Jump to content
Dogomania

Cockerek

Members
  • Posts

    2537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cockerek

  1. Właśnie, a jak tam maluszki? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/901/dzidzia2fg.gif[/IMG][/URL]
  2. Nesjanka!! Dziękuję! :D Gdzie ty się podziewałaś tyle czasu??
  3. Ewik, dziękuję :D Całe stadko maltańczyków to ja bym chciała mieć, nie mam nic przeciwko :cool3: A co do kosmetyków, no o to właśnie chodzi, że chyba jednak samemu trzeba kombinowac i sprawdzać na swoim psie.
  4. Aniu :buzi: Ewelinko, dziękuję bardzo, człowiek nawet nie wie, gdzie sie potem pojawia na necie ;)
  5. [quote name='Ewelinaa'][B]Cocerek [/B]fotke mam z jakiegoś forum[/quote] Yyy, a nie możesz mi podać z jakiego? Bym chciała wiedzieć gdzie się moja Nel pojawia.
  6. Dzięki, zastanowię się jeszcze. Bo mam na oku też chrisa. Tylko że zanim ten galon bio groomu zużyję ... :lol:
  7. Nelcia ma 11 ms dokładnie dzisiaj :D To mówisz, że jednak Hery. A czego używałaś wcześniej? Bo ja cały czas na Bio groomie jadę i jestem bardzo zadowolona. Ale po takim czasie może mała zmiana nie zaszkodzi ;)
  8. Aha, no to do 16 ms jeszcze Nelci trochę brakuje. A pytałam, bo mi się marzy taki długi włos jak ma Lharcia :loveu:
  9. [quote name='talut'] [B]MALTAŃCZYK[/B] Psy: kl. otwarta 827. DRAB Biała Energia Suki: kl. szczeniąt 828. MY SWEET LILY Se-La-Vi[/quote] Ślicznie dziękuję!! :-D
  10. A nie, nie będzie mnie, ale duchem z tobą będę i mocno trzmam kciuki! :multi:
  11. [quote name='Cockerek']Ja bym bardzo prosiła o stawkę maltańczyków :modla:[/quote] PONAWIAM MOJĄ PROŚBĘ - ich naprawde będzie mało, please!
  12. PIĘKNA!! Bognik, w jakim ona juz jest wieku?
  13. Dziękuję Bognik :D A wy kiedy ruszacie? Bo mam zamiar wam mocno pokibicować :D
  14. Ja bym bardzo prosiła o stawkę maltańczyków :modla:
  15. Grupa IX - Grudziadz 22.04.2006 sędzina: p. E. Junikiewicz [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/4206/13xn.jpg[/IMG][/URL]
  16. No moja psinka moja :D Ale zdjęcie niezazbytnie ;) Chyba z komórki bo takie rozciągnięte. A skąd masz fotkę? :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1678/64xr.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7801/7k9zp.jpg[/IMG][/URL][/U]
  17. MALTAŃCZYK: pies otw. - Drab Biała Energia suka mł - Bajka Biały Skrzat, Celestyna Sarmacja, moja Nelunia suka pośr - Balladyna Sarmacja PUDEL MINIATURA: suka pośr - Romantic's Queen Lindeza suka otw - Mela od Pana Waldemara suka champ - Power of Love Lindeza suka wet - Melody of Love Lindeza PUDEL TOY: pies mł - Baby Ogonek iz Tversoy Gammy suka otw - Kama Bon-Ton Dziękuję za gratulacje! :multi: A foteczki nieco później, muszę zgrać, a teraz już nie mam sił ;)
  18. Goja, również pozdrawiam! I również gratuluję :) A dalej to tylko wyszłyśmy sie pokazać, że jesteśmy :grins: Ale BOB mnie bardzo cieszy i to mi w zupełności wystarcza. Do zobaczenia na kolejnej wystawie!
  19. Bognik, to następnym razem :) A to wasz debiut będzie?? :) Nesjanko, mocno mocno trzymam kciuki za maluchy i koniecznie pochwal się nam swoimi namłodszymi pociechami :)
  20. Ewelinko, czy ja dobrze widzę, ona ma takie długie włoski na głowie? :) Bognik, mnie nie będzie. Nie ukrywam, trochę się zraziłam po ostatniej, a grupa IX teraz też w hali ma być, prawda? :shake:
  21. Uuu, faktycznie ostatnio cisza na maltanowym aż smutno :( Jesi ładniutka :) Śliczny ma pysio :) A gdzie się Tosia podziała? I ten link do zdjęcia mi się nie otwiera :(
  22. :iloveyou: Śliczna!! :iloveyou:
  23. Agusia, mój Toffi jest wykastrowany i akurat to sobie bardzo chwalę. Zero zainteresowania sukami, zero wycia pod drzwiami itp. teraz mam małą sunię w domu i nie ma kłopotu w czasie cieczki. Ja jestem "za".
  24. dzięki dziewczyny :P Tofii wytarmoszony :P [B]Agusia14[/B], Toffik juz po pierwszym ataku dostał leki. Dawka jest mała: 1/4 tabletki. MImo podawania leków, nastąpił drugi atak po ok. 3ms. Teraz też dostaje regularnie, minęły 2 ms, z niepokojem będę obserwować go czy kolejny atak nie nastąpi. [B]Aga K[/B], wiem, da się z tym żyć, sama widzę po swoim psie, nasz tryb życia się właściwie nie zmienił. Jedynie w czasie ataków okropnie się czuję wiedząc co on przeżywa.
  25. Po pierwsze, nie czekałabym , tylko biegła do innego weta i z mety dawała psu leki. To co opisujesz, to chyba już poważniejsze stadium. Mój pies miał 3 ataki w bardzo dużych odstępach czasu, ale nie wymiotował i nie leciała mu ślina jak twojemu, a mimo to jest na lekach. Namawiam do skonsultowania się z innym wetem. I pogłaskaj pieska ode mnie, biedulek. Ale głowa do góry, będzie dobrze, trzymam kciuki i pisz co dalej postanowiliście.
×
×
  • Create New...