się dowiem (a dowiem się na pewno :evil_lol: ) że byłaś i się ukrywałaś, to wiesz :mad:
  24. [quote name='Karka']Cockerek mieszkasz w pięknym mieście:multi: Gniezno to prawie moje drugie rodzinne miasto -cała prawie rodzina ze strony ojca mieszka nieopodal Gniezna :multi: Mam wielki sentyment do tego miasta[/quote] Taaak?? :razz: A gdzie dokładnie? :razz: Hm, to pewnie niedługo wpadnieszdo mnie na kawkę? :multi: :razz: Serdecznie zapraszam! :D
  25. Ja tej, [B]Ewik[/B], ale elegancka damulka :loveu: ;) [B]Marketa[/B] twoje psiaki fajne kitki mają :) A fotka na plaży super wyszła :loveu:
×
×
  • Create New...